Lech Poznań

1

Polonia Warszawa

0

• Sprawdziła się prognoza, że pierwsza bramka była ostatnią i zwycięską. Polonia Warszawa wraca bez punktów, natomiast Lech dzięki wygranej awasował na drugie miejsce w tabeli.

• Koniec!

• Murawski obok bramki.

• Dwaliszwili mocno z przewrotki i poprzeczka ratuje Lecha Poznań! Polonia zaczyna być coraz groźniejsza!

• Cani odepchnął także Wojtkowiaka i obejrzał drugą z rzędu czerwoną kartkę.

• Zamieszanie w polu karnym. Słychać gwizdy. Polonia chciała wymusić karnego, za co ukarany zostaje Cani. Kibice biją brawo sędziemu.

• Zmiana. Schodzi strzelec bramki Vojo, wchodzi Wolski. Sędzie przedłuża spotkanie o 5 min.

• Sadlok mocno z dystansu, ale piłka tuż obok bramki. Mogło być 1:1.

• Kolejny raz Polonia fauluje. Tym razem Drewniaka, a sędzia nadal milczy.

• Brzydki faul Sadloka, ale zaważył przywilej korzyści.

• Bruno nie rozumie się z kolegami, piłkę przejmują gospodarze.

• Dwaliszwil w polu karnym kiwa się z obrońcami i sprawia im niemałe problemy. Medyczni wkraczają na murawę.

• Injac zwija się z bólu na murawie, Gwizdek sędziego milczy.

• Pazio za Brzyskiego u gości.

• Zmiana u gospodarzy. Drygas za Toneva.

• Murawski do Ślusarskiego, ten gubi i piłka samotnie wędruje w pole karne. N|Bliski je dosięgnięcia był Tonev, ale Przyrowski przejmuje.

• Jodłowiec w pole karne, ale nikt nie przejmuje.

• 26 150 kibiców na trybunach.

• Baszczyńki mocno strzela, ale piłkę paruje Burić.

• Kartonikiem ukarany Injac.

• Teodorczyk bliski zdobycie wyrównującej bramki, ale przy okazji fauluje Wojtkowiaka i sędzia przerwa akcje.

• Sadlok na spalonym.

• Jodłowiec gubi piłkę w polu karnym Lecha. Mogło być groźnie.

• Teodorczyk leży w polu karnym Lecha.

• Pierwsza zmiana w drużynie Lecha. Djukę zastępuje Drewniak. Zmiana taktyczna.

• Próbował Teodorczyk, ale za późno i piłka już w rękach Burića.

• Na Rumaku do Europy wydaje się prawdopodobne. Polonii natomiast brakuje motywacji, gdyż jak niesie fama, grają za darmo. Nawet nie dla kibiców, bo są przecież nieobecni.

• Brzyski z rzutu rożnego dośrodkowuje, ale piłkę wybija Kikut.

• Dwaliszkwil nieczysto wchodzi w Możdżenia. Brzyski dośrodkowuje, ale piłkę przejmują lechici.

• Kolejna zmiana gości. Za Wszołka wejdzie Cani.

• Rzut rożny Kokoszki paruje Burić.

• Na oko kibiców jest około 30 tysięcy. Kibice gości natomiast nie dojechali (brak minimum wyjazdowego).

• Pierwsza zmiana w zespole gości. Schodzi Piątek, a zastąpi go Bruno.

• "Sława wielkiemu Lechowi" głosi oprawa. Pod nią kibice odpalili race.

• Kibice w Kotle skandują nazwisko strzelca bramki. Zrzucili również koszulki. Polonia zaczyna się denerwować. Statystycznie "Koszule" grają lepiej, ale z trybun to Lech wygląda lepiej.

• GOOOOL! Po pięknej akcji poznańskiego zespołu bez najmniejszych wątpliwości Ubiparip strzela wprost w bramkę. Przyrowski nie miał szans.

• Brzyski do Teodorczyka, ale ten nie zrozumiał się z resztą

• Kamiński dośrodkował do Ubiparipa, ten celnie, prosto w ręce Przyrowskiego. Dobra interwencja bramkarza Polonii.

• Tonev ładnie prawym skrzydłem, ale piłki nie odbiera Ubiparip.

