Mecz Lechia Gdańsk - Warta Poznań ONLINE. U siebie więcej...

Mecz Lechia Gdańsk - Warta Poznań ONLINE. U siebie więcej porażek niż zwycięstw. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 16. kolejka
2021-02-05 18:00

Lechia Gdańsk

1

Warta Poznań

1

• Koniec meczu. Przeciętnie grająca Lechia podzieliła się punktami z Wartą. To pierwszy remis w Gdańsku w tym sezonie.

• Kopacz z kartką za faul w środku. Głupie zachowanie w takim momencie meczu.

• Sędzia zdecydował się doliczyć cztery minuty.

• Nalepa wyręcza wszystkich. Wolej z powietrza, ale za lekki.

• Janicki w miejsce Żurawskiego.

• Ależ okazja Lechii. Nalepa wstrzelił, Gajos na wślizgu nie sięgnął piłki. Centymetry!

• Zbliżamy się do końca meczu. Trudno powiedzieć co się wydarzy. Lechia niby aktywna na połowie Warty, ale niewiele z tego wynika.

• I jeszcze Arak w miejsce Paixao.

• Ceesay za Saiefa.

• Conrado szukał dośrodkowania. Za mocno podkręcił do nabiegającego kolegi.

• Jest wyrównanie! Warta rzeczywiście powalczyła w tej połowie. Świetne zachowanie Kuzimskiego. Przyjął, odjechał, odegrał głową do "pustaka", a Rybicki dopełnił formalności.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Rybicki na 1:1.

• Kibiców Lechii nie ma, ale jest ich apel wyrażony na transparencie: Lechia - Warta

• Kupczak w miejsce Kopczyńskiego.

• Kubicki wystawił Makowskiemu. Mimo gąszczu zawodników piłka o żadnego nie otarła się. Od bramki wznawia Lis.

• Nalepa z kartką. Jeszcze dwie w tej rundzie i szykuje się kolejna pauza.

• Warta chyba zaczęła gonić. Kolejna okazja, ale strzał bardzo słaby.

• Haydary opuścił murawę. Za niego Conrado.

• No proszę! Trałka po rożnym glową, ale obok bliskiego słupka.

• Kuciak piąstkuje do boku po mocnym strzale z dystansu.

• Zszedł Spychała, wszedł Rybicki. Do obrony przesunięty Grzesik.

• Każda wrzutka Pietrzaka to zagrożenie. Tak było i tym razem, ale sędzia Marciniak przerwał grę, dopatrując się przewinienia.

• Pietrzak oberwał głową w twarz. Sporo brzydkich fauli w tym meczu.

• Nalepa z tamponem w nosie. Jednak zostaje na murawie. Pytanie na jak długo.

• Chyba dojdzie do zmiany. Tobers już na rozgrzewce.

• Kuzimski trafił łokciem Nalepę... Brzydka kontuzja. Obrońca Lechii jest opatrywany, a napastnika Warty czeka pauza w następnej kolejce.

• Dwa strzały Lechii w jednej akcji. Próbę Paixao broni Lis.

• Obaj trenerzy nie zdecydowali się na przeprowadzenie zmian w składzie. Dalej w Gdańsku prószy śnieg.

• Trwa już druga połowa. Od środka zaczęła Warta.

• Koniec pierwszej połowy. Na razie Lechia prowadzi 1:0.

• NIE MA DRUGIEGO GOLA! Trałka wybija piłkę sprzed linii po próbie Nalepy. Znów zamieszanie w szesnastce.

• Fila cierpi poza linią boczną. Wymaga pomocy medycznej.

• Lechia stwarza zagrożenie po kornerach. Próbował Fila, ale został przyblokowany. Kolejny róg.

• Asystę przy golu zaliczył Pietrzak. Lechia walczy dziś o 900. zwycięstwo na szczeblu ekstraklasy.

• Znakomita główka Nalepy. Obrońca Lechii w zasadzie tyłem do bramki trafia w okienko. Wrzutkę dostał z rożnego.

• GOOOOOOOOOOOOOOL! Lechia na 1:0!

• Dwa strzały Lechii zza szesnastki - oba zostały zablokowane.

• Kopczyński sfaulował Saiefa w środku pola. Kartki brak.

• Niecelny strzał Warty po stałym fragmencie.

• Na razie zero zaskoczenia ze strony Warty. Nuda!

• Trzy groźne strzały Lechii! Paixao zablokowany (róg), Makowskiego próba obroniona przez Lisa, a dobijający Saief tak jak Paixao został zatrzymany przez obrońcę. Najlepsza akcja Lechii.

• Haydary krwawi. Być może z wargi, może z dziąsła.

• Trochę za często futbolówka szybuje nad głowami zawodników. Przecież boisko nie jest aż takie złe.

• Kuciak łapie piłkę po rożnym i od razu wprowadza do gry. Atakujący Haydary odegrał na pamięć (przed polem karnym), ale cytując klasyka: "tam nikogo nie było!".

• Kuzimski złapany na ofsajdzie.

