Mecz Lech Poznań - Piast Gliwice ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Lech Poznań - Piast Gliwice ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 7. kolejka
2018-09-01 20:30

Lech Poznań

1

Piast Gliwice

1

• Dziękuję za śledzenie naszej relacji i już teraz zapraszam na kolejne.

• Sędzia kończy spotkanie. 1:1!

• Tomczyk napomniany żółtą kartką za symulację.

• Arbiter dolicza cztery minuty.

• Na boisku pojawia się Gerard Badia.

• Paweł Tomczyk wchodzi w miejsce Amarala.

• Dioni wbiega z piłką w pole karne i decyduje się na strzał, ale trafia prosto w bramkarza.

• Valencia zdobywa bramkę, ale sędzia nie uznaje tego gola, ponieważ zawodnik Piasta był na pozycji spalonej.

• Mak uderza z rzutu wolnego, ale piłka przelatuje nad bramką.

• Valencia faulowany tuż przed polem karnym i będzie dobra okazja dla gości.

• Tymoteusz Klupś zmienia Jóźwiaka.

• Pierwszy rzut rożny dla gości: centra w pole karne z narożnika, piłka odbija się od jednego z zawodników i dopada do niej Tom Hateley i umieszcza ją z bliskiej odległości do bramki Lecha! 1:1!

• Jóźwiak napomniany żółtą kartką za faul taktyczny.

• Jóźwiak groźnie uderza na bramkę, ale dobrze interweniuje Plach.

• Tiba uderza z dystansu, ale prosto w ręce Placha.

• Piotr Parzyszek melduje się na boisku.

• Valencia otrzymuje dobre podanie i w świetnej sytuacji nie potrafi pokonać bramkarza gospodarzy! Jego płaski strzał dobre odbija Putnocky!

• Kirkeskov zagrywa długie podanie w pole karne, ale napastnik Piasta nie sięgnął piłki.

• Strzał z dystansu na bramkę Kolejorza, ale pewnie broni Putnocky.

• Mak uderza sprzed pola karnego, ale piłka przelatuje nad poprzeczką.

• Mateusz Mak pojawia się na boisku.

• Valencia uderza z dystansu, ale bardzo niecelnie.

• Długo rozgrywana akcja przez graczy Lecha zakończona centrą Trałki, ale goście oddalają zagrożenie.

• W przerwie doszło do zmiany w drużynie Lecha. Na boisku pojawił się Dioni.

• Sędzia rozpoczyna drugą połowę!

• Arbiter kończy pierwszą część spotkania i zaprasza zawodników na przerwę.

• Arbiter dolicza minutę do podstawowego czasu gry.

• Tiba napomniany żółtą kartką.

• Świetna akcja Amarala i groźne dośrodkowanie w pole karne, piłkę głową uderza Gytkjaer, ale ta przelatuje tuż obok bramki!

• Tomasz Cywka napomniany żółtą kartką.

• Amaral podaje prostopadle w pole karne do Gytkjaera, ale Duńczyk traci piłkę. Do niej dopada jeszcze Jóźwiak i oddaje strzał, ale dobrze broni Plach!

• Gytkjaer pewnie pokonuje Placha i 1:0 dla gospodarzy!

• Jóźwiak faulowany w polu karnym i będzie rzut karny!

• Cywka posyła płaskie podanie w pole karne, ale Gytkjaer zostaje uprzedzony przez obrońcę.

• Valencia dostaje dobre prostopadłe podanie i miał okazję, by pokonać bramkarza gospodarzy, ale sędzia odgwizduje pozycję spaloną.

• Hateley dostaje dobrą piłkę przed polem karnym, ale nie trafia czysto i marnuje okazję.

• Rzut wolny z boku pola karnego dla Kolejorza. Centra Tiby, z piłką mija się Plach, ale ta ostatecznie wychodzi za linię końcową.

• Amaral uderza głową po dośrodkowaniu Makuszewskiego, ale piłka ląduje obok bramki.

• Długo rozgrywana akcja przez gospodarzy zakończona centrą Cywki, ale goście oddalają zagrożenie.

• Makuszewski po dobrej indywidualnej akcji dośrodkowuje w pole karne. Nieporozumienie defensywy Piasta, ale ostatecznie piłkę łapie Plach.

• Jagiełło centruje, ale dobrze wybijają obrońcy Lecha.

• Tiba otrzymuje piłkę przed polem karnym i uderza bez zastanowienia. Futbolówka przelatuje nad poprzeczką.

• Dośrodkowanie w pole karne, ale piłki nie sięgnął Christian Gytkjaer .

• Marcin Pietrowski wycofuje piłkę w okolice jedenastego metra, futbolówkę uderza Michal Papadopulos, ale zostaje zablokowany.

