Lech Poznań

1

Widzew Łódź

0

• Wrzutka w pole karne i piłka wybita na róg. Jeszcze rzut rożny i koniec meczu!

• Upłynął doliczony czas. Sędzia pozwala wykonać rzut wolny Widzewowi.

• Ładne uderzenie Kriwca z dystansu. Poprzeczka ratuje gości.

• Ben Radhia wrzucał w pole karne, ale pomiędzy dwóch kolegów.

• Aż 6 minut doliczonych!

• Z dystansu strzelał Sernas. Bardzo niecelnie.

• W ataku Lech, ale z akcji nie wynikło zagrożenie pod bramką rywali.

• Mecz co oczywiste zostaje przerwany

• Petrady wybuchają w sektorze gości, szczerze przyznam, że nie rozumiem takiego zachowania!

• Kibice Widzewa odpalili race, które poleciały w stronę kibiców Lecha, to już jest bandyckie zachowanie.

• Żółtą kartką zostaje ukarany Injac

• Rudnevs bez szans w walce z obrońcami Widzewa

• Początek drugiej połowy.

• W Miejsce Kiełba na boisko wchodzi Mikołajczak

• Koniec pierwszej połowy. Na razie Lech - Widzew 1:0!

• Niecelne uderzenie zza pola karnego Bosackiego

• Kikut w bardzo dogodnej sytuacji nie zdołał pokonać Mielcarza

• Kibice Widzewa palą szaliki przeciwników, fatalne zachowanie, które nie przystoi kibicom klubu z Łodzi

• Ben Radhia oraz Budka to dwie wyróżniające się postacie w zespole z Łodzi

• Świetna akcja Budki, który w pojedynkę minął Kiełba oraz Henriqueza

• Może po tej bramce rozpocznie się spotkanie, na które czekaliśmy?

• Jakub Wilk po bardzo ładnym strzale z woleja zdobywa bramkę dla swojego zespołu! Lech prowadzi 1:0!

• Osamotniony Rudnevs wywalczył aut dla swojego zespołu

• Uderzenie Arboledy głową, nie sprawiło problemów Mielcarzowi

• Rzut rożny dla Lecha

• Kapitalnego dośrodkowania Budki nie zdołał zamknąć żaden z jego kolegów!

• Na ławce Lecha zasiądą dzisiaj: Burić, Ślusarski, Wołąkiewicz, Mikołajczak, Ubiparip, Możdżeń, Kamiński

• No i mamy rytmy rodem z dzikiego zachodu :)

• Kibiców zgromadzonych na stadionie rozgrzewają dziewczyny z "Kolejorz Girls", no troszkę cieplej się zrobiło od razu nie ma co ukrywać :)

• Na stadion przy ul.Bułgarskiej przybyli już pierwsi kibice z Łodzi, których przypominam ma być dzisiaj około 2 tysięcy

• Kibice Widzewa już wyjechali z Kostrzyna i na pewno stawią się dzisiaj na obiekcie Lecha

• Do meczu pozostała mniej niż godzina, tymczasem obiekt w Poznaniu świeci pustkami.

• Kibice Widzewa mają dzisiaj dotrzeć w liczbie 2000 na trybuny obiektu w Poznaniu. Jednak jak powiedział nam jeden z ochroniarzy na stadionie pociąg z kibicami z Łodzi zatrzymał się przed Kostrzynem. Życzymy fanom Widzewa miłej podróży

• Jak podaje oficjalna strona zespołu z Wielkopolski Lech Poznań rozegrał z Widzewem Łódź 59 spotkań (14-27-18) Bramki: 78-80

• Ostatni raz Widzew pokonał Lecha na jego stadionie w sezonie 1999/2000, kiedy padł wynik 5:3 dla łódzkiego zespołu.

• Lech zdążył w tym roku rozegrać już 3 oficjalne spotkania, Widzew żadnego. Jednak to Lech znajduje się w podbramkowej sytuacji, ponieważ po porażce 0:2 z Bragą w czwartek pożegnał się z Ligą Europy i dzisiaj będzie musiał odbudować zaufanie swoich kibiców.

• Witam serdecznie, z tej strony Piotr Bąk. Zapraszam na relację live prosto ze stadionu miejskiego przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu. Naprzeciwko siebie staną dzisiaj gospodarze tego spotkania a więc Lech Poznań oraz Widzew Łódź.