Mecz Legia Warszawa - Korona Kielce ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Legia Warszawa - Korona Kielce ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• KONIEC MECZU!!!

Legia lekko, łatwo i przyjemnie pokonuje przed własną publicznością Koronę Kielce 3:0. Bramki strzelili Cafu, Michał Kucharczyk (obaj w pierwszej połowie) i Sebastian Szymański po zmianie stron.

Goście od 51. minuty grali w "dziesiątkę" po czerwonej kartce Ivana Marqueza.

• Jeszcze akcję lewą flanką przeprowadził Dominik Nagy. Uciekł 2-3 rywalom i z linii końcowej zagrywa na bliższy słupek wprost do "koszyczka" Matthiasa Hamrola.

• Radość Kaspraw Hamalainena i kibiców Legii trwała bardzo szybko po tym, jak gol głową Fina nie został uznany. A to z powodu pozycji spalonej.

• Żółta kartka dla Andre Martinsa za faul.

• Jeszcze sędzia skorzystał z pomocy VAR-u. Po obejrzeniu całej sytuacji na monitorze gra zostaje wznowiona

Za to 4 minuty doliczone.

• Marko Vesović upomniany żółtą kartką. Za to, że "oddał" rywalowi.

• Elia Soriano poszedł na przebój lewym skrzydłem. Nie dość, że przegrał pojedynek z Marko Vesoviciem, to jeszcze faulował rywala.

• Nieatakowany przez nikogo Sandro Kulenović podholował piłkę pod pole karne i podaje do Sebastiana Szymańskiego. Ten mocnym uderzeniem zza linii 16. metra przy prawym słupku wpisuje się na listę strzelców (po raz pierwszym w tym sezonie).

• GOL DLA LEGII! SEBASTIAN SZYMAŃSKI!!!

• Skończyło się na strachu.

• Radosław Majecki tym razem pewnie chwyta piłkę po centrze Michaela Gardawskiego. Zderzył się jeszcze z Maciejem Górskim i niefortunnie upadł na murawie. Przez kilkanaście sekund nie podnosił się...

• Za Carlitosa na murawie pojawia się Sandro Kulenović. Limit zmian wykorzystany.

• Marko Vessović urwał się prawym skrzydłem. Podaje przed "szesnastkę" do Dominika Nagya, ale piłka przeleciała mu pod stopą.

Po chwili plasowany strzał Kaspra Hamalainena o centymetry mija bramkę Korony! Koniuszkami palców piłkę musnął Matthias Hamrol!

• Z kontrą pięciu na trzech ruszyli gospodarze! Atak spalił an panewce po kapitalnej interwencji Mateusza Możdżenia, który wślizgiem wyłuskał piłkę spod nóg Carlitosa.

• A teraz po dośrodkowaniu z rzutu rożnego "pusty przelot" notuje Radosław Majecki Na jego szczęście jest "tylko" drugi korner dla Korony.

Bez zagrożenia.

• Nie udała się akcja Carlitosa. W "szesnastce" gości powstrzymał go Piotr Malarczyk.

• Chris Phillips zmienia strzelca pierwszego gola, Cafu.

• Gra wznowiona. Z Andre Martinsem jest wszystko w porządku.

A na trybunach 18 443 widzów.

• Przerwa w grze. Na murawie leży Andre Martins. Ucierpiał w starciu z Maciejem Górskim.

• Wybita piłka spada na 18. metr pod nogi Sebastiana Szymańskiego. "Kontry nie będzie" po jego uderzeniu.

• W odpowiedzi okazja gospodarzy. Zblokowany strzał Sebastiana Szymańskiego wychodzi poza linię końcową Rzut rożny.

• Nie ma gola dla Korony! Po sprytnym podaniu Michaela Gardawskiego w pole kare, Maciej Górski zgubił rywala i huknął po dalszym rogu! Piłkę trącił wyciągnięty jak struna Radosław Majecki i tylko dlatego trafiła ona w słupek! Dobijający Matej Pucko uderza nad poprzeczką!

• Kasper Hamalainen zmienia Michała Kucharczyka.

• Po dalekim zagraniu Michael Gardawski zgrywa piłkę głową w pole karne do Macieja Górskiego. Jego strzał z ostrego kąta mija bramę Radosława Majeckiego.

• Nieoficjalna informacja o frekwencji.

• 7/4 Strzały/strzały celne 3/1

• Carlitosow nie szło środkiem, to spróbował zaatakować skrzydłem. Poradził sobie z nim Elhadji Pape Diaw.