• Marcin Wasielewski centruje w pole karne, ale goście wybijają piłkę.

• Sędzia daje znak, ruszamy! Rozpoczynają gospodarze.

• Drużyny wychodzą już na boisko, za chwilę losowanie stron.

• Lech przegrał ostatni mecz z Zagłębiem Lubin 2:1, a gliwiczanie pokonali Cracovię 3:1. Ostatni bezpośredni pojedynek miał miejsce na początku grudnia poprzedniego roku, wtedy padł remis 0:0.

• Gospodarze zajmują aktualnie trzecią pozycję w tabeli z dorobkiem dwunastu punktów. Podopieczni Waldemara Fornalika są na piątym miejscu i również mają na koncie dwanaście punktów.

• Witam i zapraszam na relację z meczu 7. kolejki Lotto Ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań a Piastem Gliwice. Pierwszy gwizdek już o 20:30!

JCZ

Lech - Piast LIVE! Nie wypada przegrać trzeci raz z rzędu

Lech - Piast LIVE! Nie wypada przegrać trzeci raz z rzędu ©Grzegorz Dembinski

Mecz Lech Poznań - Piast Gliwice ONLINE. Sobotę z 7. kolejką Lotto Ekstraklasy zakończymy na stadionie przy Bułgarskiej. Słabo spisujący się ostatnio "Kolejorz" spróbuje odkuć się w spotkaniu przeciwko drużynie byłego selekcjonera reprezentacji Polski. Pierwszy gwizdek sędziego o 20:30, relacja LIVE w GOL24.

Mecz Lech Poznań - Piast Gliwice ONLINE

Lech zaczął tę edycję z przytupem, bo od czterech wygranych. Humory zepsuł dopiero przegrany dwumecz z belgijskim Genkiem w el. Ligi Europy (0:2, 1:2) i następujące po nim spotkania w Ekstraklasie; dotkliwy "dzwon" od Wisły Kraków (2:5), a potem zeszłotygodniowy sprawdzian w Lubinie z Zagłębiem (1:2).

Największą bolączką poznaniaków jest gra w defensywie. Trener Ivan Djurdjević, z powodu urazów, ale i kiepskiej formy poszczególnych zawodników, często musiał rotować personaliami. W końcu władze klubu, dostrzegając problem, zdecydowały się na podpisanie umowy z Dimitrisem Goutasem. Możliwe, że Grek znajdzie się w osiemnastce na Piasta.

Dużo zależeć może dzisiaj od Macieja Makuszewskiego. Skrzydłowy dostał powołanie do reprezentacji na mecze z Włochami i Irlandią. - Cieszę się, że dostałem sygnał od nowego selekcjonera Jerzego Brzęczka, że tak jak Adam Nawałka chce mnie sprawdzić, zobaczyć w jakiej jestem dyspozycji i czy będę mu potrzebny - powiedział "Maki" w rozmowie z Głosem Wielkopolskim.

Oglądaj mecz Lech Poznań - Piast Gliwice na żywo online w Player.pl >>>

Z Piasta żaden piłkarz nie otrzymał powołania do seniorskiej kadry biało-czerwonych. Zespół należy jednak pochwalić za niezłą grę i punktowanie. Po porażkach z Legią Warszawa (1:3) i Jagiellonią Białystok (1:2) podopieczni Waldemara Fornalika umieli się szybko pozbierać. Przeciwko Cracovii sięgnęli po komplet punktów, wygrywając 3:1.

- Lech prezentuje podobny poziom do Jagiellonii, a potencjał ma zbliżony do Legii. To czołówka ligi, zarówno jeśli chodzi o umiejętności, jak i aktualną dyspozycję - uważa trener Fornalik cytowany przez oficjalną stronę Piasta. Dodaje: - Moim zdaniem nie będzie szachów, a obie drużyny będą chciały grać w piłkę.

Kto wygra mecz Lotto Ekstraklasy: Lech Poznań - Piast Gliwice?

Nie zagrają:

Lech: Thomas Rogne (?), Robert Gumny, Maciej Gajos (?), Piotr Tomasik (?)
Piast: Aleksandar Sedlar, Tomasz Jodłowiec (urazy), Konstantin Vassiljev (rezerwy)

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Piast - Lech 0:0 (Ekstraklasa, 03.12.2017)
Lech - Piast 5:1 (Ekstraklasa, 30.07.2017)
Piast - Lech 0:3 (Ekstraklasa, 18.02.2017)

Mecz Lech Poznań - Piast Gliwice TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+ Sport. Komentuje duet Adam Marchliński – Kamil Kosowski. Reporterami z murawy będą natomiast Daria Kabała-Malarz i Maciej Klimek. W internecie mecz dostępny na stronie ncplusgo.pl oraz w aplikacji Canal+Sport Online. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 20:30