Mecz Lech Poznań - Pogoń Szczecin ONLINE. Zaległy mecz z...

Mecz Lech Poznań - Pogoń Szczecin ONLINE. Zaległy mecz z września. "Kolejorz" musi gonić. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

3 1 połowa

• Pogoń Szczecin rozbiła Lecha Poznań i awansowała na trzecie miejsce w PKO Ekstraklasie! W drugiej połowie "Kolejorz" był bliski choćby gola honorowego - Dante Stipica świetnie radził sobie z uderzeniami Jakuba Kamińskiego oraz Tymoteusza Puchacza. Bramkarza "Portowców" pokonał co prawda Mohammad Awwad, lecz Izraelczyk znajdował się na minimalnym spalonym. Ostatecznie to Pogoń dobiła rywali - bliski szczęścia był już Adrian Benedyczak, lecz w doliczonym czasie gry na 4:0 trafił Tomas Podstawski. To już wszystko na dziś, dziękujemy za uwagę i zapraszamy na mecze 14. kolejki - już od jutra!

• Koniec meczu! Pogoń Szczecin wygrywa w Poznaniu z Lechem aż 4:0!

• Mieliśmy jeszcze analizę VAR, ale gol dla Pogoni został uznany.

• Jest zmiana w Pogoni. Zszedł Sebastian Kowalczyk, pojawił się Bartłomiej Mruk.

• Pogoń dobiła Lecha! W podbramkowym zamieszaniu Filip Bednarek obronił uderzenie Adriana Benedyczaka, później Bohdan Butko wyłożył jednak piłkę Tomasowi Podstawskiemu, a ten się nie pomylił!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL DLA POGONI! TOMAS PODSTAWSKI!

• Dwie minuty doliczył do tego meczu arbiter.

• Przechwyt Dąbrowskiego i akcja prawym skrzydłem. Efektem jest rzut rożny.

• Sporo strzałów oglądamy dziś w Poznaniu. W tej statystyce 16-12 dla Lecha, w uderzeniach celnych 8-6 dla Pogoni.

• Niedokładne zagranie na lewe skrzydło w kierunku Puchacza. Stipica wznowi grę od piątego metra.

• Spore zamieszanie w polu karnym Pogoni, po zgraniu głową Crnomarkovicia piłka ląduje w rękach Stipicy.

• Uderzenie Modera z dystansu, po rykoszecie piłka wyszła na rzut rożny.

• Szybka odpowiedź Lecha, ale Stipica broni strzał Puchacza.

• Blisko kolejnego gola dla Pogoni! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Benedyczak, ale uderzył tuż obok słupka.

• Zablokowane dośrodkowanie Bartkowskiego. Będzie rzut rożny dla Pogoni.

• Lech spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie. Pogoń stara się wyjść wysokim pressingiem.

• W miejsce Santeriego Hostikki wchodzi natomiast Adam Frączczak.

• Podwójna zmiana w Pogoni. Schodzi Kamil Drygas, pojawił się Tomas Podstawski.

• Nieuznany gol dla Lecha! Mohammad Awwad posłał piłkę między Nogami Stipicy, ale był minimalny spalony!

• Kolejna próba Ramireza, tym razem sprzed pola karnego. Strzał zablokowany.

• Puchacz dośrodkował z lewej strony do Ramireza. Strzał Hiszpana z łatwością obronił Stipica.

• Smoliński dobrze wycofał piłkę przed pole karne, Dąbrowski trafił jednak prosto w Bednarka.

• Kowalczyk dobrze wypatrzył Benedyczaka, lecz ten niedokładnie dogrywał do Smolińskiego.

• Sprytne rozegranie rzutu wolnego przez Pogoń. Kucharczyk dograł do Kowalczyka, który został zablokowany przez Sobola.

• Zszedł też Luka Zahović. Zastąpił go Adrian Benedyczak.

