Lech Poznań - Stal Mielec ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV i STREAM. Jedni o honor, drudzy o byt

1

Stal Mielec

2

• KONIEC MECZU!

• Nieprawdopodobne. Kolejny wrzut z autu dla ekipy Stali Mielec. Forsell znów wrzucił futbolówkę zza linii bocznej, w polu karnym przyjął sobie ją De Amo, zbiegł do boku i uderzył na dalszy słupek, gdzie nie było ani Bednarka, ani żadnego obrońcy Lecha. Beniaminek wygrywa 2:1 z dwoma strzelonymi golami po wrzutach z autu.

• CO TUTAJ SIĘ WYDARZYŁO?!!??! GOL DLA STALI! JONATHAN DE AMO!

• GOL UZNANY! 1:1 W POZNANIU!

• Od dwóch minut sprawdzana jest ta sytuacja w systemie VAR.

• Wznowienie gry z wrzutu z autu! Daleki wyrzut Petteriego Forsella, co wykorzystali zawodnicy Stali. Jeden z piłkarzy beniaminka przedłużył zagranie, nastąpiło ogromne zamieszanie, w którym najlepiej odnalazł się Flis. Obrońca mielczan miał już uderzać na bramkę, ale Vasyl Kravets - chcąc wybić futbolówkę - wpakował ją do własnej bramki!

• CO TU SIĘ STAŁO! GOL SAMOBÓJCZY VASYLA KRAVTSA!

• Kravets za Kamińskiego.

• Kvekveskiri szczęśliwie zagrał do Ramireza, choć ułamek sekundy wczesniej mógł stracić piłkę. Hiszpan fatalnie jednak strzelił i znów mamy 1:0. Mało tego, nie mamy nawet kolejnego celnego strzału.

• Piłka ląduje w siatce Stali po trafieniu Kamińskiego, ale skrzydłowy był na spalonym. Szkoda tej akcji, bo Tiba ładną wcinką minął całą defensywę Stali. Zabrakło dopilnowania pozycji przez młodego zawodnika Lecha.

• Ramirez krótko w pole karne do Sykory, ale ten nie przyjął dobrze futbolówki.

• Jankowski za Matrasa.

• Forsell w miejsce Urbańczyka.

• Do trzech razy sztuka! Dopiero trzeci strzał zza pola karnego Puchacza ląduje w siatce. Obrońca Lecha wykorzystał odbitą piłkę po dośrodkowaniu, ładnie złożył się do uderzenia i wykorzystał fakt, że Czorbadżijski skoczył do interwencji. Futbolówka odbiła się od obrońcy Stali, zmyliła Strączka i wpadła do bramki!

• GOOOOOOOOL! TYMOTEUSZ PUCHACZ!

• Kvekveskiri nad bramką.

• Kamiński faulowany blisko pola karnego rywali.

• Sykora próbował powstrzymać Getingera i dostał kartkę.

• Granlund za Dadoka.

• Kvekve za Karlstroma.

• Strzał Urbańczyka wyłapał Bednarek! Piłkarze Stali rzadko są pod polem karnym Lecha, ale potrafią mądrze zaatakować.

• Puchacz wkręcił obrońcę w murawę, ale jego dośrodkowanie na metr przed bramką nie zostało przecięte!

• Kolew i Prokić za Maka i Domańskiego.

• Kolejne uderzenie zza pola karnego zablokowane. Lechici biją głową w mur.

• Podwójna zmiana w zespole Lecha. Szymczak za Johannsona i Sykora za Skórasia.

• Kapitalna okazja Czerwińskiego, obrońca wyszedł sam na sam ze Strączkiem i bramkarz Stali znakomicie obronił to uderzenie!

• Dośrodkowanie na pierwszy słupek do Karlstroma, który uderzył bardzo wysoko nad bramką.

• Matras ukarany kartką za faul na skrzydle.

• Puchacz znów potężnie huknął na bramkę Strączka i zabrakło niewiele ponad pół metra od bramki!

• Ucierpiał Aron Johansson, ale jest gotowy do kontynuowania gry.

• Słupek po uderzeniu jednego z lechitów i Flis ratuje zespół przed dobitką do pustej bramki!

• Zaczynamy drugą połowę spotkania.

• Kończymy pierwszą połowę.

• Kartka dla Maka za wdanie się w konflikt z rywalem.

• Domański dośrodkował z rzutu rożnego, uderzenie na bramkę Bednarka i bramkarz Lecha sparował piłkę do boku.

• Dadok nieco zwolnił kontrę Lecha, ale w końcu uderzał z linii pola karnego Ramirez. Tuż obok bramki.

• 7:1 w strzałach, 0:1 w strzałach celnych...

• Groźnie pod bramką Stali! Kamiński dostał piłkę pod linią końcową, położył na ziemię obrońcę prostym zwodem, płasko zagrał do Johanssona, który uderzył prosto w obrońcę!

• Dwa niecelne strzały zza pola karnego po rzucie rożnym dla Lecha.

• Ramirez zagrał pod linię końcową do Puchacza, omijając Kamińskiego, lewy obrońca Kolejorza nisko dośrodkował do Johanssona, ale ten został zablokowany przez Czorbadżijskiego.

• Czerwiński dośrodkował na Kamińskiego, którego dobrze przykrył De Amo.

• Kamiński przegrywał pojedynek biegowy z De Amo i faulował.

• Getinger przeciągnął dośrodkowanie i padło ono łupem obrońców Lecha.

• Chorwat otrzymał za to zagranie kartkę.

• Mak uderzony łokciem przez Milicia i Stal wywalczyła rzut wolny w środku pola.

