Mecz Lechia Gdańsk - Stal Mielec ONLINE. Zadyszka...

Mecz Lechia Gdańsk - Stal Mielec ONLINE. Zadyszka biało-zielonych. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Rafał Strączek na raty broni strzał i sędzia kończy mecz! Lechia Gdańsk pokonuje u siebie Stal Mielec 4:2

• Dwa rzuty rożne nie sprawiły problemów obronie Lechii.

• ... a Omrana Hayday'ego zmienia Jaroslav Mihalik.

• Maciej Gajos zmienia Flavio Paixao....

• Świetne dośrodkowanie z lewego narożnika, idealnie nabiegł na piłkę Michał Nalepa, który mocnym uderzeniem głową - po koźle - pokonuje Rafała Strączka!

• GOL DLA LECHII! MICHAŁ NALEPA!!!

• Korner dla Lechii. Piłkę w lewym narożniku ustawia Rafał Pietrzak, więc piłka odchodząca.

• Obrona Stali radzi sobie tym razem z dośrodkowaniem Rafała Pietrzaka.

• Egy Maulana Vikri melduje się na murawie.! W stronę ławki udaje się Conrado

• Żółtą kartką upomniany Conrado.

• ... a miejsce Macieja Domańskiego zajmuje Szymon Stasik.

• Dwie zmiany w Stali. Robert Dadok zmienia Grzegorza Tomasiewicza...

• Ależ bliski wejścia smoka był Łukasz Zwoliński! Piłka po jego technicznym strzale zza pola karnego obija poprzeczkę!.

• Łukasz Zwoliński zmienia Kenny'ego Saiefa.

• FLAVIO PAIXAO NIE MYLI SIĘ!!!

Pewne uderzenie z rzutu karnego w prawy górny róg. Bramkarz Stali nie sięgnął piłki!

• Rzut karny dla Lechii!

• arcin Flis z żółtą kartką za faul

• Paweł Tomczyk na spalonym.

• I mamy debiut w Stali. Damian Pawłowski zmienia kapitana, Krystiana Gettingera. Opaskę kapitana przejmuje teraz Kamil Kościelny.

• Tak też się dzieje i od razu bardzo dobra interwencja Rafała Strączka po główce Omrana Haydary'ego. Piłka leciała w środek bramki, przez co miał nieco ułatwione zadanie.

• Rafał Strączek opatrywany przez sztab medyczny Stali. Wydaje się, że będzie w stanie grać dalej.

• Żółtą kartką upomniany Michał Nalepa za faul na Rafale Strączku.

• Conrado na lewej stronie zablokowany. Po szybkim rozegraniu Rafał Strączek z trudem paruje piłkę na rzut rożny po strzale Kenny'ego Saiefa zza linii 16. metra!

• Karol Fila wbiega w "szesnastkę" po zagraniu Jarosława Kubickiego. Szybszy był jednak Rafał Strąćzek.

• Jarosław Kubicki uderza z dalszej odległości wysoko nad bramką Stali.

• Bez zagrożenia pod bramką Rafała Strączka.

Po chwili rzut wolny dla gospodarzy z lewej strony.

• Omran Haydary przedarł się prawą stroną w pole karne. Wywalczył rzut rożny.

• Piotr Stokowiec wpuści go na boisko?

• Korner dla gości. Nikt nie zdołał wykorzystać centry Macieja Domańskiego.

• Krystian Gettinger z żółtą kartką za faul na Karolu Fili.

• Anemiczny strzał Marcina Flisa nie zdołał zaskoczyć Dusana Kuciaka.

• Żółtą kartką upomniany Kenny Saief za skoszenie Macieja Domańskiego.

• Druga odsłona rozpoczęta. Lechia w niezmienionym składzie.

• ... i Martin Sus zmienia Andreję Prokicia.

• Dwie zmiany w Stali na drugie trzy kwadranse. Za Łukasza Zjawińskiego pojawia się Paweł Tomczyk...

• +3'Koniec pierwszej połowy. Lechia Gdańsk remisuje ze Stalą Mielec (2:2)

• Fenomenalne uderzenie Conrado z pół obrotu, z pola karnego, pod "ladę" i Rafał Strączek po raz drugi musi wyciągać piłkę z siatki! Jeszcze sędzia czekał na komunikat z wozu VAR; gol został zdobyty prawidłowo

• CONRADO ZDOBYWA BRAMKĘ DO SZATNI!!!

