Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
ALAN CZERWIŃSKI 2 (grał do 45. minuty)...

Lech Poznań przegrywa w ponownym debiucie Macieja Skorży z Rakowem Częstochowa 1:3. Słaba postawa piłkarzy Lecha. Sprawdźcie oceny

POMOCNICY

ALAN CZERWIŃSKI 2 (grał do 45. minuty)
Został zaskoczony przy strzale Tudora na 0:1, ale mógł lepiej pilnować zawodnika Rakowa. Przy drugim golu nawet nie wyskoczył do Piątkowskiego. Wrócił w tygodniu do treningu po (najprawdopodobniej) przebytym zakażeniu koronawirusem i widać było jego słabszą dyspozycję. Tylko czy w tym sezonie Alan nie ma na koncie już więcej słabych występów niż dobrych?

JESPER KARLSTROM 3 (grał do 45. minuty)
Przy pierwszym golu wrósł w ziemię jak reszta kolegów. Przy wyniku 0:2 jego obecność na boisku była już zbędna. Szwed jest bardzo jednowymiarowym zawodnikiem i było to widać na tle Rakowa. Maciej Skorża słusznie zmienił go już w przerwie.

NIKA KVEKVESKIRI 6
U Gruzina widać dobrą technikę i przegląd pola. Pokazywał to w meczu z Rakowem. Był bliski zdobycia gola po dobrym uderzeniu z rzutu wolnego. Do przerwy to był najlepszy zawodnik Lecha. Po przerwie nie zszedł z poziomu. Imponował dokładnością podań.

TYMOTEUSZ PUCHACZ 3
Dla Puchacza pozycja wahadłowego jest lepsza, bo może uwypuklić jego ofensywne walory. Z Rakowem ponownie lepiej wyglądał do przodu niż do tyłu, ale przewaga w tym nie była zbyt wielka. Niestety w jego poczynaniach było za mało jakości czysto piłkarskiej. Brakowało celności w jego dośrodkowaniach.

DANI RAMIREZ 3 (grał do 45. minuty)
Hiszpan ostatnio bardzo mało daje zespołowi i w sobotę rozegrał kolejny słaby mecz. Patrząc na jego grę, to w żargonie piłkarskim można by to określić jako "gra bez mapy". W przerwie słusznie zmieniony, bo jego postawa w pierwszej połowie nic nie wnosiła do gry.

PEDRO TIBA 4
Portugalczyk, zamiast nadawać ton grze Lecha, to ją spowalniał. Dodatkowo było sporo niedokładności w jego wykonaniu. Nie było go w pierwszej połowie. Po przerwie starał się grać więcej na jeden kontakt. Nie wniósł elementu zaskoczenia do gry zespołu.

Zobacz oceny piłkarzy Lecha Poznań za mecz z Rakowem Częstochowa ---->

Bartosz Jaroch: Jeśli strzelamy gola w 91 minucie, to nie mamy prawa już go stracić

Mariusz Kośmider: Nie brałem pod uwagę, że poprowadzę Wierną przeciw Hetmanowi

Polska zagra przed Euro dwa mecze. Znamy ceny biletów. Jest drogo!