• Piotr Malarczyk wchodzi za Marcina Cebulę. Gino Lettieri "łata" dziurę w środku obrony.

• Legioniści próbują wykorzystać grę w przewadze. Jednak podanie Sebastiana Szymańskiego nie znajduje adresata. Piłkę łapie Matthias Hamrol.

• Dominik Nagy dał się złapać w pułapkę ofsajdową.

• Carlitos przejmuje piłkę w polu karnym W ostatniej chwili jego strzał przyjmuje na ciało Michael Gardawski.

• Sebastian Szymański uderza lekko obok muru w stronę lewego dolnego rogu. Matthias Hamrol czekał, aż piłka wpadnie do jego "koszyczka".

• CZERWONA KARTKA DLA IVANA MARQUEZA!!!

Z kontrą wyszli Legioniści i stoper Korony skosił Michała Kucharczyka tuż przed polem karnym!

• Elia Soriano przyjmuje piłkę na linii 16. metra. Jego strzał został zablokowany.

• Pojedynek Sebastiana Szymańskiego na skrzydle z Bartoszem Rymaniakiem. Górą był kapitan Korony.

• I od razu kara indywidualna. Żółta kartka dla Marcina Cebuli.

• Druga odsłona rozpoczęta. Legia przystępuje do niej w niezmienionym składzie.

• Zmiana w ekipie gości na drugie trzy kwadranse. Maciej Górski będzie grać za Ivana Jukicia.

• Co prawda to jest klasyczny "mecz walki", ale lepiej odnajdują się w nim gospodarze. Szybkie wyjście na prowadzenie po bramce Cafu pozwoliło uspokoić grę. Kielczanie mieli dwie bardzo dobre sytuacje, ale strzały Olivera Petraka i Michaela Gardawskiego trafiały na przeszkody w postaci Radosława Majeckiego i Williama Remy'ego.

Co nas czeka po zmianie stron? Przekonamy się niebawem.

• +1' Koniec pierwszej. Legia prowadzi z Koroną Kielce po bramkach Cafu i Michała Kucharczyka

• +1' Szybkie rozegranie z rzutu wolnego i po zagraniu Adama Hlouska Dominik Nagy wbiegł lewym skrzydłem w pole karne. Zagrywa płasko na dalszy słupek do niepilnowanego Michała Kucharczyka, który uderzeniem "tam, skąd przyszła" posyła piłkę do siatki!

• +1' GOL "DO SZATNI" MICHAŁA KUCHARCZYKA!!!

• Po chwili bramkarz Korony uprzedza w ok. narożnika pola karnego rozpędzonego Carlitosa. Gdyby się choć trochę pomylił, to Hiszpan miałby przed sobą pustą bramkę!

• Nonszalanckie podanie Elhadjiego Pape Diawa wprost pod nogi Sebastiana Szymańskiego. Ten po chwili posyła bardzo dobre diagonalne podanie do Dominika Nagya, ale piłka ucieka mu w polu karnym. Łapie ją Matthias Hamrol.

• Nici z ataku pozycyjnego Korony ok. 30 metrów od bramki gospodarzy. Po złym podaniu Mateusza Możdżenia Marcin Cebula faulował Sebastiana Szymańskiego.

• Elhadji Pape Diaw z żółtą kartką za faul na Michale Kucharczyku.

• Niespodziewany rajd Adama Hlouska lewą stroną zakończony dośrodkowaniem. Nerwowo, aczkolwiek szczęśliwie, radzą sobie obrońcy Korony.

• Zmiana w Koronie podyktowana żółtą kartką Jakuba Żubrowskiego. Jego miejsce zajmuje Mateusz Możdżeń.

• Ivan Jukć powalczył o piłkę, ale zdaniem sędziego podniósł za wysoko. Kartkę dostał jednak za niesportowe zachowanie - odkopnął piłkę po gwizdku Tomasza Musiała.

Żółta kartka na jego koncie.

• Pojedynek biegowy Michała Kucharczyka z Elhadjim Pape Diawem. Senegalczyk umiejętnie zastawił piłkę, pozwalając Matthiasowi Hamrolowi złapać ją w polu karnym.

• I żółta kartka dla Cafu za nakładkę.

• Mocne słowne ostrzeżenie dla Jakuba Żubrowskiego. Zahaczył w środku Sebastiana Szymańskiego. Obyło się bez kartki, ale pomocnik Korony musi uważać - ma już jedną na koncie.

• Niezła centra na 8. metr, ale góruje tam defensywa Korony.

