Lechia Gdańsk - Podbeskidzie LIVE, NA ŻYWO, WYNIK,...

Lechia Gdańsk - Podbeskidzie LIVE, NA ŻYWO, WYNIK, TRANSMISJA Sentymentalna podróż trenera Krzysztofa Brede. Lechia wygrywa z beniaminkami

0

• Lechia Gdańsk już do przerwy prowadziła 3:0, a w drugiej połowie kontrolowała boiskowe wydarzenia. Blisko gola był Maciej Gajos, lecz piłkę z linii bramkowej wybił Aleksander Komor. W doliczonym czasie gry gospodarze mieli trzy świetne okazje. Martin Polacek obronił uderzenia Łukasza Zwolińskiego i Mateusza Żukowskiego, ale w ostatniej akcji meczu "Zwolak" dopiął swego i trafił do siatki. To już wszystko, jeśli chodzi o to spotkanie, dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo na łamach GOL24.pl!

• Koniec meczu!

• Lechia atakowała w końcówce i w końcu dopięła swego! Rafał Pietrzak zanotował trzecią asystę, dośrodkował z rzutu rożnego, a na krótkim słupku znalazł się Łukasz Zwoliński i ustalił wynik spotkania na 4:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA LECHII! ŁUKASZ ZWOLIŃSKI!

• Dobry drybling Żukowskiego i strzał na bramkę Podbeskidzia, z trudem interweniuje Polacek!

• Po kolejnym dośrodkowaniu Pietrzaka przed dobrą szansą stanął Zwoliński, ale broni jego strzał Polacek!

• Trzy minuty dłużej potrwa jeszcze to spotkanie.

• Kopacz faulowany w bocznym sektorze boiska. Niewiele jest w stanie zrobić Podbeskidzie.

• Po dośrodkowaniu Pietrzaka główkował Zwoliński, lecz piłka przeszła daleko obok słupka.

• Komor wślizgiem wybija piłkę na rzut rożny.

• Ostatnia zmiana w Lechii. Brawami żegnany Omran Haydary, zastępuje go Mateusz Żukowski.

• Kopacz dobrym wślizgiem zatrzymał Modelskiego.

• Haydary najpierw zagrał piętą do Gajosa, później powalczył o piłkę w polu karnym, lecz ostatecznie wybili futbolówkę obrońcy.

• Filip Modelski faulował Haydarego i zasłużył na żółtą kartkę.

• Opuszcza boisko również Conrado. Wchodzi Egy Maulana Vikri.

• Podwójna zmiana w Lechii. Schodzi Maciej Gajos, pojawia się Egzon Kryeziu.

• Rozgrywali piłkę w polu karnym Podbeskidzia gospodarze, uderzenie jednego z nich zablokowane. Wcześniej za długo zwlekał ze strzałem Conrado.

• Niezłe dośrodkowanie Pietrzaka, piłka ląduje jednak w rękach Polacka.

• Zwoliński naciskał na Komora, skutkiem rzut rożny dla Lechii.

• Indywidualna akcja Fili, który był faulowany.

• Spokojniejszy fragment gry. Niewiele dzieje się w ostatnich minutach.

• Poza boiskiem jest też Tomasz Nowak. Za niego Desley Ubbink.

• Podwójna roszada także w Podbeskidziu. Zszedł Marko Roginić, pojawił się Mateusz Marzec.

• Nie ma również Tomasza Makowskiego. Wszedł Mateusz Sopoćko.

• Podwójna zmiana w Lechii. Brawami żegnany Flavio Paixao, którego zastępuje Łukasz Zwoliński.

• Dośrodkowanie Conrado z lewej strony, szansę na hat-tricka miał Paixao, lecz został zablokowany.

• Korner dla Podbeskidzia po zablokowanym przez Filę dośrodkowaniu.

• Dwójkowa akcja Haydarego oraz Makowskiego, ten pierwszy złapany na spalonym.

• Flavio zobaczył wysuniętego Polacka i uderzył z bardzo dużej odległości. Posłał jednak piłkę obok słupka.

