Radosław Patroniak
Lech Poznań wygrał czwarty sparing i ma na koncie w okresie przygotowawczym tylko jedną porażkę (1:3 z AEK Larnaka). We wtorek Kolejorz pokonał w Opalenicy solidną drużynę ligi holenderskiej, Vitesse Arnhem 2:0. Zwłaszcza w pierwszej połowie ekipa z Bułgarskiej zdominowała rywala i pokazała dobry futbol. Nic dziwnego, że po takim występie poznańską "Lokomotywę" zalała fala optymizmu. Przejdź do kolejnego zdjęcia --->Łukasz Gdak

Częściowo na pewno uzasadniona, bo holenderska "filia" Chelsea Londyn, momentami broniła się rozpaczliwie. Komentatorzy TVP Sport sugerowali, że ekipa Leonida Słuckiego ma ołowiane nogi i jest na innym etapie przygotowań niż Lech, ale to nie jest już zmartwienie poznańskich piłkarzy. Oni ze swojego zadania wywiązali się tak jak należy.

Forma Kolejorza rośnie, ale to nie znaczy, że jest już idealna i nie może być jeszcze lepsza. Podpowiadamy więc trenerowi Dariuszowi Żurawiowi, gdzie jeszcze tkwią niewykorzystane moce.

7 wniosków po meczu Lecha z Vitesse. Kliknij w galerię i sprawdź:

Lech Poznań: Wnioski po meczu sparingowym z Vitesse Arnhem. ...

Trwa głosowanie...

Zagłosuj w naszej sondzie: Czy Lech Poznań zagra w przyszłym roku w europejskich pucharach?