• Okazja dla Stali. Strzał zza pola karnego w wykonaniu Urbańczyka i pewnie chwyta piłkę Bednarek.

• Ramirez bezpośrednio uderzył na bramkę, ale nie był to strzał na miarę Ludo Obraniaka z Wybrzeżem Kości Słoniowej (de facto na tym stadionie). Od bramki Strączek.

• Skóraś sprytnie wywalczył rzut wolny na skrzydle. Faulował Flis.

• Niedokładnie wykonany stały fragment gry i to beniaminek wraca do posiadania futbolówki.

• Czorbadżijski przeciął zagranie do Ramireza, ale faulował przy okazji rywala i będziemy mieć rzut wolny dla Lecha.

• Za mocne dośrodkowanie Czerwińskiego i Stal ma wrzut z autu po drugiej stronie boiska.

• Ramirez zagrał na jeden kontakt z Kamińskim, skrzydłowy Lecha uderzył i został szybko zablokowany przez obrońcę. Wszystko to w odległości ok. 25 metrów od bramki.

• Świetne zagranie do Johanssona, który odegrał piłkę do Kamińskiego, ale ten, będąc już w polu karnym, stracił ją na rzecz Flisa.

• Skóraś przechwycił podanie blisko pola karnego Stali, uderzył lewą nogą, lecz bardzo lekko i daleko od bramki Strączka.

• Zagranie w ten sam sektor boiska. Tym razem Milicia, ale znów niecelnie.

• Ramirez zagrał górną piłkę wzdłuż linii bocznej do Kamińskiego, ale futbolówka opuściła boisko.

• Spokojny początek spotkania. Brak dośrodkowań i strzałów, dominują straty w środku pola.

• Od środka zaczęła Stal, ale beniaminek już stracił piłkę na prawej stronie boiska.

• Zaczynamy mecz!

• Stal w szesnaście dni zagra cztery mecze. Jej rywalami będą kolejno: Lech, Raków, Legia i Śląsk. Z tego grona tylko Kolejorz nie mieści się w górnej połowie tabeli.

• Kolejorz to obok Cracovii największy przegrany sezonu. Zatrważająca jest jego strata do lidera. Ta wynosi aż 26 punktów. Maciej Skorża liczy na odpowiednią reakcję piłkarzy po koszmarnym meczu w Bielsku.

• Mielczanie zamykają tabelę, choć mają na koncie tyle samo punktów co bielszczanie (24). Na korzyść Górali przemawia bowiem lepszy bilans bezpośrednich spotkań. Stal ma za to do rozegrania zaległe spotkanie z Rakowem Częstochowa.

• W zeszłej kolejce Lech Poznań przegrał 0:1 z broniącym się przed spadkiem Podbeskidziem Bielsko-Biała. Jego bilans pod wodzą Macieja Skorży to wygrana i dwie porażki. Stal Mielec sensacyjnie pokonała Pogoń Szczecin 1:0.

• Kolejorz przy Bułgarskiej postara się zrehabilitować za słaby mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała. W sobotę naprzeciw poznaniaków stanie Stal Mielec - kolejna drużyna walczącą o utrzymanie.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Lech Poznań - Stal Mielec!

Lech Poznań - Stal Mielec ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV i STREAM ©Kuba Zegarliński

Lech Poznań - Stal Mielec ONLINE. Kolejorz przy Bułgarskiej postara się zrehabilitować za słaby mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała. W sobotę naprzeciw poznaniaków stanie Stal Mielec - kolejna drużyna walczącą o utrzymanie. Relacja na żywo w GOL24.pl!

PKO Ekstraklasa: Lech Poznań - Stal Mielec ONLINE

Kolejorz to obok Cracovii największy przegrany sezonu. Zatrważająca jest jego strata do lidera. Ta wynosi aż 26 punktów. Maciej Skorża liczy na odpowiednią reakcję piłkarzy po koszmarnym meczu w Bielsku. - Do końca sezonu jest jeszcze trochę czasu, w sobotę chcemy wyjść z mocnym postanowieniem rewanżu za ostatnią kolejkę. Gramy na własnym stadionie z drużyną, która broni się przed spadkiem. Chcemy wyjść pełni determinacji, zdominować rywala i wygrać ten mecz - przyznał trener Lecha.

Stal w szesnaście dni zagra cztery mecze. Jej rywalami będą kolejno: Lech, Raków, Legia i Śląsk. Z tego grona tylko Kolejorz nie mieści się w górnej połowie tabeli. - Cała Polska zna klasę Lecha. To, że zajmuje niższą pozycję niż Pogoń Szczecin nie oznacza, że będzie nam tam grało się łatwo i przyjemnie. Jeśli nasza drużyna zagra z podobnym zaangażowaniem, jak w meczu z Pogonią i dołoży jakość, to każdy wynik jest możliwy - zaznaczył trener Stali Włodzimierz Gąsior.

Początek meczu Lech Poznań - Stal Mielec w sobotę o godz. 20. Zawody poprowadzi Jarosław Przybył z Kluczborka. Za VAR odpowiadać będą Krzysztof Jakubik i Arkadiusz Kamil Wójcik.

Nie zagrają w meczu Lech Poznań - Stal Mielec
Lech: Nika Kaczarawa, Tymoteusz Klupś.
Stal: Kamil Kościelny.

Lech Poznań - Stal Mielec TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Transmisja na żywo z meczu Lech - Stal w Canal+ Sport. W internecie mecz w aplikacjach Canal+ oraz Player+. W Canal Sport+ komentować będą Adam Marchliński i Marek Jóźwiak. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 20:00 - zapraszamy!

20:00 Lech Poznań - Stal Mielec Canal+ Sport