• Strzał Conrado z ostrego kąta, wybija piłkę dobrze ustawiony Komor.

• Sporo walki w środku pola mamy teraz na boisku.

• Teraz upomnienie od sędziego otrzymał również Jarosław Kubicki.

• Kamil Biliński kopnął Bartosza Kopacza i obejrzał żółtą kartkę.

• Mogło być 4:0! Po kąśliwym dośrodkowaniu Conrado wybił piłkę Polacek, fatalnie we własnym polu karnym pomylił się Rundić, przez co przed wielką szansą stanął Gajos. Po jego strzale piłkę z linii bramkowej wybił Komor!

• Nieudana kontra Podbeskidzia. Niecelnie zagrał Modelski.

• Kończy występ także Karol Danielak. Na murawie melduje się Łukasz Sierpina.

• Podwójna zmiana w ekipie Podbeskidzia. Schodzi Jakub Bieroński, za niego Filip Laskowski.

• Uderzenie Gajosa sprzed pola karnego zostało zablokowane.

• Kompletnie nieudane dośrodkowanie Bilińskiego z prawej strony boiska. Fatalnie zagrał napastnik gości.

• Dośrodkowanie w pole karne Podbeskidzia, wyszedł z bramki Polacek i złapał futbolówkę.

• Dobra interwencja Modelskiego, który wybił piłkę spod nóg Conrado.

• Przechwyt Lechii na połowie rywali, szybka akcja zakończona strzałem Conrado sprzed pola karnego. Broni to uderzenie Polacek.

• Spokojnie rozgrywa piłkę Lechia. Głęboko cofnięci "Górale".

• Niedokładne zagranie Nalepy, piłka wyszła na aut.

• Od środka wznowiła mecz Lechia. Oba zespoły na razie bez zmian.

• Znów gramy!

• Piłkarze obu drużyn wracają już na boisko. Za moment początek drugiej połowy.

• Do przerwy Lechia Gdańsk całkowicie zdominowała Podbeskidzie Bielsko-Biała i zasłużenie wysoko prowadzi. W 13. minucie po pechowej interwencji do własnej bramki trafił Aleksander Komor, co mocno przybiło gości. Później dwukrotnie Martina Polacka pokonał Flavio Paixao - Portugalczyk wykorzystał dośrodkowania Rafała Pietrzaka oraz Omrana Haydarego. Zawodnicy z Gdańska prowadzą 3:0, a wynik mógł być nawet wyższy - w końcówce w poprzeczkę trafił Jarosław Kubicki. Czy Podbeskidzie w drugiej połowie zdoła zfobyć choćby gola honorowego? Wracamy za niespełna kwadrans.

• Koniec pierwszej połowy!

• To mógł być kolejny gol! Sprzed pola karnego huknął Jarosław Kubicki, ale trafił w spojenie słupka z poprzeczką!

• Niezawodny jest dzisiaj Flavio Paixao! Omran Haydary rozegrał piłkę z Karolem Filą, dośrodkował w pole karne, a tam Flavio Paixao wyprzedził Bierońskiego i zdobył kolejnego gola!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! FLAVIO PAIXAO!

• Dośrodkowanie Nowaka, ale strzał Biedrońskiego z bardzo trudnej pozycji był bardzo niecelny.

• Dośrodkowanie Gacha przyblokowane przez Filę, korner dla "Górali".

• Zbyt mocne zagranie do Pietrzaka na lewą stronę boiska. Od autu wznowi grę Podbeskidzie.

• Dośrodkowanie w kierunku Kamila Bilińskiego, lecz wybili piłkę obrońcy gości.

• Gajos uderzał z dość ostrego kąta, ale zablokował go Rundić.

• Marko Roginić faulował Dusana Kuciaka, który próbował szybko wybić piłkę. Napastnik Podbeskidzia z żółtą kartką.

• Odpowiedź Podbeskidzia! Michał Nalepa wybił piłkę z linii bramkowej po uderzeniu Karola Danielaka!

