1

MSV Duisburg

3

3 1 połowa

• Koniec spotkania. Legia przegrywa 1:3. Tuż przed końcem Antolović miał jeszcze świetną interwencję.

• Jędrzejczyk przerwał akcję rywali.

• Wolski zatrzymany przez zawodników z Niemiec, korner dla Legii. Wolski zagrywał za nisko, żaden z kolegów nie wykończył jego dośrodkowania

• Kolejna zmiana w niemieckim zespole. W miejsce Platsikasa wszedł Kern.

• Zmiana w Duisburgu - w miejsce Bollmanna wszedł Reiche.

• Rafał Wolski zmienił Janusza Gola.

• Domowczijski zablokowany przez Jędrzejczyka

• Żyro zza pola karnego w boczną siatkę!!!

• Strzał Shao prosto w Antolovicia.

• Żółte kartki dla Vrdoljaka i Borysiuka. Zmiany w drużynie gości - Exslager z Brosinskiego

• Niecelny strzał Radovicia. Serb nie wykorzystał podania Janusza

• Borysiuk pojawił się na boisku w miejsce Kucharczyka.

• W starciu z rywalem ucierpiał Żyro.

• Marijan Antolović świetnie broni uderzenie rywala! Brawo! Bramkarz Legii został jednak poturbowany w tej interwencji.

• Jędrzejczyk zmienia Rzeźniczaka. Być może ma to coś wspólnego ze wcześniejszym zderzeniem głową.

• Jeszcze ważna informacja. Oprócz dwóch wspomnianych zmian, od początku 2. połowy w bramce Legii stoi już Antolović.

• Rzeźniczak zderzył się głową z rywalem.

• Zablokowany strzał Kucharczyka i piłka wychodzi na rzut rożny.

• Początek drugiej połowy. Dwie zmiany w Legii. W miejsce Astiza wszedł Komorowski, Ljuboję zmienił Żyro

• Mimo dobrego początku, Legia przegrywa do przerwy z Duisburgiem 1:3.

• Kuciak powstrzymał Kastratiego, korner Duisburga.

• Zółta kartka dla Sukalo po faulu na Vrdoljaku.

• Kuciak wyłapuje dośrodkowanie i jest faulowany przy próbie wybicia piłki.

• Kolejny gol dla Duisburga - prowadzą już z Legią 3:1!

• GOL! Bollmann wykorzystał dośrodkowanie jednego z kolegów i nie dał szans Kuciakowi. Legia już przegrywa.

• Kucharczyk strzela w boczną siatkę

• Gol dla Duisburga. Samobójcze trafienie... Michała Żewłakowa!

• Kolejne udane wyłapanie Kuciaka, a chwilę później Manu nie przyjął piłki po podaniu Gola.

• Kuciak udanie łapie piłke po uderzeniu Brosinskiego.

• Kontra Duisburga, ale zatrzymał ją Wawrzyniak.

• Akcja Legii przerwana przez Bollmanna - pilka wybita na rzut rożny.

• Kolejna skuteczna interwencja Astiza w starciu z Wolze. Wcześniej nieudanie Manu zaspał z asekuracją Rzeźniczaka...

• Po raz kolejny Astiz powstrzymuje rywala - tym razem Brosinskiego. Minutę później Gol uderzył. Piłkę przejął jednak rywal.

• Uderzenie Wolze zablokowane przez Astiza i Legia może wyjść z kontrą.

• Ljuboja był bliski zdobycia bramki! Strzał z narożnika boiska jednak niecelny!

• Manu otrzymał piłkę z rzutu wolnego, ale obrońca MSV poradził sobie z zawodnikiem Legii.

• Rzeźniczak zagrał piłkę w pole karne, a obrońca Duisburga wpakował wślizgiem piłkę do własnej siatki.

• Goool! Samobójcze trafienie zdobywa Soares! Legia prowadzi.

• Rozpoczęła Legia.

• Przypomnijmy, że Duisburg to drużyna drugoligowa, ale też... finalista tegorocznego Pucharu Niemiec.

• MSV: 23. Florian Fromlowitz - 3. Markus Bollmann, 14. Bruno Soares, 13. Seriej Karimov, 2. Vasileios Platsikas - 15. Goran Sukalo, 17. Kevin Wolze, 32. Flamur Kastrati, 7. Daniel Brosinski, 25. Branimir Bajić - 27. Emil Jula. Rezerwowi: 1. Roland Muller, 9. Waleri Domowczijski, 8. Maurice Exslager, 10. Jurgen Gjasula, 6. Benjamin Kern, 23. Burakcan Kunt, 5. Daniel Reiche, 33. Jiay Shao

• Legia: Dusan Kuciak - Jakub Rzeźniczak, Inaki Astiz, Michał Żewłakow, Jakub Wawrzyniak - Manu, Ivica Vrdoljak, Janusz Gol, Miroslav Radović, Michał Kucharczyk - Danijel Ljuboja. Rezerwowi: Marijan Antolović, Marcin Komorowski, Rafał Wolski, Damian Zbozień, Artur Jędrzejczyk, Ariel Borysiuk, Michał Żyro

• Witamy serdecznie i zapraszamy na relację z kolejnego sparingu warszawskiej Legii. Dziś przeciwnikiem "Wojskowych" będzie MSV Duisburg. Co ciekawe, na boisku w końcu ma pojawić się na Danijel Ljuboja! Już za chwilę początek spotkania. Relacja za oficjalną stroną Legii.