• Lis bez problemu łapie piłkę po wrzutce Pietrzaka z rzutu wolnego.

• Piękna sceneria, bo śnieg prószy jak w komedii romantycznej.

• Grzesik skasowany po rożnym Lechii.

• Na razie to Lechia w ataku pozycyjnym. Niewiele z tego ma. Z ławki Warty słyszymy apele: Wyżej, wyjdźcie wyżej.

• No to gramy. Od środka zaczęła Lechia.

• Lechia w białych strojach z zielonymi pasami. Warta zagra na zielono.

• Lechia jest po domowej porażce z Jagiellonią (0:2), zaś Warta po wygranej w Grodzisku z Cracovią (1:0).

• Poza kadrą Warty pauzujący za kartki Kieliba. Na ławce nie ma też Baku, Fiedosewicza czy Rodrigueza.

• Ławka Warty: Bielica, Handzlik, Czyżycki, Burman, Rybicki, Kupczak, Jaroch, Janicki, Sopoćko.

• Na ławce Lechii zaczyna Tobers, poza kadrą m.in. Alomerović, Zwoliński, Mihalik czy Kałuziński.

• Ławka Lechii: Mirus, Tobers, Conrado, Musolitin, Biegański, Arak, Maulana Vikri, Ceesay, Żukowski.

• Za pół godziny początek 16. kolejki PKO Ekstraklasy i meczu w Gdańsku. Przy minusowej temperaturze zagra Lechia z Wartą Poznań. Na zdjęciu m.in. Mateusz Sopoćko - do niedawna gracz Lechii, a od niedawna gracz Warty właśnie:

Lechia - Warta LIVE! U siebie więcej porażek niż zwycięstw

Lechia - Warta LIVE! U siebie więcej porażek niż zwycięstw ©Waldemar Wylegalski

Mecz Lechia Gdańsk - Warta Poznań ONLINE. 16. kolejkę PKO Ekstraklasy zaczniemy na Wybrzeżu. Podrażnieni porażką biało-zieloni zagrają z beniaminkiem, który znalazł sposób na Cracovię. Początek meczu w piątek o godzinie 18:00, relacja LIVE w GOL24.

Mecz Lechia Gdańsk - Warta Poznań ONLINE

O Warcie jest bardzo głośno. To klub z Poznania jako pierwszy oznajmił, że Michał Probierz podał się do dymisji. W sieci krótkie nagranie z Adrianem Lisem wyświetlono zaś 3,5 mln razy. To o jakieś 3,4 mln więcej niż generują najładniejsze bramki w lidze. Skąd ta popularność bramkarza? To proste: bo podbita przez niego piłka trafiła go w glowę...

Oczywiście Wartę bardziej interesuje to co w tabeli. Dzięki pokonaniu Cracovii (1:0) drużyna przerwała serię czterech porażek z rzędu. Przewaga nad ostatnim Podbeskidziem nadal nie jest jednak bezpieczna, ponieważ wynosi ledwie cztery punkty.

Lechia to jedyna drużyna z PKO Ekstraklasy, która przedstawia kadrę meczową

Na inaugurację o zwycięstwie Lechii zaważyła bramka Łukasza Zwolińskiego - ostatnio nieobecnego w kadrze meczowej. Warta żałuje, że w rewanżu z powodu kartek wypada Bartosz Kieliba. Trener Piotr Tworek uważa, że to obecnie czołowy stoper ekstraklasy.

W zeszłej kolejce Lechia przegrała u siebie z Jagiellonią Białystok 0:2. Trener Piotr Stokowiec apeluje, by na wynik brać poprawkę, zważywszy że jeszcze w pierwszej połowie za kartki wyleciał Jakub Kałuziński. Fakt co do meczów w Gdańsku pozostaje jednak niezaprzeczalny: Lechia więcej meczów przegrała (5) niż wygrała (3). - Brakuje kibiców - twierdzi Stokowiec.

Oglądaj mecz Lechia Gdańsk - Warta Poznań w Player.pl >>>

Przewidywane składy na mecz Lechia - Warta:
Lechia: Kuciak - Fila, Nalepa, Tobers (Kopacz?), Pietrzak - Kubicki, Gajos, Makowski - Saief, Conrado, Paixao.
Warta: Lis - Spychała, Ławniczak, Ivanov, Kiełb - Grzesik, Trałka, Żurawski, Kopczyński, Jakóbowski - Kuzimski.

Nie zagrają w meczu Lechia - Warta:
Lechia: Kałuziński, Maloca, Alomerović, Zwoliński, Mihalik, Udovicić
Warta: Kieliba, Baku, Kuzdra, Rodriguez, Fiedosewicz

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Warta - Lechia 0:1 (Ekstraklasa, 23.08.2020)

Mecz Lechia Gdańsk - Warta Poznań TRANSMISJA TV
Transmisja z meczu na żywo w Canal+ Sport i nSport+. Komentuje duet Rafał Wolski, Wojciech Jagoda. W internecie mecz w aplikacjach Player+ i Canal+. Od godziny 18:00 zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl