• Koniec meczu. Legia - Kukesi 1:0. Wicemistrzowie Polski jutro poznają rywala w 4. rundzie eliminacji Ligi Europy

• Edison Qafa za Filipe Moreirę

• Jeszcze mógł podwyższyć wynik Guilherme, ale został uprzedzony przez golkipera Kukesi

• Duda do Prijovicia, ale napastnik Legii został uprzedzony przez jednego z graczy Kukesi, a już składał się do strzału

• Dwa rzuty rożne dla gospodarzy, ale legioniści nie byli w stanie zagrozić bramce Kukesi. Przekombinowali rozegranie akcji, co wykorzystali goście i przejęli piłkę

• Na boisku pojawił się Ylli Shameti, który zmienił Jeana Cariocę

• Uderzenie Dudy sprzed pola karnego nad poprzeczką. Słowak strzelił mocno, ale zabrakło mu precyzji

• Groźny strzał Brzyskiego z dystansu, bramkarz Kukesi wybił piłkę przed siebie, ale dobrze asekurowali go obrońcy

• Goście mieli rzut wolny, mniej więcej 30 metrów od bramki Legii, ale nie potrafili zagrozić wicemistrzom Polski

• Gospodarze nie forsują tempa w tym spotkaniu.

• Rafał Makowski, mistrz Polski juniorów, zmienia Michała Pazdana.

• Gol Michała Kucharczyka

• Szybko strzelona bramka podcięła już "skrzydełka" gości

• Faul taktyczny w środku pola Dominika Furmana i żółta kartka.

• Trener FK Kukesi reaguje natychmiast. Na murawie pojawia się Ndiriqim Halili, który zmienia Edona Hasaniego.

• Pierwsza akcja Legii po zmianie stron przynosi bramkę! Będący na 11. metrze Michał Kucharczyk dostał kapitalne podanie z prawej strony pola karnego i płaskim uderzeniem pokonał Ervisa Koci

• GOL, MICHAŁ KUCHARCZYK!!!

• Druga połowa rozpoczęta.

• Powracamy na Łazienkowską. Jako pierwsi - przy akompaniamencie gwizdów - pojawili się na murawie piłkarze Marcelo Troisiego. Po chwili z brawami zasygnalizowano obecność legionistów

• O pierwszej odsłonie niewiele można napisać, tym bardziej coś, co wartego odnotowania w kontekście boiskowych wydarzeń. Strzałów jak na lekarstwo, celnych strzałów również... Gra bardziej toczyła się w środkowej strefie. Gościom brakuje argumentów by zmusić Legię do większej aktywności.

Wracamy za kilka minut.

• Po blisko trzech doliczonych minutach Tony Chapron kończy bezbarwną pierwszą połowę. Legia bezbramkowo remisuje z FK Kukesi

• Jeszcze przed przerwą na murawie pojawia się Guilherme, który zastępuje Michała Żyrę.

• Michał Żyro popędził za piłką zagraną na "zapalenie płuc", a może skończyć się to poważną kontuzją kolana. Poza boiskiem jest też zawodnik gości, któremu również udzielana jest pomoc medyczna. Obie drużyny grają w "dziesiątkę".

• Zrobiło się cieplej przed polem karnym Legii. Sędzia przerwał jednak akcję gości, dopatrując się faulu Felipe Santosa Moreiry.

• Indywidualna akcja Ondreja Dudy zwieńczona dobrym strzałem i Ervis Koci pierwszy raz od dłuższego czasu musiał się wykazać w tej akcji, parując uderzenie. Piłka trafiła do Tomasza Brzyskiego, którego wolej... pozostawiał wiele do życzenia.

• Renato Malotaj przeciął wślizgiem prostopadłe podanie adresowane do wychodzącego na czystą pozycję Michała Żyro. Po chwili z dystansu huknął Jean Da Silva Agostinho - piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

• Niezrozumiała decyzja Michała Kucharczyka! Dostał świetną piłkę w polu karnym i zdecydował się na dośrodkowanie w stronę Aleksandara Prijovicia. Przeciągnięte zagranie w stronę Serba - akcja spaliła na panewce.

• Zderzyło się dwóch zawodników Kukesi i przerwa w grze. Obie drużyny wykorzystują ją by uzupełnić płyny.

• Nieco ponad pół godziny gry za nami. Szału nie ma, mało celnych strzałów. Dominuje kopanina.

• Seria rzutów dla FK Kukesi. Po dobrym dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka odbiła się od zawodnika Legii i wyszła na rzut rożny. Po nim piłkę pewnie chwyta Dusan Kuciak.

• Bartosz Bereszyński pomagał sobie ręką by zatrzymać piłkę i szarżującego rywala. Sędzia przerwał grę, a obrońca Legii nie kwapił się by podejść do Francuza. Ten jednak sięgnął do kieszonki i pokazał żółtą kartkę.

• Dobre podanie Ondreja Dudy przed pole karne do Michała Żyry, któremu pozostało nic poza dobrym dośrodkowaniem. Dla niego było to jednak za dużo - trafił w Gentjana Mucę.

• Michał Kucharczyk w polu karnym chciał dośrodkować, ale został zablokowany. Zyskał jednak rzut rożny, po którym najwyżej wyskoczył w polu karnym Jakub Rzeźniczak i musnął piłkę czupryną.