• Podwójna zmiana w Pogoni. Poza boiskiem jest już Kacper Kozłowski, za niego inny wychowanek, Kacper Smoliński.

• Puchacz próbował minąć Bartkowskiego, lecz faulował w ofensywie.

• Dani Ramirez faulował wychodzącego z kontrą Kowalczyka. Hiszpan z żółtą kartką.

• Uderzenie Modera ze sporej odległości. Strzał z rzutu wolnego został zablokowany.

• Występ zakończył już również Jakub Kamiński. Wszedł Bohdan Butko.

• Ostatnie zmiany w Lechu. Kończy występ Pedro Tiba, zastępuje go Mohammad Awwad.

• Kontra Pogoni, Dejewski przyblokował strzał Zahovicia. Będzie jeszcze korner.

• Po dośrodkowaniu z kornera główkował Drygas, ale trafił w środek bramki.

• Akcja Drygasa prawą stroną, Puchacz wybił piłkę na rzut rożny.

• Wysoki pressing Lecha i strata Pogoni na połowie rywali. Strzał Tiby zablokowany.

• Niezła acja Lecha, ale dobrze interweniuje w defensywie Hostikka. nie ma nawet rzutu rożnego.

• Strzał Zahovicia z ostrego kąta. Bez problemu radzi sobie z tym Bednarek.

• Kontra Pogoni, dwójkowa akcja Hostikki i Kucharczyka zakończona strzałem tego drugiego. Na raty broni to Bednarek.

• Gorąco w polu karnym Pogoni, nie zdołał jednak oddać strzału Sobol.

• Dobre ofensywne wejście Kozłowskiego, dogranie przed bramkę Lecha, ale poradzili sobie z tym obrońcy gospodarzy.

• Dogranie Stipicy w kierunku Sobola, strzał tego ostatniego był bardzo niecelny.

• Teraz Kamiński był bliski trafienia do siatki! Strzał młodego zawodnika Lecha znakomicie obronił Dante Stipica!

• Jakub Kamiński zarobił żółtą kartkę.

• Nie ma też Mikaela Ishaka. Za niego Hubert Sobol.

• Mamy podwójną zmianę w drużynie Lecha. Został w szatni Karlo Muhar, zastąpił go Dani Ramirez.

• Czas na drugą połowę!

• Do przerwy Pogoń prowadzi aż 3:0. Fatalną pierwszą połowę ma za sobą Thomas Rogne. Kapitan Lecha na samym początku meczu trafił do własnej bramki, a później na dodatek musiał opuścić boisko z powodu kontuzji. Lech mógł szybko wyrównać, lecz Dante Stipica zatrzymał Mikaela Ishaka. Później stratę Karlo Muhara wykorzystali Kacper Kozłowski oraz Sebastian Kowalczyk. W doliczonym czasie gry po dość kontrowersyjnym rzucie karnym wynik podwyższył Kamil Drygas. Czy Lech zdoła odpowiedzieć w drugiej połowie? Wracamy za około 10 minut.

• Koniec pierwszej połowy!

• Pewny strzał Kamila Drygasa! Kapitan Pogoni uderzył w środek bramki i pokonał Filipa Bednarka.

• GOOOOOOOOOOOLL DLA POGONI! KAMIL DRYGAS!

• Wygląda na to, że będzie jednak "jedenastka". Przy piłce Drygas.

• Powtórki pokazały, że mogło nie być faulu! Być może będzie kolejna interwencja VAR-u.

• RZUT KARNY DLA POGONI! CRNOMARKOVIĆ FAULOWAŁ KOWALCZYKA!

• Na spalonym złapany jeden z zawodników Pogoni.

• Filip Bednarek ostatecznie zaczyna grę od bramki.

• Jarosław Przybył ogląda jeszcze sytuację na monitorze.

• Arbiter początkowo doliczył do pierwszej połowy minutę. Już minęły blisko dwie.

