Lech Poznań. Młodzi piłkarze rezerw Lecha Poznań zignorowali reżim sanitarny. Poszli na imprezę

psz
screen YouTube
Lech Poznań. Na Twitterze pojawiło się zdjęcie, które pokazuje dwóch młodych piłkarzy Lecha Poznań - Mateusza Skrzypczaka i Eryka Kryga, którzy kompletnie zignorowali obowiązujace ich zasady izolacji.

19-letni Mateusz Skrzypczak i 20-letni Eryk Kryg to utalentowani wychowankowie Akademii Piłkarskiej Lecha Poznań, z którymi klub wiąże spore nadzieje. Pierwszy z nich w tym sezonie zagrał nawet w dwóch meczach PKO Ekstraklasy (64 minuty). Na co dzień obaj występują w drugoligowych rezerwach Kolejorza.

Na Twitterze pojawiło się zdjęcie (będące screenem z Instagrama), na którym Skrzypczak i Kryg imprezują w Nocnym Targu Towarzyskim w Poznaniu. Według autora, fotka miała zostać wykonana w ostatnią sobotę.

Młodzi piłkarze kompletnie zignorowali reżim sanitarny, jaki obowiązuje w czasach pandemii koronawirusa. Nie trzymali dystansu, a na ich twarzach zabrakło choćby maseczek zakrywających nos i usta. Jeśli któryś z nich zostałby zakażony, choroba mogłaby rozprzestrzenić się po całym klubie, a w najczarniejszym scenariuszu mogłoby dojść do przerwania sezonu lub jego przedwczesnego zakończenia.

W niedzielę rezerwy Lecha przegrały w Łodzi z Widzewem (2:3) i spadły z 12. na 15. miejsce, które oznacza spadek do 3. ligi.

Robert Lewandowski jak każdy czołowy piłkarz ma słabość do luksusowych aut. W ostatnich latach jeździł choćby modelami Maserati, Ferrari, BMW czy Mercedesa. Za to niedawno pochwalił się swoim zielonym Bentleyem wartym grubo ponad 1 mln złotych. - Mógłbyś cały garaż pokazać - zachęcił go w komentarzu Sławomir Peszko dodając, że sam wypada słabo w porównaniu do "Robercika".Zobaczcie, czym obecnie porusza się po Monachium (i po Warszawie) Lewandowski. Sprawdźcie też do jakich aut zasiadał w ostatnich latach.

Samochody Roberta Lewandowskiego. Zobacz, co stoi w garażu P...

Adam Matysek na Gali PKO BP Ekstraklasy

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na gol24.pl Gol 24
Dodaj ogłoszenie