• Kolejne dośrodkowanie Pietrzaka, tym razem było jednak zbyt mocne.

• Kolejny stały fragment gry przynosi gola gospodarzom! Rafał Pietrzak znów precyzyjnie dośrodkował ze stojącej piłki, Flavio Paixao zgubił krycie i głową pokonał Martina Polacka!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA LECHII! FLAVIO PAIXAO!

• Jeden z piłkarzy gości miał sporo miejsca w polu karnym, lecz jego uderzenie zostało zablokowane.

• Na własnej połowie stracił piłkę Fila, przejął ją Roginić i wywalczył rzut rożny.

• 60% posiadania piłki mają gospodarze. Na razie są stroną przeważającą i zasłużenie prowadzą.

• Było groźnie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, z ostrego kąta uderzał Bartosz Kopacz, ale trafił tylko w boczną siatkę!

• Atakuje wciąż Lechia, akcja Haydarego i Fili prawą stroną, będzie korner.

• Tomasz Makowski faulem przerwał kontrę Podbeskidzia i zasłużył na żółtą kartkę.

• Fila ładnie dośrodkował w pole karne, doszedł do piłki Conrado, lecz nie trafił w bramkę.

• Niedokładne zagranie do Flavio na prawej stronie boiska. Podbeskidzie zacznie od autu.

• Zbyt głębokie dośrodkowanie Gajosa. Od bramki zacznie Polacek.

• Rafał Pietrzak kąśliwie dośrodkował w pole karne, bliski dojścia do piłki był Flavio Paixao, ale Portugalczyk nie dotknął futbolówki, a tak odbiła się od Aleksandra Komora i wylądowała w siatce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL DLA LECHII! SAMOBÓJCZE TRAFIENIE KOMORA!

• Kolejne uderzenie Gacha, tym razem sprzed pola karnego. Dotknął piłki Gajos, jest kolejny rzut rożny.

• Okazja dla gości, uderzenie Gacha zostało zablokowane.

• Kolejne uderzenia Lechii blokowane przez obrońców "Górali".

• Haydary uderzał z bardzo ostrego kąta, czujny na linii Polacek przeniósł piłkę nad poprzeczką.

• Dośrodkowanie Pietrzaka z rzutu wolnego, zgrywał piłkę jeden z graczy Lechii, ale nic z tego nie wyszło.

• Dośrodkowanie Podbeskidzia z prawej strony boiska. Łapie piłkę Dusan Kuciak.

• Spokojnie rozgrywają piłkę gospodarze, przez dłuższy czas obrońcy wymieniali podania na własnej połowie.

• Od środka rozpoczęło Podbeskidzie. Goście w niebieskich strojach, Lechia na zielono.

• Zaczynamy!

• Piłkarze obu drużyn wychodzą już na boisko. Za moment zaczynamy.

• Po raz ostatni oba zespoły mierzyły się w sezonie 2015/2016, gdy Podbeskidzie spadało z Ekstraklasy. Lechia na własnym boisku rozgromiła wówczas rywala aż 5:0. W Bielsku-Białej padł natomiast remis 1:1.

• Podbeskidzie Bielsko-Biała wciąż czeka na pierwsze zwycięstwo w PKO Ekstraklasie. Problemem podopiecznych Krzysztofa Brede jest przede wszystkim defensywa - żadna drużyna nie straciła tylu bramek, co "Górale" - aż 12 w czterech meczach. Beniaminek przegrał z Górnikiem Zabrze oraz Rakowem Częstochowa, a także zremisował z Jagiellonią Białystok i Cracovią. Dzisiaj o kolejne punkty gościom nie będzie zapewne łatwo.

• Lechia w tym sezonie gra na razie w kratkę. Podopieczni Piotra Stokowca zaczęli od wygranej 1:0 z Wartą Poznań, później ulegali jednak Rakowowi Częstochowa oraz Górnikowi Zabrze. Przed tygodniem gdańszczanie zwyciężyli 4:2 ze Stalą Mielec. Dziś zagra z trzecim beniaminkiem. Czy podobnie jak z dwoma pozostałymi zgarnie komplet punktów?

