Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Lech Poznań efektownie uczcił jubileusz 100-lecia klubu,...

Lech Poznań miał po przerwie meczu z Jagiellonią Białystok (3:0) powody do hucznego świętowania jubileuszu. Oceniamy piłkarzy Macieja Skorży

Lech Poznań efektownie uczcił jubileusz 100-lecia klubu, pewnie wygrywając z Jagiellonią Białystok 3:0. Po pierwszej połowie kibice mogli mieć jednak powody do niepokoju. Gospodarze grali bowiem niemrawo i nieskutecznie. Wszystko zmieniło się po przerwie. Najpierw lont podpalił Mikael Ishak, a fajerwerki wystrzelili zmiennicy, czyli Joao Amaral i Dawid Kownacki. Ponad 40 tys. widzów miało więc okazję świętować wysoką wygraną i wyjątkowy dzień w historii swojego ukochanego Kolejorza. Sprawdźcie, jak oceniliśmy piłkarzy Macieja Skorża za mecz z Jagiellonią. Skala ocen 1-10.