• Ivan Marquez skosił Carlitosa jak trawę na wiosnę. Rzut wolny kilka metrów od lewego narożnika pola karnego. Andre Martins ustawia piłkę...

• Błąd Bartosza Rymaniaka na rzecz Dominika Nagya. W porę zaasekurował go Ivan Marquez, który zażegnał niebezpieczeństwo, wybijając piłkę poza linię boczną.

• Elia Soriano wystartował do prostopadłego podania z głębi pola. W "szesnastce" uprzedził go Artur Jędrzejczyk wybiciem na uwolnienie.

• Bez zagrożenia pod bramką Matthiasa Hamrola.

Po chwili Marko Vesović nie zdołał opanować piłki. Goście wznawiają grę z "piątki'.

• Sebastian Szymański ciut za mocno wypuścił sobie piłkę, Przypadkowo nabił Olivera Petraka i Legia ma rzut rożny.

• Matej Pucko próbował przedrzeć się prawą stronę okolice pola karnego gospodarzy. Bez problemu poradził sobie z nim Adam Hlousek.

• Rzut wolny dla Legii z ok. 25 metrów. Sebastian Szymański uderza nad poprzeczką.

• Dwie bardzo dobre interwencje Radosława Majeckiego ratują Legię przed utratą bramki! Dobitka z kilku metrów nie sprawiło mu większych problemów!

• Po chwili rzut wolny. Po centrze i zgraniu Elhadji Pape Diaw nie zdołał głową trafić w piłkę. A do bramki miał niecałe 5 metrów.

• Próba akcji zaczepnej Korony nie przynosi powodzenia. Zabrakło strzału Mateja Pucki w polu karnym gospodarzy.

• Seria będzie podtrzymana?

• Zabójcza kontra Legii! Po dograniu z prawej strony Michała Kucharczyka piłkę w polu karnym przyjmuje Cafu, choć wmieszał się w to... Sebastian Szymański. Portugalczyk jednak miał pierwszeństwo i płaskim uderzeniem w lewy dolny róg, od słupka, otwiera wynik spotkania!

• GOL DLA LEGII! CAFU!!!

• Oskrzydlająca akcja Michaela Gardawskiego lewą flanką. Podaje w pole karne do Elii Soriano, ale szybszy był Williamy Remy.

• Ciekawie zapowiadała się akcja przyjezdnych prawą stroną. Sędzia dopatrzył się jednak faulu Marcina Cebuli na Dominiku Nagym.

• Słabe dośrodkowanie Andre Martinsa z rzutu wolnego. Piłka ledwie doleciała do pola karnego i pozwoliła Koronie wyjść z kontrą. A raczej próbować. Prostopadłe podanie Jakuba Żubrowskiego na wolne pole nie znalazło adresata.

• Żółta kartka dla Jakuba Żubrowskiego za ostry faul na Sebastianie Szymańskim. Do bramki gości ok. 30 metrów.

• Gwizdek sędziego i pierwsza połowa rozpoczęta!

• Obie drużyny są już na murawie. Czas na przywitanie i losowanie stron.

• Dobre pytanie

• Rezerwowi Legii Warszawa: Radosław Cierzniak - Kasper Hamalainen, Sandro Kulenović, Cristian Pasquato, Chris Phillips, Paweł Stolarski, Mateusz Wieteska.

• W ostatnim meczu przy Łazienkowskiej, który miał miejsce 27 kwietnia br., Legia wygrała z Koroną 3:1. Dla Wojskowych strzelali Sebastian Szymański, Jarosław Niezgoda i Miroslav Radović z rzutu karnego. Honorowe trafienie dla kielczan zanotował Goran Cvijanović.

A kiedy ostatnio piłkarze Gino Lettieriego wywieźli z Warszawy komplet punktów? Miało to miejsce 23 sierpnia 2015 r. Bramki dla Korony strzelili Przemysław Trytko i Marcin Przybyła, a dla Legii - Nemanja Nikolić z rzutu karnego.

• Rezerwowi Korony Kielce: Michał Miśkiewicz - Maciej Górski, Zlatko Janjić, Łukasz Kosakiewicz, Piotr Malarczyk, Mateusz Możdżeń, Oktawian Skrzecz.

• Przed pierwszym gwizdkiem sędziego Tomasza Musiała warto zapoznać się z zapowiedzią Tomasza Dębka:

• Relację NA ŻYWO z tego spotkania poprowadzi Tomasz Górski. Dobry wieczór i kłaniam się nisko!