• Optymistyczne podanie na prawe skrzydło do dobrze włączającego się do akcji Bartosza Bereszyńskiego. Nawet gdyby miał przyspieszenie Usaina Bolta, to i tak nie zdołałby dobiec do piłki

• Ervis Koci powinien popracować nad grą nogami. Miał ułatwione zadanie w postaci wybicia piłki z "piątki", ale piłka wyszła poza linią boczną.

• Ponownie w roli głównej Bartosz Bereszyński, ale tym razem w negatywnie należy napisać o jego "wyczynie". Po składnej akcji Legii środkiem dostał świetną piłką w "16" i chciał dośrodkować do Aleksandara Prijovicia. Piłka poleciała wysoko nad bramką...

• Aktywny na lewej stronie Erick Flores próbował przedrzeć się i dośrodkować. Skutecznie jego zapędy powstrzymał Bartosz Bereszyński.

• Akcja FK Kukesi przerwany - spalony.

• Bardzo dobre prostopadłe podanie poszło do Felipe Santosa Moreiry, ale ten nie zorientował się w porę. Chwilę później skoszony równo z trawą został Erick Flores.

• Strata Michała Żyry na wysokości prawego narożnika pola karnego gości. Ci ruszyli z kontrą, ale w okolicy linii środkowej stracili piłkę.

• Prawa stroną przedzierał się Erick Flores i akcję chciał zakończyć dośrodkowaniem. Trafił w plecy Tomasza Brzyskiego. Po chwili miał szansę do poprawki, ale zapędzony w kozi róg zagrał płasko w "16". Piłkę łapie Dusan Kuciak.

• Dobry przerzut Dominika Furmana z głębi pola na lewe skrzydło do Michała Kucharczyka, ale ten był na minimalnym spalonym.

• Piłka po strzale Ondreja Dudy przelatuje ok. metra nad poprzeczką bramki Ervisa Koci, który wznawia grę z "piątki".

• Gospodarze spokojnie rozgrywają akcję w środku pola. Każdy kontakt z piłką piłkarzy FK Kukesi kwitowany jest gwizdami i... brawami po nieudanym dośrodkowaniu Ericka Floresa. Od bramki Dusan Kuciak

• Ależ efektowną i... przypadkową asystę miałby na koncie Michał Kucharczyk! Po szybko rozegranym rzucie wolnym zgrał plecami piłkę w polu karnym do wbiegającego Ondreja Dudę, ale tego w ostatniej chwili uprzedził obrońca, wybijając piłkę jak najdalej.

• Pierwsza akcja nagrodzona brawami, ale spokojnie radzą sobie obrońcy FK Kukesi. Po chwili faul Michała Żyry na prawej flance.

• ... Legioniści, i to oni zaczynają spotkanie.

• Losowanie stron. Rahman Hallaci i Jakub Rzeźniczak przy czwórce sędziowskiej. Górą...

• Za moment obie jedenastki wyjdą na murawę przy ogłuszającym "Śnie o Warszawie"

• Legia i FK Kukesi na rozgrzewce. Legia Warszawa - FK Kukesi

• Obie drużyny po kilkunastominutowej rozgrzewce udali się do szatni. Do rozpoczęcia spotkania jeszcze 20 minut. Trybuny powoli wypełniają się kibicami, ale w drodze na mecz było widać i słychać mobilizację przez niedzielnym meczem z Wisłą Kraków.

• Rezerwowi FK Kukesi: Klodian Xhelilaj, Ylli Shameti, Edison Qafa, Ndiriqim Halili, Andre Juliano Fereira, Konstandin Ndoni, Leonardo Granado Semiao

• Rezerwowi Legii Warszawa: Arkadiusz Malarz, Guilherme, Marek Saganowski, Nemanja Nikolić, Robert Bartczak, Łukasz Broź, Rafał Makowski

• W oczekiwaniu na "jedenastki" obu drużyn odsyłam do zapowiedzi, którą przygotował Konrad Kryczka: Legia – FK Kukesi LIVE! Dopełnić formalności i przejść do 4. rundy

• Oto co miał do powiedzenia trener gości, Marcelo Troisi przed dzisiejszym meczem

• Z Łazienkowskiej 3 wita Państwa Tomasz Górski i zapraszam do śledzenia relacji NA ŻYWO z meczu Legia Warszawa - FK Kukesi w 4. rundzie Ligi Europy. Kłaniam się nisko.

• Tym samym walka o awans przeniesie się więc na boisko, a nie jak większość oczekiwała – przy zielonym stoliku poprzez dyskwalifikację FK Kukesi. Skrót meczu FK Kukesi - Legia Warszawa

• Wydaje się, że awans do następnej rundy jest już rozstrzygnięty – przed tygodniem Legia prowadziła w Tiranie z FK Kukesi (2:1), gdy w 52. minucie mecz został przerwany. Ondrej Duda został trafiony kamieniem z trybun i sędzia zdecydował przed czasem zakończyć mecz. Od dwóch dni wiemy, że wynik został zweryfikowany na walkower dla Legii i dojdzie do rewanżu, który rozpocznie się już za godzinę!.

Jednak Henning Berg oraz Guilherme przestrzegają przed podejściem do tego meczu, jakby to był „spacerek”. Guilherme przed meczem z Kukesi: Wierzę, że nie dojdzie do nieczystych zagrań