Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Starcie rannych potentatów

Legia Warszawa

3

Jagiellonia Białystok

0

• Koniec! Legia zasłużenie wygrywa z Jagiellonią 3:0 i przybliża się na odległość 3 punktów do Lechii! Jagiellonia ma coraz gorszą sytuację i spada do grupy spadkowej!

• Miroslav Radović znakomicie minął rywala, dograł na głowę Hamalianena, którego strzał minimalnie mija bramkę Jagiellonii!

• 4 minuty dłużej potrwa to spotkanie.

• Carlitos świetnie uderza z 16 metrów, ale znowu na posterunku był Kelemen.

• Marko Poletanović zmienia Jesusa Imaza.

• Jesus Imaz uderza mocno, ale pewny dzisiaj Radosław Cierzniak spokojnie radzi sobie z tym strzałem.

• Martin Adamec melduje się na murawie, a zmienia Bartosza Kwietnia.

• No to mamy wielki powrót! Miroslav Radović zmienia Sebastiana Szymańskiego! Serb witany jest gromkimi brawami!

• Kolejna świetna interwencja Mariana Kelemena! Słowak tym razem broni strzał Carlitosa!

• 22590 widzów zasiadło dzisiaj na stadionie Legii Warszawa!

• Paweł Stolarski melduje się na murawie w miejsce Andre Martinsa.

• Techniczny strzał zawodnika Jagiellonii, ale znowu pewnie broni Radosław Cierzniak.

• Michał Kucharczyk przegrywa pojedynek 1vs1 z Kelmenem! Gdyby nie golkiper Jagiellonii to wynik byłby jeszcze wyższy...

• Martin Kostal wchodzi, a schodzi Andrej Kadlec.

• Marko Vesović podał do Carlitosa, który wyłożył piłkę Martinsowi, a ten technicznym strzałem pokonuje Mariana Kelemena! Czy to już koniec meczu!?

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Andre Martins podwyższa prowadzenie!

• Mateusz Wieteska wchodzi na murawę w miejsce Luisa Rochy.

• Radosław Cierzniak broni rzut karny! Guilherme uderzył idealnie dla bramkarza!

• Rzut karny dla Jagiellonii! Domagoj Antolić zagrał ręką w polu karnym i zostaje ukarany żółtą kartką.

• Tragiczny błąd w ofensywie Williama Remy! Francuz minął się z piłką i Jesus Imaz uderzył z 7 metrów! Dobrze interweniuje jednak Radosław Cierzniak!

• Carlitos znalazł miejsce na oddanie strzału, jednak trafił prosto w Mariana Kelemena.

• Nieporozumienie zawodników Legii i Michał Kucharczyk puścił "bezpańską piłkę".

• Słabiutko rozegrany stały fragmenty gry. Od bramki zacznie Cierzniak.

• Artur Jędrzejczyk fauluje Jesusa Imaza. Jagiellonia ma rzut wolny na 25 metrze od bramki przeciwnika.

• Bartosz Kwiecień ukarany żółtym kartonikiem.

• Carlitos znakomicie minął obrońcę rywala, wyszedł sam na sam z Kelemenem, ale przegrał pojedynek z doświadczonym golkiperem!

• Cierzniak uprzedza Patryka Klimale, który miałby bardzo dogodną okazję do zdobycia bramki.

• Wracamy na Łazienkowską 3. Czy Jagiellonia ruszy teraz ze zmasowanym atakiem?

• Koniec pierwszej części meczu! Legia pewnie prowadzi z Jagiellonią 2:0!

• Radosław Cierzniak wychodzi z bramki i wyłapuje dośrodkowanie rywala.

• Znakomite prostopadłe podanie Michała Kucharczyka. Sebastian Szymański dopadł do piłki i przerzucił ją nad bramkarzem!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Sebastian Szymański podwyższa prowadzenie!

• Luis Rocha ogląda żółtą kartkę.

• Strzał z ostrego kąta Patryka Klimali, ale znowu dobrze broni Radosław Cierzniak.