• Wygląda na to, że mamy jeszcze rzut wolny dla Pogoni po wspomnianym faulu Crnomarkovicia. Dziwna decyzja arbitra.

• Mamy przerwę w grze. Sprawdzane jest coś za pomocą analizy VAR.

• Żółtą kartką za wcześniejszy faul ukarany jeszcze Djordje Crnomarković.

• To powinno być 3:0! Santeri Hostikka zmarnował znakomitą sytuację, nie trafiając w bramkę z dziesięciu metrów!

• Niezłe zagranie Marchwińskiego w pole karne. Czujny był Stipica, który wyszedł z bramki i złapał piłkę.

• Mamy zapowiadają zmianę. Thomas Rogne już na ławce, pojawił się Tomasz Dejewski.

• Na domiar złego kontuzji nabawił się Thomas Rogne. Będzie wymuszona zmiana w Lechu jeszcze w pierwszej połowie.

• Świetna kontra Pogoni! Kacper Kozłowski odebrał piłkę Karlo Muharowi, ruszył na połowę rywali i podał prostopadle do Sebastiana Kowalczyka, a ten wygrał pojedynek z Filipem Bednarkiem.

• GOOOOOOOOOL DLA POGONI! SEBASTIAN KOWALCZYK!

• Efektowny strzał Marchińskiego, który próbował zaskoczyć Stipicę przewrotką, lecz zawodnik Lecha trafił prosto w bramkarza.

• Wydawało się, że Tiba był przytrzymywany, lecz arbiter nie odgwizdał faulu. Daleko wybił piłkę Zech.

• Nieuznany gol Zagovicia! Napastnik Pogoni trafił do siatki po rzucie rożnym i małym zamieszaniu, ale znajdował się na wyraźnym spalonym.

• Dąbrowski zagrał prostopadłe podanie do Hostikki, Fina uprzedził Crnomarković, wybijając futbolówkę na rzut rożny.

• Zablokowane uderzenie Drygasa z dystansu. Po chwili piłka wylądowała w rękach Bednarka.

• W strzałach jest na razie 5-2 dla Lecha. To Pogoń prowadzi jednak w Poznaniu.

• Akcja Zahovicia oraz Hostikki prawą stroną boiska. Piłka wyszła jednak za linię boczną.

• Puchacz dobrze zatrzymał Bartkowskiego. Od bramki zacznie Lech.

• Niezły atak Lecha, uderzenie Modera przed siebie odbija Stipica. Miał jeszcze szansę na dobitkę Tiba, lecz główkował bardzo słabo.

• Goście radzą sobie z kolejną wrzutką Puchacza. Tylko aut dla Lecha.

• Za mocne podanie Zecha w kierunku Zahovicia. Od piątego metra zacznie grę Bednarek.

• Niepewna interwencja Malca po dośrodkowaniu Puchacza. Strzał Tiby został zablokowany.

• To była dobra okazja dla Pogoni! Malec wypatrzył Kowalczyka, ten wpadł w pole karne, miał sporo miejsca, ale w dobrej sytuacji uderzył prosto w Bednarka!

• Dalekie wyjście Stipicy przed pole karne. Wybił piłkę poza boisko.

• Przerzut Kucharczyka do Hostikki, ale Fin nie zdołał dojść do piłki zanim ta opuściła boisko.

• Uderzenie Ishaka, na posterunku po raz kolejny był bramkarz Pogoni, który obronił ten strzał bez żadnego problemu.

• Dośrodkowanie w pole karne Lecha z rzutu rożnego, główkował Kamil Drygas, a Filip Bednarek miał spore problemy z interwencją. Wypuścił piłkę z rąk, lecz jego błąd naprawił Djordje Crnomarković.

• Dośrodkowanie w pole karne Pogoni, Stipica wyszedł z bramki i pewnie złapał piłkę.

• Rozpędził się na prawej stronie Alan Czerwiński, dogranie do Filipa Marchwińskiego przeciął jednak Malec.

