Lech Poznań strzela w pierwszym meczu grupowym! Villarreal strzelił tuż przed końcem spotkania!

Jakub Maj
Jakub Maj
PAP/EPA/Domenech Castello
Chyba nikt się tego nie spodziewał! Lech Poznań otworzył wynik spotkania i strzelił bramkę Villarrealowi w walce o pierwsze punkty w Lidze Konferencji. Kolejorz remisuje z najtrudniejszym rywalem w ich grupie. Polski zespół bardzo agresywnie zaatakował rywala od samego początku. Villarreal popełnił błąd pod własną bramką i tak stracił bramkę. Trzy gole w wykonaniu gospodarzy pod koniec pierwszej połowy były bardzo bolesne. Bohaterem Lecha w drugiej połowie został Ishak, który strzelił dwie bramki.

Villarreal - Lech Poznań

2. minuta meczu - Michał Skóraś na 1:0 dla Lecha

Fatalny błąd Villarrealu! Wysoki pressing Lecha, Ishak agresywnie atakuje rywala i odzyskuje piłkę. Napastnik podaje na środek pola karnego do Skórasia, a skrzydłowy wykorzystuje tę dogodną sytuację!! Mamy 1:0 dla polskiego zespołu.

32. minuta meczu - Chukwueze na 1:1

Ofensywny zawodnik hiszpańskiego klubu dostał piłkę z lewego skrzydła i bez zastanowienia huknął bez przyjęcia. Mamy wyrównanie!

36. minuta meczu - Baena na 2:1

Alex Baena dostał piłkę przed polem karnym Lecha, zdecydował się na mocny strzał, a piłka po rykoszecie od Antonio Milića kompletnie zmyliła Filipa Bednarka i wpadła do bramki.

40. minuta meczu - Baena na 3:1

Samuel Chukwueze popędził prawą stroną boiska, dograł w pole karne Lecha do Alexa Baeny, ten z łatwością przyjął piłkę i pokonał Filipa Bednarka.

47. minuta meczu - Ishak na 3:2

Mamy kontakt! Karny dla Lecha na początku drugiej połowy. Ishak perfekcyjnie strzela z 11 metrów.

62. minuta meczu - Ishak na 3:3

Napastnik dostał piłkę prostopadłą od Skórasia. Wyszedł sam na sam z bramkarzem i precyzyjnie strzelił po ziemi.

88. minuta meczu - Coquelin na 4:3

Francuz zdecydował się na strzał z dystansu. Bednarek pokonany!