• Na zakończenie piłkarskiej soboty na polskich boiskach zaglądamy do Warszawy, gdzie za 20 minut dojdzie do najciekawszego spotkania 17. kolejki Ekstraklasy - trzecia w tabeli Legia podejmie czwartą Koronę Kielce!

Tomasz Dębek

15.10.2017 warszawa ulica lazienkowska 3 stadion legii warszawa mecz lotto ekstraklasa legia warszawa lechia gdansk pilka nozna nz michal kucharczykfot.
1/3
przejdź do galerii

Mecz Legia Warszawa - Korona Kielce ONLINE. W sobotę wzmocniona powracającymi do zdrowia zawodnikami Legia Warszawa podejmie czwartą w tabeli Koronę Kielce. Relacja na żywo z meczu w GOL24.pl!

Mecz Legia Warszawa - Korona Kielce ONLINE

Oglądaj mecz Legia - Korona na żywo online w Player.pl >>>

Intensywne treningi Ricardo Sa Pinto są już przy Łazienkowskiej obiektem legend. Portugalczyk podczas przerwy reprezentacyjnej nie oszczędzał zawodników, którzy nie dostali powołań.
Efekt? Tydzień temu Legia wygrała 1:0 w Lubinie, choć po przeciętnej grze. W sobotę podejmą Koronę Kielce, która spisuje się w tym sezonie nadspodziewanie dobrze. Zespół Gino Lettieriego zajmuje czwarte miejsce w tabeli, do drugiej Legii traci tylko punkt.

Dla części legionistów elementem przygotowań do meczu było... wiosłowanie na ergometrze. Delegacja pierwszej drużyny (Mateusz Wieteska, Paweł Stolarski, Mateusz Hołownia i Vjaceslavs Kudrjavcevs) oraz członkowie sztabu szkoleniowego uczestniczyli w czwartek w akcji #WszyscyDoWioseł. To już trzecia edycja wydarzenia Fundacji Legii. Tym razem zebrane pieniądze trafią do Hospicjum Onkologicznego św. Krzysztofa w Warszawie.

- Co jest bardziej męczące? Nie ma nawet czego porównywać. Ćwiczenia u trenera Sa Pinto są bardzo wyczerpujące. 12 minut wiosłowania na ergometrze to przy nich niewielki wysiłek. To była fajna rozgrzewka przed meczem z Koroną. Zostały jeszcze dwa dni, ale dobrze było się tu pojawić i pomóc Fundacji w szczytnym celu. Mam nadzieję, że dobrze się zaprezentowaliśmy, a razem z innymi osadami uda nam się zebrać jak najwięcej pieniędzy - podkreśla Wieteska.

Sa Pinto (który razem z prezesem Dariuszem Mioduskim czujnie przyglądał się rywalizacji jego młodych piłkarzy z trenerami) cieszą informacje o powrotach jego zawodników do zdrowia. Do formy wracają kontuzjowany ostatnio Artur Jędrzejczyk, Arkadiusz Malarz (chorował) i Jarosław Niezgoda, który latem przeszedł zabieg kardiologiczny, a w pierwszym meczu po długiej przerwie, dla III-ligowych rezerw, doznał urazu kolana. Poza Domagojem Antoliciem i Michałem Pazdanem wszyscy piłkarze powinni być do dyspozycji trenera.

Rywale z kolei przyjadą do Warszawy osłabieniem jednego z filarów swojej defensywy, stopera (a ostatnio też defensywnego pomocnika) Adnana Kovacevicia. 25-letni Bośniak w ostatniej kolejce dostał czwartą żółtą kartkę w tym sezonie i mecz obejrzy w telewizji.

Dla legionistów zwycięstwo jest tym bardziej ważne, że muszą gonić w tabeli liderującą Lechię. Po piątkowym zwycięstwie nad Ślaskiem Wrocław gdańszczanie mają nad nimi już osiem punktów przewagi.

Ekstraklasa: Kto wygra mecz Legia Warszawa - Korona Kielce?

Mecz Legia Warszawa - Korona Kielce TRANSMISJA TV

Wstęp do telewizyjnej transmisji na żywo online z meczu Legia Warszawa - Korona Kielce rozpocznie się o godz. 20:00 w Canal+ Sport i Canal+ 4K Ultra HD. Początek transmisji live ze spotkania Legia Warszawa - Korona Kielce o godz. 20:30 w Canal+ Sport i Canal+ 4K Ultra HD. Mecz komentować będą Rafał Wolski i Kazimierz Węgrzyn (z Warszawy).

20:30 mecz Legia Warszawa - Korona Kielce