• Zdjęcie przedstawia podział trybun na barwy.

• Raz jeszcze Gruzin Dwaliszwili sprawdził czujność Buricia!

• Kokoszka blokuje strzał Ubiparipa.

• Ależ okazja Polonii!! Burić sparował uderzenie Dwaliszwiliego, a dobitka Teodorczyka nie zaskoczyła golkipera Lecha!

• Ubiparip wysoko nad poprzeczką.

• Lech Poznań - Polonia Warszawa

• Wszołek ogrywa obrońców i prawą stroną biegnie do bramki. Sporo zamieszania w polu karnym, ale sytuacje ratuje Injac.

• Ślusarski niedokładnie. Dwaliszkwil pewnei strzela, ale Burić paruje.

• Djuka dośrodkowuje do Możdżenia, ale piłka o minimetry mija bramkę!

• Wojtkowiak na spalonym. Mogła być bramka!

• Początek drugiej połowy.

• Oprawa robi wrażenie! Jest przepiękna. Zostają również odpalone race.

• Lech remisuje z Polonią Warszawa 0:0. Zdecydowanie to Lech dyktuje warunki, a Polonia robi za tło. Obu drużynom brakuje skuteczności. Pierwsza bramka będzie prawdopodobnie ostatnią. Wracamy za 15 minut.

• Wszołek zza lini boiska. Polonia dzisiaj stanowi tylko tło, Burić od własnej bramki. Sędzia przedłuża mecz o minutę.

• Ślusarski faulowany, sędzia milczy. Wolny dla Polonii za faul Injaca.

• Sędzi pomyliły się połowy albo barwy.

• W ostatniej chwili wybija Wojtkowiak. Teodorczyk nie ma dzisiaj cela.

• Żółty kartonik obejrzał Teodorczyk. Niebezpieczne zagranie. Sędzia nie miał wątpliwości.

• Rzut wolny z 25 metra wykonuje Brzyski. Za faul na nim. Wojtkowiak wybija. Lech od własnej bramki.

• Groźna akcja Polonii. Dwaliszwil z przewrotki nie pudłuje, ale Burić okazuje się być lepszy.

• Ubiparip powinien zejść. Za duża presja, zdecydowanie nie jest to jego mecz, mimo że bardzo się stara. Kolejne niecelne podanie, ale udaje mu się zmylić obronę Polonii po raz kolejny. Skuteczność, tego mu dzisiaj brakuje.

• Teodorczyk symuluje faul po obronionym przez Burića strzale. Sędzia upomina go.

• Kibice intonują 'każdy z nas to wie', a przy tym machają flagami. Brak kibiców gości nie deprymuje, a bardziej napędza fanatyków Kolejorza. Śpiew robi wrażenie.

• Wszołek ukarany za faul na Murawskim. Nieładne zagranie.

• Sadlok nie ładnie zachowuje się wobec Dimy. trener grozi mu palcem, ale gwizdek sędziego milczy. Murawski faulowany.

• Tonev z rzutu rożnego zdecydowanie za mocno i piłka nawet nie muska bramkarza Polonii.

• Można odnieść wrażenie, że gra trzech zawodników: Ubiparip,Ślusarski i Injac. Polonia robi za tło.

• Czyste wejście Możdżenia. Gr przeniosła się na połowę Lecha, lecz nadal nic z tego nie wynika.

• Faul Trałka. Wolny z własnej połowy dla Lecha.

• Murawski za mocno i piłka przelatuje obok Ślusarskiego. Kibice intonują na dwa głosy.

• Kikut z prawej strony strzela, ale nie ma problemu z obroną strzału Przyrowski.

• Ślusarski szuka swojej szansy. Nieporozumienie z Ubiparipem i out.

• Ładna akcja Wojtkowiaka, który odebrał piłkę pędzącemu do bramki Burića Teodorczykowi.

• Injac strzela, ale obok bramki. Kolejna ładna akcja niebiesko-białych, czego nie można powiedzieć o Czarnych Koszulach.

• Najlepszy jest doping. Obie drużyny grają jakby im się nie chciało.

• Zdecydowaną przewagę ma Lech. Wszystkie akcje odbywają się na połowie Polonii, ale piłkarzom brakuje skuteczności.

• Murawski podaje w pole karne wprost do Możdżenia, ale ten zamiast strzelić w bramkę odbija piłkę od własnych nóg. Fatalna pomyłka.

• Brzyski z rożnego. Niecelnie i Burić nawet nie musiał interweniować.

• Tonev nad murem strzela mocno i pewnie, ale w ostatniej chwili łapie Przyrowski.

• Ślusarski faulowany. Rzut wolny dla Lecha z 15 metrów.

• Groźna akcja Lecha. Możdżeń dośrodkował do Ubiparipa, ale tan pudłuje! naprawdę groźna akcja, niewiele zabrakło.

• Teodorczyk mija obronę Lecha i strzela w sytuacji sam na sam, ale zdecydowanie za słabo. Burić od własnej bramki.

• Na razie zwycięstwa chcę kibice, którzy przypominają o tym piłkarzom.

• Możdżeń prostopadle do Ślusarskiego, ale ten źle przyjmuje. Mogła być bramka dla Lecha.

• Dwaliszwil sam na sam, ale strzela za słabo i bez problemu broni Burić.

• Kikut na spalonym. Ładna akcja w wydaniu poznańskiego Lecha.

• Trałka bardzo niecelnie. Obok bramki. Na razie mecz to kopanina, ale liczymy, że piłkarze się rozkręcą.

• Brzyski z autu. Znów zaczyna Burić z własnej bramki.

• Polonia próbuje atakować, pewni Burić. Lech od własnej bramki.

• Piłkarze obu drużyn powoli zajmują pozycje. Na razie najciekawiej jest w Kotle.

• Pierwszy gwizdek sędziego. Zaczynamy! Lech na niebiesko, Polonia na czarno. Kibice dopingują głośno.

• Zdjęcia oprawy będą w przerwie. Tymczasem pił akrze już na murawie. Prezes Klimczak gratuluje Injacowi 200 meczu w barwach Lecha Poznań.

• Kocioł zaczął z dopingiem, niesamowite wrażenie! Czas na hymn Lecha Poznań.

• Spiker przedstawia kibicom składy. Przy gościach słychać gwizdy, przy gospodarzach okrzyki zachęcające do walki na murawie. Za moment rozpocznie się mecz.

• Kolejorz Girls postanowiły swym tańcem zachęcić piłkarzy do zwycięstwa i umilić oczekiwanie na mecz kibicom. Występ jak zawsze świetny, wywołuje entuzjazm na trybunach.

• Jedyne miejsce świecące pustakami to sektor gości. Polonia nie uzbierała tyle chętnych osób, by zapewnić minimum wyjazdowe. Spiker natomiast zachęca do dorzucenia symbolicznej złotówki na oprawy.

• Zapowiada się rekord frekwencji na Bułgarskiej. Pogoda i zapowiedziana przez ultrasów oprawa przyciąga tłumy, które zapełniły już prawie trybuny do pełna.

• Ciekawostką jest, że mecz z trybun oglądać będzie selekcjoner polskiej reprezentacji, Franciszek Smuda. Zapewne szuka i ocenia potencjalnych kandydatów do powołania na Euro.

• Piłkarze obu drużyn wyszli już na murawę. Lech bawi się piłkami, natomiast Polonia biega.

• Polonia Warszawa: Michał Gliwa, Radek Mynar, Adam Pazio, Dorde Cotra, Edgar Cani, Jakub Tosik, Bruno.

• Ławki rezerwowych, Lech Poznań: Krzysztof Kotorowski, Luis Henriquez, Kamil Drygas, Szymon Drewniak, Tomasz Drewniak, Patryk Wolski, Semir Stilić.

• Trybuna najbardziej zagorzałych kibiców czyli Kocioł jest już zapełniona. Wszyscy kibice dostosowali się do prośby i prezentują się jak wielka żywa niebiesko-biała flaga.

• Ze Stadionu Miejskiego przy ulicy Bułgarskiej wita Państwa Agnieszka Czosnek. Dzisiejszy mecz dla obu zespołów jest niesamowicie ważny i wygrana może być przepustką do europejskich pucharów.