Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
RADOSŁAW MURAWSKI 5...

Lech Poznań po siedmiu latach wygrywa u siebie z Zagłębiem Lubin (2:1) i podsumowuje mistrzowski sezon. Oceny piłkarzy

POMOCNICY

RADOSŁAW MURAWSKI 5
Grał w swoim stylu. Nie był zbyt widoczny. Poprawny występ.

NIKI KWEKWESKIRI 6
Pokazywał się do gry. Zanotował asystę drugiego stopnia przy pierwszym golu. Miał swoją sytuację na 3:0. W drugiej połowie już był mniej widoczny.

ADRIEL BA LOUA 6 (grał do 57. minuty)
Imponował szybkością. Do przerwy miał kilka zrywów. To on zainicjował gola na 2:0. W przyszłym sezonie należy oczekiwać od niego jeszcze więcej.

DANI RAMIREZ 7 (grał do 71. minuty)
Grał na dużym spokoju. Imponował techniką na tle Zagłębia. Obok Alana Czerwińskiego najlepszy piłkarz Lecha i zaliczył asystę przy golu prawego obrońcy na 2:0.

JAKUB KAMIŃSKI 6 (grał do 57. minuty)
Szukał gry. Zależało mu na pokazaniu się w ostatnim meczu przed poznańską publicznością. Miał okazję w 24. minucie po dobrym przyjęciu piłki, ale strzelił obok bramki. Pożegnał się z kibicami podobnie jak van der Hart w 57. minucie. „Kamyk” rozegrał w Lechu 101 meczów, w których strzelił 16 goli i zaliczył 17 asyst. Dzięki za wszystko Kuba i powodzenia!

Sprawdźcie oceny piłkarzy Lecha za 22 wygraną w tym sezonie --->

Polecamy

Michał Probierz będzie gościem Kuby Wojewódzkiego. Kiedy emisja programu?

W IV lidze ciekawie zapowiadające się mecze w Dąbrowie Białostockiej i Grajewie

Korona gra bardzo ważny mecz z Radomiakiem. Liczy się tylko zwycięstwo [RELACJA LIVE]