Legia Warszawa pokonała w sparingu rezerwy. Dublet Carlitosa

krk
Pierwszy zespół Legii wygrał w wewnętrznym sparingu
Pierwszy zespół Legii wygrał w wewnętrznym sparingu Bartek Syta
Legia Warszawa w wewnętrznym sparingu pokonała trzecioligowe rezerwy 3:1. W drużynie Ricardo Sa Pinto dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Carlitos, a bramkę z rzutu karnego zdobył Iuri Medeiros.

W zamkniętym dla publiczności sparingu drugiego zespołu Legii nie stanowili wyłącznie zawodnicy trzecioligowych rezerw. Drużyna Piotra Kobiereckiego została wzmocniona m.in. Jarosławem Niezgodą, Adamem Hlouskiem i zawieszonym przez Komisję Ligi Cafu.

Na przerwę pierwszy zespół schodził prowadząc 1:0 po bramce Carlitosa (asysta Medeirosa). W drugiej połowie do wyrównania doprowadził Łukasz Zjawiński. Legia odpowiedziała trafieniem Carlitosa, któremu kolejny raz asystował Medeiros. Wynik sparingu ustalił sam Portugalczyk, który na bramkę zamienił rzut karny podyktowany za faul na Salvadorze Agrze.

Legia Warszawa 3-1 Legia II Warszawa

Bramki: Carlitos (dwie), Iuri Medeiros (k) - Łukasz Zjawiński

Legia Warszawa: Radosław Cierzniak - Michał Karbownik, William Rémy, Inaki Astiz, Luis Rocha (46 Adam Hlousek) - Iuri Medeiros, Domagoj Antolić, André Martins, Miroslav Radović (46 Jarosław Niezgoda), Salvador Agra - Carlitos.

Legia II Warszawa: Arkadiusz Malarz - Mateusz Leleno, Mateusz Bondarenko, Bartosz Brodziński, Adam Hlousek - Maciej Rosołek, Radosław Pruchnik, Cafu, Grzegorz Aftyka, Amos Shapiro-Thompson - Jarosław Niezgoda. Grali także: Łukasz Zjawiński, Piotr Cichocki, Konrad Matuszewski, Michał Bajdur, Radosław Cielemęcki, Michał Karbownik, Miroslav Radović.

źródło: Legia.net / własne