• Kozłowski świetnie zagrał na prawą stronę do Bartkowskiego, boczny obrońca Pogoni dośrodkował w kierunku Zahovicia, lecz nieczysto uderzał napastnik szczecińskiej drużyny.

• Próba wejścia w pole karne przez Puchacza. Zatrzymał go Zech.

• Strata Hostikki mogła być bardzo kosztowna. Podanie Tiby w kierunku Ishaka było jednak złe.

• Kowalczyk zagrał prostopadłą piłkę do Luki Zahovicia. Brakło gościom dokładności.

• Wysokim pressingiem stara się podejść Lech. Goście wycofali piłkę aż do Stipicy, po chwili omal nie stracił futbolówki Zech.

• Muhar ładnie zagrał na prawe skrzydło do Puchacza, ale dośrodkowanie tego drugiego było niedokładne.

• Pressing Lecha, naciskany Drygas, lecz jest aut dla "Portowców".

• Już mógł być remis! Jakub Kamiński świetnie dograł w pole karne z prawej strony, lecz strzał Mikaela Ishaka znakomicie obronił Dante Stipica, wygrywając ten pojedynek!

• Co za początek Pogoni! Kamil Drygas wpadł w pole karne z prawej strony, dośrodkował przed bramkę, a Thomas Rogne interweniował po prostu fatalnie - zupełnie nieatakowany trafił do własnej bramki!

• GOOOOOOOOOOL DLA POGONI! SAMOBOJ THOMASA ROGNE!

• Pierwsze dośrodkowanie Tymoteusza Puchacza z lewej strony, Damian Dąbrowski zgrał piłkę głową do Dante Stipicy.

• Od środka rozpoczął mecz Lech. Gospodarze w niebiesko-białych strojach, Pogoń na bordowo.

• Zaczynamy!

• Mamy jeszcze minutę ciszy ku pamięci zmarłego dziś Eugeniusza Głozińskiego. To wychowanek Lecha, który najpierw reprezentował jego barwy, na boisku a później przez wiele lat pracował w klubie. Ostatnio odpowiadał przede wszystkim za sprzęt piłkarzy. Zawodnicy "Kolejorza" zagrają dziś z czarnymi opaskami.

• Sędzią dzisiejszego spotkania jest Jarosław Przybył. Oba zespoły wychodzą już na boisko.

• Pogoń miała spory problem z obsadą boków obrony. Kontuzje Luisa Maty oraz Davida Steca, a także przymusowa pauza Huberta Matyni za nadmiar żółtych kartek spowodowała, że na lewej stronie defensywy wystąpi dziś... Michał Kucharczyk.

• - Mamy za mało punktów, z których niestety sporo straciliśmy na własne życzenie. Analizując ze sztabem, w jaki sposób te bramki tracimy, to wielu z tych goli powinniśmy spokojnie zapobiec i to na pewno spędza nam sen z powiek. Dużo nie trzeba było, żeby tych "oczek" na naszym koncie było więcej - mówił przed spotkaniem Dariusz Żuraw.

• W zeszłym sezonie oba zespoły mierzyły się trzykrotnie. Lepsze wspomnienia z tych spotkań ma Lech. "Kolejorz" u siebie potrafił wygrać 4:0. Dwa pozostałe mecze zakończyły się natomiast remisami.

• Pogoń Szczecin ma okazję na to, aby wspiąć się na ligowe podium. "Portowcy" w tej chwili zajmują czwarte miejsce. Ostatnio wygrywali z beniaminkami - Stalą Mielec oraz Wartą Poznań. Przerwali w ten sposób serię trzech ligowych spotkań bez zwycięstwa.

