Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Pomocnicy:...

Lech Poznań - ŁKS 2:0. Kilku lechitów błysnęło. Tak oceniliśmy piłkarzy Kolejorza

Pomocnicy:
Karlo Muhar 6

Chorwata zabrakło w meczu Pucharu Polski i było to widać na boisku. Dobrze wszedł w spotkanie z ŁKS-em i zanotował dwa ważne odbiory w początkowej fazie. Jeden z lepszych meczów Muhara w barwach Kolejorza.

Pedro Tiba 7 (grał do 85. minuty)
Portugalczyk miał świetną okazję na początku meczu do otwarcia wyniku, ale jej nie wykorzystał. W dalszej części spotkania potrafił wykreować kilka sytuacji do zdobycia bramki. Dobrze radził sobie w środku pola.

Joao Amaral 7 (grał do 70. minuty)
Joao jest w formie. Miał dużą łatwość w mijaniu rywali i dobrze radził sobie w grze kombinacyjnej. Do tego popisał się pięknym golem na 1:0. Ręce same składały się do oklasków przy akcji bramkowej. Trener Żuraw go zmienił, bo Portugalczyk był bardzo zmęczony.

Darko Jevtić 6
Początek miał niemrawy, ale od 30. minuty zaczął być widoczny na boisku i od razu było groźniej pod bramką Malarza. W drugiej połowie zgasł, ale błysnął przy akcji bramkowej na 2:0.

Tymoteusz Puchacz 4 (grał do 65. minuty)
Chaotyczny początek spotkania w wykonaniu Tymka. Nie był to jego mecz i trener Żuraw dobrze zrobił, że zdjął Puchacza w drugiej połowie.

Przejdź do kolejnego zdjęcia --->

Trudne mecze naszych drużyn. Broń w Nowym Dworze Mazowieckim, a Pilica z Pelikanem

Red Bull Salburg naśmiewa się z Barcelony. Austriacy fetują udział w KMŚ [WIDEO]