• Faul pod polem karnym Legii. Goście mają okazję na doprowadzenie do remisu.

• Marko Vesović dograł idealnie na głowę Hamalainena! Fin pewnym strzałem pokonuje Mariana Kelemena!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Kasper Hamalainen zdobywa bramkę!

• Carlitos cudownie obsłużył Michała Kucharczyka, który z 5 metrów uderzył w Kelemena! To mogła być asysta roku!

• Fatalne uderzenie Jesusa Imaza... piłka poleciała bardzo daleko od bramki.

• Carlitos nie opanował piłki! Gdyby dobrze przyjął to miałby przed sobą tylko Mariana Kelemena.

• Martin Pospisil ukarany żółtą kartką.

• Kolejny raz zrobiło się spore zamieszanie w polu karnym gości. Tym razem jednak nikt nawet nie oddał strzału na bramkę.

• Zakotłowało się pod bramką Jagiellonii! Strzał Hamalainena został jednak zablokowany!

• Zamieszanie pod bramką Mariana Kelemena! Zawodnicy Legii domagali się odgwizdania rzutu karnego bo zagraniu ręką, ale Szymon Marcin jasno pokazuje, że nic nie było.

• Faul na Szymańskim w niedalekiej odległości od bramki Jagiellonii. To może być groźna okazja.

• Po raz kolejny Carlitos dopadł do piłki zagranej z rzut rożnego i znowu nie zdołał wykorzystać dogodnej okazji.

• Patryk Klimala świetnie odnalazł miejsce na strzał i uderzył w światło bramki. Znowu jednak na posterunku był Cierzniak.

• Uderzenie Kucharczyka i piłka trafia prosto w Kelemena.

• Dobry strzał głową Romańczuka, ale Radosław Cierzniak spokojnie broni.

• Carlitos zamknął akcję swojej drużyny, jednak piłka ostatecznie ląduje w rękawicach bramkarza gości.

• Niedokładne dośrodkowanie Szymańskiego. Kelemen zacznie od bramki.

• Guilherme uderza obok bramki.

• Bartosz Kwiecień faulowany pod polem karnym rywala! Będzie groźna okazja!

• Patryk Klimala notuje pierwsze kopnięcie w tym meczu!

• Kibice Legii odśpiewali "Sen o Warszawie"! Zaraz zawodnicy obu drużyn wyjdą z tunelu!

• Jagiellonia Białystok natomiast znajduje się w niemałym kryzysie. Podopieczni Ireneusza Mamrota od dłuższego czasu nie mogą wygrać meczu, a teraz dodatkowo dopadła ich plaga kontuzji. Na szczęście udało się postawić na nogi Patryka Klimalę, gdyż inaczej Jagiellonia pozostałaby bez nominalnego napastnika.

• Jeszcze niedawno meczem pomiędzy tymi drużynami ekscytowalibyśmy się kilka tygodni wcześniej. Teraz jednak Legia przechodzi transformację. Aleksandar Vuković przejął zespół i wprowadził kilka zmian w zestawieniu. W pierwszej 11 wyjdą m.in Kasper Hamalainen, Michał Kucharczyk i William Remy, którzy mecz z Wisłą Kraków rozpoczęli na ławce. Do podstawowej 18 wraca również Miroslav Radović. Serb bardzo długo czeka na swoją okazję.

• Dobry wieczór Państwu! Czas na połamany hit Lotto Ekstraklasy! Legia Warszawa gości na własnym stadionie Jagiellonię Białystok! Na relację LIVE Z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

Bartłomiej Modzelewski

Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Bartek Syta

Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok ONLINE. Jeszcze kilka miesięcy temu cała piłkarska Polska z zapartym tchem patrzyła na pojedynki Legii i Jagiellonii. Po środowej konfrontacji nie spodziewamy się zbyt wiele. Szczególnie, że mistrz Polski jest bez trenera, a wicemistrz Polski gra bez wyrazu. Relacja LIVE w GOL24!

Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok ONLINE

Natychmiast po sromotnej porażce Legii z Wisłą Kraków ruszyły doniesienia o możliwej dymisji Ricardo Sa Pinto. Kiedy kolejnego dnia ta informacja okazała się prawdziwa (mimo że było to Prima Aprilis), wszyscy fani stołecznego klubu odetchnęli z ulgą.
Teraz na ratunek swojej stołecznemu klubowi przychodzi Aleksandar Vuković. Serb jest w Legii "dyżurnym strażakiem". Obejmował stanowisko tymczasowego trenera po Besniku Hasim i Deanie Klafuriciu. Teraz dostaje trochę więcej czasu na pokazanie swojego warsztatu, gdyż według oficjalnych komunikatów ma być pierwszym trenerem do końca bieżącego sezonu. Jego szansę na pozostanie na tym stanowisku po zakończeniu rozgrywek są jednak nikłe, gdyż Dariusz Mioduski będzie chciał raczej postawić na bardziej doświadczonego szkoleniowca.

Ciężko spodziewać się, że nowy sztab szkoleniowy w tak krótkim czasie wpłynie na grę drużyny. Owszem, możemy zobaczyć kilka zmian w samym zestawieniu (może powrót do bramki Arkadiusz Malarza?), jednak na efekty w grze warszawskiego klubu przyjdzie nam jeszcze poczekać. Starcie z Jagiellonią jest dla Legii bardzo istotne. Przede wszystkim dlatego, że we wtorek Lechia Gdańsk straciła punkty w derbach Trójmiasta. Zwycięstwo pozwoli więc mistrzom Polski utrzymać kontakt z ich bezpośrednim rywalem w drodze po końcowe trofeum.

Sytuacja w Jagiellonii Białystok jest jeszcze gorsza niż ta w Warszawie. Posada Ireneusza Mamrota również wisi na włosku. Wicemistrzowie są w tragicznej wręcz formie. Nie dość, że przegrywają kolejne mecze, to ich gra jest katorgą dla oka. W tak złym położeniu drużyna z Białegostoku nie była od kilku lat. Teraz sezon może uratować tylko i wyłącznie zwycięstwo w Pucharze Polski.

- Potencjał tej drużyny jest duży i jeśli zawodnicy zagrają na miarę swoich możliwości, to stać nas na to, aby pokazać się z dobrej strony. Potrzeba nam więcej wiary i pewności siebie, bo umiejętności w tym zespole na pewno są. Seria słabszych meczów trochę zostaje w głowach. Wierzę jednak, że przy Łazienkowskiej zagramy dobre spotkanie - mówił na przedmeczowej konferencji Ireneusz Mamrot.

Kolejnym problem szkoleniowca Jagiellonii jest plaga kontuzji, która dopadła jego drużynę. Stefan Scepović po meczu z Pogonią wypadł na kilka miesięcy, natomiast pod znakiem zapytania stoją występy Patryka Klimali i Mariana Kelemena. Absencję tego drugiego zespół z Białegostoku jakoś przeboleje (na ławce jest równie solidny Grzegorz Sandomierski). W ataku pojawia się za to spory problem. Jeżeli Klimala nie zagra w tym meczu, to na pozycję numer 9 przesunięty zostanie Jesus Imaz, a wszyscy wiedzą, że lepiej się czuje jako ofensywny pomocnik.

Ekstraklasa: Kto wygra mecz Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok?

Nie zagrają:

Legia Warszawa: Cafu (dyskwalifikacja), Dominik Nagy, Radosław Majecki.

Jagiellonia Białystok: Arvydas Novikovasa (pauza za kartki), Stefana Scepovićl, Mile Savković.

Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok TRANSMISJA TV

Spotkanie Legii z Jagiellonią pokaże TVP1, TVP Sport oraz Canal+. W TVP 1 mecz skomentuje duet Dariusz Szpakowski - Marcin Żewłakow, a w Canal+ Rafał Wolski i Tomasz Wieszczycki. Początek transmisji o godz. 20:25. W internecie spotkanie za darmo bedzie można obejrzeć na sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport.

20:30 Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok TVP1, TVP Sport, Canal+