• Kolejny rzut rożny przynosi powodzenie! Po centrze Mateusz Mak kieruje piłkę do siatki!

• STAL NA PROWADZENIU! MATEUSZ MAK!!!

• Po chwili Flavio Paixao decyduje się na uderzenie z ok. 18 metrów. Piłka w bezpiecznej odległości mija prawy słupek.

• Rafał Pietrzak centruje na bliższy słupek, skąd Flavio Paixao, nieco w stylu Cristiana Gytkjaera z jesieni poprzedniego sezonu, uderza nad bramką gości.

• I jeszcze jeden, po interwencji Kamila Kościelnego.

• Lechia próbowała zaatakować prawą stroną. Udało się wywalczyć (trzeci) rzut rożny. Bez zagrożenia Rafała Strączka.

• W odpowiedzi dwie okazje Andrei Prokicia! Pierwsze uderzenie paruje Dusan Kuciak, dobitkę blokuje wślizgiem Rafał Pietrzak!

• Kolejna próba Tomasza Makowskiego, tym razem z rzutu wolnego. Z dalszej odległości trafia w mur.

• Bardzo nieudany strzał Tomasza Makowskiego. Piłka po płaskim strzale z ok. 25 metrów w znacznej odległości minęła bramkę.

• Karol Fila podłączył się do akcji ofensywnej. Centruje w pole karne, gdzie najwyżej wyskoczył Mateusz Matras.

• Rafał Pietrzak przejmuje piłkę na 20. metrze. Jego strzał trafia w Mateusza Matrasa.

• Po wideoweryfikacji VAR sędzia Daniel Stefański zmienia decyzję! Nie ma rzutu karnego i kartki dla defensora Stali!

• Rzut karny dla Lechii! Piłka po strzale jednego z graczy Lechii trafia w rękę Kamila Kościelnego

• Maciej Domański centruje z rzutu rożnego na dalszy słupek, skąd Krystian Gettinger z "dropsztyka" uderza nie do obrony!

• KRYSTIAN GETTINGER WYRÓWNUJE!!!

• Andreja Prokić w pojedynku z Karolem Filą na lewym skrzydle. Zawodnik gości zyskał rzut rożny.

• Omran Haydary na spalonym.

• Szybko stracona bramka zniweczyła plan Stali na to spotkanie. Przy piłce beniaminek jest równie często jak niedawno Biało-czerwoni w meczu z Holandią.

• Tomasz Makowski przejmuje piłkę na lewej stronie. Szybko ją traci, ale równie szybko gospodarze ją odzyskali.

• Andreja Prokić fauluje w środku pola. Sędzia nie decyduje się sięgać do kieszonki.

• Omran Haydary przejmuje piłkę przed polem karnym. Zwlekał ze strzałem, przez co szybko przy nim pojawiło się dwóch piłkarzy Stali. Skrzydłowy Lechii w prosty sposób traci piłkę.

• Rzut wolny dla Lechii. Dobre dośrodkowanie w pole karne i dość nerwowo mielczanie wybijają a uwolnienie.

• To powinna być druga bramka dla gospodarzy! Omran Haydary przegrywa jednak pojedynek sam na sam z bramkarzem Stali!

• Ależ urodzinowy prezent sprawił sobie Portugalczyk! Po rzucie rożnym Rafa Strączek niepewnie piąstkuje w okolice narożnika pola karnego. Tam jeden z piłkarzy Lechii przewrotką centruje przed bramkę i Flavio Paixao głową kieruje piłkę do siatki!

• GOL DLA LECHII! FLAVIO PAIXAO!!!

• Atak gospodarzy lewą stroną przynosi rzut rożny.

• Bartosz Frankowski gwiżdże i pierwsza połowa rozpoczęta!

• Obie ekipy są już na murawie. Za moment losowanie stron!

• Gospodarze dzisiejszego spotkania są na 9. miejscu w tabeli z dorobkiem 3 punktów. Na inaugurację sezonu wygrali (1:0) z Wartą Poznań, ale potem schodzili z boiska pokonani. Najpierw u siebie ulegli Rakowowi (1:3), a w Zabrzu (0:3).