• Lech Poznań w PKO Ekstraklasie zapłacił niewątpliwie cenę za grę w europejskich pucharach i konieczność rywalizacji co trzy dni. "Kolejorz" zajmuje dopiero siódme miejsce w tabeli. Ostatnio poznaniacy zremisowali 1:1 ze Stalą Mielec. Wcześniej pokonywali Podbeskidzie Bielsko-Biała oraz Lechię Gdańsk, ale też tracili punkty z Rakowem Częstochowa i Legią Warszawa.

• Tak prezentuje się pierwsza jedenastka oraz ławka rezerwowych Pogoni Szczecin:

• Oto wyjściowy skład oraz ławka rezerwowych Lecha Poznań:

• W PKO Ekstraklasie odrabiamy dziś zaległości. Czas na mecz 5. kolejki między Lechem Poznań oraz Pogonią Szczecin, przełożony ze względu na walkę "Kolejorza" o udział w fazie grupowej Ligi Europy. Pierwszy gwizdek arbitra już o godzinie 20:30. Serdecznie zapraszamy na relację LIVE!

Lech - Pogoń LIVE! Zaległy mecz z września. "Kolejorz" musi gonić Legię

Lech - Pogoń LIVE! Zaległy mecz z września. "Kolejorz" musi gonić Legię ©Grzegorz Dembinski

Mecz Lech Poznań - Pogoń Szczecin ONLINE. Przy Bułgarskiej odrobią dawne zaległości. Czy "Kolejorz" stanie na wysokości zadania i odrobi choć trochę do liderującej Legii Warszawa? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 20:30.

Mecz Lech Poznań - Pogoń Szczecin ONLINE

Do tego meczu miało dojść 27 września w ramach 5. kolejki. Na wniosek Lecha, walczącego wówczas o awans do fazy grupowej Ligi Europy, mecz przełożono na 16 grudnia. Wypoczęty wtedy Lech wygrał decydujące spotkanie z Royal Charleroi, ale dodatkowa gra w grupie odbiła się na jego pozycji w ekstraklasie.

Dziś Lech zajmuje dopiero siódme miejsce i ogląda plecy m.in.
Pogoni. Trener Dariusz Żuraw przekonuje, że nie wszystko stracone. Jeżeli jego zespół wygra zaległy mecz to zrówna się z szóstym Śląskiem Wrocław, lecz dystans do Legii Warszawa pozostanie spory - wyniesie dziewięć punktów.

Do składu Lecha powinien wrócić kapitan Thomas Rogne, który znów narzekał na uraz. W Pogoni z powodu kartek wypadli Hubert Matynia oraz Alexander Gorgon.

W zeszłej kolejce Lech tylko zremisował ze Stalą Mielec 1:1. Pogoń na wyjeździe pokonała Wartę Poznań 2:1. Jeżeli wygra też z Lechem to zamieni się miejscami z trzecim dziś Górnikiem Zabrze.

Lech zakończy rok domowym meczem z Wisłą Kraków, zaś Pogoń podejmie Zagłębie Lubin.

Oglądaj mecz Lech Poznań - Pogoń Szczecin w Player.pl >>>

Nie zagrają w meczu Lech - Pogoń:
Lech: Kaczarawa, Skóraś, Sykora, Szymczak, van der Hart
Pogoń: Matynia, Gorgon (kartki), Triantafylopoulos, Mata, Łasicki, Wędrychowski

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Lech - Pogoń 0:0 (Ekstraklasa, 24.06.2020)
Lech - Pogoń 4:0 (Ekstraklasa, 09.06.2020)
Pogoń - Lech 1:1 (Ekstraklasa, 02.11.2019)

Mecz Lech Poznań - Pogoń Szczecin TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w TVP Sport i Canal+ Sport. W internecie za darmo w aplikacji i na stronie TVP Sport oraz płatnie w Player+ i Canal+. W C+ komentuje duet Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda, a w TVP Maciej Iwański – Adam Kotleszka. Relacja LIVE z meczu Lech - Pogoń w GOL24.pl od godziny 20:30 - zapraszamy!