Lechia Gdańsk 3 - 2 Jagiellonia Białystok

Lechia Gdańsk

3

Jagiellonia Białystok

2

• Lechia zwycięża po raz kolejny i tym samym umacnia się na pozycji lidera! Ekipa Piotra Stokowca wyprzedza drugą Legię o 5 punktów!

• Koniec!

• Jakub Arak sprytnie daje się sfaulować i Lechia utrzymuje się na połowie rywala.

• Patryk Klimala nie sięgnął piłki! A miał przed sobą już tylko pustą bramkę! Sędzia doliczył aż 6 minut!

• Zmiana także w ekipie Jagiellonii. Martin Pospisil zmieniony przez Patryka Klimalę.

• Lukas Haraslin nie da rady kontynuować gry po tym ostrym wejściu Pospisila. W jego miejsce pojawił się Jakub Arak.

• Bardzo brzydki faul Martina Pospisila! Cud, że Czech otrzymał tylko żółtą kartkę.

• Mateusz Machaj zmienia Łukasza Burligę.

• Flavio próbował wyłożyć piłkę na pustą bramkę, ale Guilherme w ostatniej chwili ratuje swój zespół.

• Karol Fila zmienia Rafała Wolskiego.

• Mocno zaiskrzyło na linii Łukasz Burliga i Filip Mladenović. Zakończyło się jednak tylko na słownym upomnieniu.

• Roman Bezjak nie da rady kontynuować gry. W jego miejsce wchodzi Mile Savković.

• Wolski dograł piłkę w pole karne, ale Jarosław Kubicki nie zdołał dopaść do zagranej futbolówki.

• Perfekcyjnie dośrodkowanie Mladenovicia, po którym piłka spada na głowę Michała Nalepy, a ten kieruje ją w okienko bramki Kelemena!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Michał Nalepa i Lechia po raz 3 dzisiaj wychodzi na prowadzenie!

• Arvydas Novikovas jest kolejnym zawodnikiem gości, który dzisiaj ogląda żółtą kartkę.

• Tomasz Makowski melduje się na murawie w miejsce Konrada Michalaka.

• Beznadziejne rozegranie piłki przez Mladenovicia. Lechia bezsensownie traci posiadanie.

• Bardzo brzydki faul, za który Guilherme ogląda żółtą kartkę!

• Arvydas Novikovas przejął piłkę, wybitą po rzucie rożnym i z 16 metra huknął nie do obrony!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Arvydas Novikovas i wracamy do remisu!

• Dobre wstrzelenie piłki w pole karne Jagiellonii, ale Nalepa był na pozycji spalonej.

• Czas na drugie 45 minut!

• Hit kolejki rozkręcił się nam dopiero po 35 minucie! Lechia dość przypadkowo, ale wygrywa z Jagiellonią!

• Koniec pierwszej połowy!

• Jarosław Kubicki huknał w stronę bramki, piłka odbiła się od Mitrovicia i zmyliła Kelemena, który musi wyciągać ją z siatki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Lechia znowu wychodzi na prowadzenie! Samobój Nemanji Mitrovicia!

• Arvydas Novikovas pakuje piłkę do bramki, ale wcześniej sfaulował swojego rywala. Dalej mamy remis.

• Zawodnik Jagiellonii oddał potężny strzał z 30 metra, piłka odbiła się jeszcze od słupka i zatrzepotała w siatce! CUDO!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Cudowna bramka Marko Poletanovicia! Szybka odpowiedź Jagiellonii!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Pewnie wykonana jedenastka przez Flavio Paixao!

• Za to zagranie Ivan Runje ogląda żółtą kartkę.

• Po bardzo długiej i dogłębnej analizie sędzia wskazuje na wapno!

• Konrad Michalak uderzył w zawodnika Jagiellonii i piłkarze Lechii domagają się rzutu karnego po zagraniu ręką! Tomasz Musiał słucha podpowiedzi z wozu VAR.

• Ależ było blisko efektownego samobója Vitorii! Znowu jednak swój zespół uratował Alomerović, który wyprawia cuda w bramce!

• Flavio posłał piłkę minimalnie nad bramką! Niezły strzał Portugalczyka!

• Zamieszanie w polu karnym Jagiellonii, ale Nemanja Mitrović zdołał wybić piłkę.

• Zlatan Alomerović ratuje swój zespół! Ivan Runje znakomicie uderzył głową, ale golkiper Lechii wyciągnął się niczym struna i odbił futbolówkę!

• Lukas Haraslin został brzydko sfaulowany przez Łukasza Burligę, który ogląda żółtą kartkę.

• Początek meczu bardzo statyczny. Oba zespoły rozgrywają grę przede wszystkim w środku pola.

• Bardzo dobre dośrodkowanie Novikovasa i tylko świetne wyjście Alomerovicia ratuje zespół Lechii.

• Joao Nunes zostaje ukarany żółtą kartką już na samym początku meczu.

• Dobre dośrodkowanie Flavio w stronę Wolskiego, który był na pozycji spalonej.

• Sędzia dał znak do rozpoczęcia meczu!

• Tomasz Musiał wyprowadza obie ekipy!

• Przed tą kolejką Lechia zajmowała 1 miejsce, a Jagiellonia 2 miejsce. Oba zespoły rozdzieliła dzisiaj Legia Warszawa, która pokonała Zagłębie Lubin. Kto dzisiaj wyrwie 3 punkty?

• Czas na hit kolejki! Lider kontra wicelider! Lechia Gdańsk gościć będzie na własnym stadionie Jagiellonię Białystok! Na relację LIVE z tego spotkania zaprasza Bartłomiej Modzelewski!