W tabeli dwa "oczka" niżej są mielczanie. Jak wygląda bilans? Remis (1:1) z Wisłą Płock, porażka (0:2) z Górnikiem Zabrze i remis z Cracovią (1:1).

• Rezerwowi Lechii: Zlatan Alomerović - Mario Maloca, Rafał Kobryń, Egzon Kryeziu, Maciej Gajos, Mateusz Sopoćko, Łukasz Zwoliński, Jaroslav Mihalik, Egy Maulana Vikri
    Rezerwowi Stali
    : Michał Gliwa - Damiel Primel, Maciej Urbańczyk, Martin Sus, Damian Pawłowsi, Szymon Stasik, Wojciech Błyszko, Paweł Tomczyk, Robert Dadok.

• Przed pierwszym gwizdkiem sędziego Bartosza Frankowskiego warto przeczytać zapowiedź:

• Relację NA ŻYWO z tego spotkania poprowadzi Tomasz Górski. Dzień dobry i kłaniam się nisko!

• Sobotę w Lidze dla Koneserów zaczynamy w Gdańsku, gdzie już za 25 minut Lechia podejmie beniaminka, Stal Mielec!

Lechia - Stal LIVE! Zadyszka biało-zielonych

Lechia - Stal LIVE! Zadyszka biało-zielonych ©Waldemar Wylegalski

Mecz Lechia Gdańsk - Stal Mielec ONLINE. Drużyna Piotra Stokowca nie jest w formie. Wygrała dotąd tylko raz i dość w szczęśliwych okolicznościach. Czy dzisiaj równie ciężko pójdzie jej przeciw kolejnemu beniaminkowi? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 15:00.

Mecz Lechia Gdańsk - Stal Mielec ONLINE

Oglądaj mecz Lechia - Stal w Player.pl >>>

Lechia ma za sobą skromne zwycięstwo z Wartą Poznań (1:0) i znaczące porażki przeciw Rakowowi Częstochowa (1:3) oraz Górnikowi Zabrze (0:3). Kibice pytają jaki jest plan trenera Piotra Stokowca na dalszą część rundy i czy prezes Adam Mandziara w ogóle zamierza jeszcze wzmocnić kadrę.

- Rozumiem doskonale zniecierpliwienie kibiców - podkreśla Stokowiec. - Martwię się o drużynę, zależy mi na niej, nie przechodzę obojętnie wobec ostatnich meczów. Nie jestem zadowolony z wyników i ze stylu.

W letnim okienku Lechia dokonała bowiem dwóch ruchów. Na dłużej ściągnęła Kenny'ego Saiefa (godzina z Górnikiem), a wcześniej pozyskała też Bartosza Kopacza. Skład uszczuplili m.in. Filip Mladenović, Ze Gomes czy Patryk Lipski, który właśnie odbudował formę w Piaście Gliwice.

Po trzech kolejkach Lechia zgromadziła ledwie punkt więcej od Stali. Drużyna z Mielca w swoim pierwszym sezoni po powrocie do elity potrafiła zremisować z Wisłą Płock (1:1) i Cracovią (1:1). Ulegla jedynie liderowi, Górnikowi Zabrze, przegrywając u siebie 0:2.

- Lechia to przeciwnik bardzo doświadczony. Wygrała Puchar Polski, a ostatnio przegrała dopiero w finale. Ma wielu zawodników z występami w ekstraklasie - podkreśla trener Stali, Dariusz Skrzypczak. Beniaminek do Gdańska poleciał samolotem. Tym środkiem lokomocji również wróci z meczu.

Nie zagrają w meczu Lechia Gdańsk - Stal Mielec:
Lechia Gdańsk: Arak, Tobers
Stal Mielec: - - - - -

Ostatnie mecze bezpośrednie:
- - - - -

Mecz Lechia Gdańsk - Stal Mielec TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo w Canal+ Sport. W internecie mecz w aplikacji Player i Canal+. Komentuje duet Robert Skrzyński – Wojciech Jagoda, a reporterami z murawy będą Paulina Czarnota-Bojarska oraz Tomasz Lipiński. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 15:00. Zapraszamy!