Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
POMOCNICY...

Lech Poznań zdeklasował Pogoń Szczecin 4:0. Oceniamy lechitów za koncert przy Bułgarskiej. Kilku błysnęło!

POMOCNICY

JAKUB MODER 8
Kibice przed meczem stworzyli specjalną akcję, która miała spowodować posadzenie Muhara i wstawienie do składu Modera. Ten potwierdził, że może grać wspólnie z Tibą i Ramirezem, a dodatkowo świetnym strzałem otworzył wynik spotkania. Lepiej Kuba nie mógł zaprezentować się w tym meczu i daje sporo do myślenia trenerowi Żurawiowi. Zresztą nie po raz pierwszy.

PEDRO TIBA 7
Portugalczyk w meczu z Pogonią był ustawiony nieco niżej niż zawsze, ale grał jak zawsze. Na tle pomocników gości wyglądał jak profesor.

JAKUB KAMIŃSKI 7
Zanotował kilka strat w pierwszej połowie i nie był tak widoczny jak w Lubinie. Za to po zmianie stron świetnie wykorzystał podanie Ramireza i podwyższył na 4:0. Lechowi rośnie bardzo dobry skrzydłowy.

DANI RAMIREZ 8 (grał do 70. minuty)
Obsługiwał kolegów z zespołu ciekawymi podaniami, a w drugiej połowie popisał się asystą i wpisał się na listę strzelców. Kolejny dobry występ Hiszpana w niebiesko-białych barwach.