Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
FILIP BEDNAREK		 6...

Lech Poznań miał po przerwie meczu z Jagiellonią Białystok (3:0) powody do hucznego świętowania jubileuszu. Oceniamy piłkarzy Macieja Skorży

BRAMKARZ I OBROŃCY

FILIP BEDNAREK 6
Bramkarz Lecha nie miał za dużo pracy, zwłaszcza w pierwszej połowie. Można nawet powiedzieć, że się wynudził, bo tylko dwa razy bramce gospodarzy zagroził nowy nabytek Jagi, Brazylijczyk Carioca. Tylko jednak przy pierwszym strzale golkiper Kolejorza musiał interweniować.

JOEL PEREIRA (GRAŁ DO 70. MINUTY) 6
Jeden z najbardziej aktywnych piłkarzy Lecha. Widać było, że chce rozruszać prawą stronę gospodarzy, ale często brakowało mu precyzji. W sumie jednak jego ofensywne wejścia mogły się podobać, tak samo zresztą jak odbiory na własnej połowie.

BARTOSZ SALAMON 6
Już w tygodniu płynęły pomyślne informacje w sprawie naszego stopera, ale jak kibice zobaczyli go na murawie, to na pewno jeszcze mocniej odetchnęli z ulgą. Tradycyjnie imponował celnością przy długich podaniach. Miał jednak jedną pomyłkę przy prostopadłym podaniu.

ANTONIO MILIĆ 6
Pewny w swoich poczynaniach i trudny do przejścia dla każdego piłkarza Jagi. Po pierwszych 30 minutach poczuł się już tak pewnie, że spóźnił się przy strzale Carioki. Trochę brakowało go nam przy stałych fragmentach gry, ale w pierwszej połowie mieliśmy ich jak na lekarstwo.

PEDRO REBECHO 5
Zagrał bardziej zachowawczo niż w poprzednich spotkaniach, a przecież goście z Białegostoku nie przyjechali ze skrzydłowymi klasy światowej. Nie miał też zbyt wielu okazji do centrowania i podłączania się do kontrataków Kolejorza.

Sprawdź, jak oceniliśmy piłkarzy Lecha --->

<iframe src="https://www.tvp.pl/shared/details.php?copy_id=59147368&object_id=59147357&autoplay=true&is_muted=false&allowfullscreen=true&template=external-embed/video/iframe-video-embed-cmp.html" &show_text=false&width=700&t=0" width="700" height="393" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe>