PKO Ekstraklasa, 35. kolejka (gr. mistrzowska)

1

• Koniec meczu

• Strzał Flavio spokojnie wybronił Putnocky

• Czerwona kartka dla Michała Koja. Niebiescy będa kończyć w dziesiątkę

• Minuty do końca spotkania uciekają, a emocje rosną. Drobna szamotanina między zawodnikami obu drużyn. Czy będa kartki?

• Arbiter doliczył aż 7 minut do drugiej połowy

• Putnocky spokojnie interweniował po stałym fragmencie gry

• Rafał Grodzicki ukarany żółtą kartką

• Peszko pędził lewą stroną, aż przewrócił się w starciu z Grodzickim. Będzie rzut wolny

• Lipski podszedł do rzutu wolnego. Posłał piłke w kłębiących się w polu karnym kolegów. Nikt jednak jej nie odebrał

• Obiecujący kontratak Lechii Gdańsk spełzł na niczym.

• Lechia nieśmiało próbowała przedostac się pod pole karne Ruchu. Nic z tego - dobrze w defensywie spisuje sie Łukasz Surma

• Ogromne zamieszanie pod bramką Lechii. Z kłopotami, acz skutecznie interweniował jednak w końcu Milinković Savić. Zakończył tym samym wymianę podań pomiędzy Hanzelem a Stępińskim pod samą linią bramkową

• Fornalik stawia na młodość i w miejsce Tomasza Podgórskiego do boju puszcza Przemysława Bargiela

• Druga zmiana w zespole Lechii. Gerson za Michała Chrapka

• Krasić próbował dojść do piłki w polu karnym rywali, lecz nie udało mu się wygrac starcia z Grodzickim

• Moneta z dystansu. Poprzeczka!

• Konczkowski dośrodkował w pole karne, lecz piłka równie szybko jak w nie wpadła, z niego wypadła

• Grę w dzisiejszym spotkaniu zakończył Sebastian Mila. Zamiast niego Aleksandar Kovacević.

• Tempo gry nieco zwolniło, a akcja toczy się głównie w środku boiska

• Wszystko wróciło juz do normy, a zawodnicy do gry

• Chwila przerwy w grze spowodowana kontuzją sędziego liniowego, Rafała Rostkowskiego. Arbiter nie jest w stanie kontynuować gry. Zastąpi go arbiter techiczny - Artur Aluszyk.

• Żółta kartka powędrowała również do Mariusza Stępińskiego

• Żółtą kartką ukarany Vanja Milinković Savić za popchnięcie bez piłki Mariusza Stępińskiego

• GOL! Tomasz Podgórski wykorzystuje kuriozalny błąd Vanji Milinkovicia Savicia i zdobywa bramkę dla swego zespołu

• Dośrodkowanie w stronę Stępińskiego. Napastnik nie był jednakw stanie oddac strzału

• Ruch długo wymieniał podania w środku boiska. Nie zaowocowalo to jednak atakiem na bramkę Lechii

• Rzut rożny dla Ruchu. Kolejny stały fragment gry nie przyniósł jednak nawet strzału

• Moneta z rzutu wolnego. Prosto w kłębiący się pod bramką Lechii tłum. Nic jednak z tego nie wyszło.

• Zaczynamy drugą część gry!

• Koniec pierwszej połowy

• Arbiter doliczył 2 minuty do pierwszej połowy

• Rzut wolny dla Ruchu z okolic środka boiska. Podgórski posłał piłke w pole karne, lecz tam przejęli ją gospodarze

• Flavio wykorzystał błąd Koja i stanął oko w oko z Putnockim. Uderzył w środek bramki. Piłka odbiła się jeszcze od słowackiego golkipera, by w końcu spocząć w siatce

• GOL! Flavio pewnie pokonuje Putnockiego i podwyższa prowadzenie gospodarzy

• Peszko przedarł się w pole karne Ruchu, lecz szybko stracił tam piłkę

• Moneta odważnie poczyna sobie na lewym skrzydle. Wobec pewnej postawy defensorów Lechii nie jest jednak w stanie wiele z tego wycisnąć

• Bardzo ryzykowne wyjście Milinkovicia Savicia. Bramkarz wyszedł z własnego pola karnego, pozostawiając Monetę samego sobie. Miał szczęście, że jego obrońcy wiedzieli jak sie zachować

• Krasić szukał szczęścia z linii pola karnego. Trafil w Cichockiego

• Podgórski dośrodkował piłkę w pole karne Lechii. Najbliżej dojścia do niej był Cichocki, lecz i jemu się nie udało

• Milos Krasić sprytnie przebił się lewym skrzydłem. Wyminął Koja oraz Cichockiego, by ładnie dośrodkowac w pole karne. Tam juz na piłkę czekał Kuświk. Były napastnik Ruchu nie zwykł marnować takich sytuacji