• Tak prezentuje się pierwszy skład oraz ławka rezerwowych Podbeskidzia Bielsko-Biała:

• Oto wyjściowy skład i ławka rezerwowych Lechii Gdańsk:

• Czas na kolejny mecz 5. kolejki PKO Ekstraklasy! Przed nami starcie w Gdańsku, w którym Lechia zmierzy się z beniaminkiem, Podbeskidziem Bielsko-Biała. Pierwszy gwizdek arbitra już o 17:30!

Dziennik Zachodni

1/6
przejdź do galerii

18.09.2020 r. Podbeskidzie przegrało w 4. kolejce z Rakowem 1:4. Teraz poszuka punktów w Gdańsku. ©Łukasz Klimaniec

W sobotę 26.09.2020 r. w meczu 5. kolejki PKO Podbeskidzie zagra w Gdańsku z Lechią. Początek spotkania o godz. 17.30. Bielski beniaminek pozostaje bez zwycięstwa. Czy Górale są w stanie zdobyć 3 punkty z Lechią? TUTAJ na dziennikzachodni.pl prowadzona będzie relacja LIVE z meczu Lechia Gdańsk - Podbeskidzie.
Górale na razie mają 2 punkty, które wywalczyli remisując 2:2 u siebie z Cracovią i na wyjeździe z Jagiellonią Białystok. Drużyna trenera Krzysztofa Brede zaczęła sezon od porażki w Zabrzu z Górnikiem 2:4, a ostatnio przegrała w Bielsku-Białej z Rakowem 1:4. Po czterech kolejkach Górnik jest liderem, Raków zajmuje 2. miejsce.

LECHIA - PODBESKIDZIE NA ŻYWO

Dla trenera Brede będzie to szczególny mecz - jest wychowankiem Lechii.

- To, że wracam do domu jest dla mnie jakimś dodatkowym smaczkiem, ale jest to mecz, równie ważny jak każdy inny.
W każdym można zdobyć trzy punkty, pokazać się jako zespół z dobrej strony dlatego podchodzę do tego meczu normalnie. Już nie pierwszy raz przyjeżdżam z zespołem do Gdańska - stwierdził szkoleniowiec Górali cytowany przez stronę Podbeskidzia.

Jednak do tej pory Brede pojawiał się w Gdańsku jako asystent Michała Probierza w Jagiellonii Białystok. W sobotę pierwszy raz będzie rywalizował z Lechią jako I trener.

LECHIA - PODBESKIDZIE LIVE

Bielszczanie po dotkliwej porażce z Rakowem zamierzają wyciągnąć wnioski i lepiej wypaść w Gdańsku.

- W tym tygodniu zrobiliśmy wiele analiz, dogłębnie sięgnęliśmy do przyczyn naszej gry, przede wszystkim w defensywie. Wystąpią pewne zmiany personalne, ale też musimy zmienić naszą organizację gry w obronie i mam nadzieję, że już w Gdańsku będzie ona wyglądała lepiej - zaznacza trener Brede.

LECHIA - PODBESKIDZIE ONLINE

Zespół z Gdańska ma 6 punktów za wygrane z beniaminkami - Wartą Poznań 1:0 (w Grodzisku Wlkp.) i w poprzedniej kolejce ze Stalą Mielec 4:2, choć przegrywała 1:2. Drużyna Piotra Stokowca przegrała u siebie z Rakowem Częstochowa 1:2 i w Zabrzu 0:3.

W sobotę przeciw Podbeskidzie piłkarze Lechii wystąpią w okolicznościowych koszulkach z okazji 75-lecia klubu. Zielone zestawy są wersją domową.

LECHIA - PODBESKIDZIE TRANSMISJA

Sędzią spotkania w Gdańsku jest Tomasz Kwiatkowski z Warszawy.

Mecz Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała pokaże stacja Canal+ Sport oraz Canal+ Sport 3. Początek transmisji o godz. 17.25. Wstęp do meczu rozpocznie się o 17.10.