Legia Warszawa - Raków Częstochowa ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO

Legia Warszawa

3

Raków Częstochowa

1

• Raków zdołał jeszcze zdobyć bramkę. Tomas Petrasek wyskoczył najwyżej i dobrym strzałem głową pokonał Radosława Majeckiego. To nie zmienia jednak faktu, że Legia wygrała zdecydowanie zasłużenie, a bohaterem został Jarosław Niezgoda, który z meczu na mecz wygląda coraz lepiej!

• Po tej bramce sędzia kończy mecz!

• GOOOOOOOOOOOOOOL! Tomas Petrasek zdobywa bramkę honorową!

• Bardzo mocne wstrzelenie piłki przez Carlitosa. Dominik Nagy próbował minąć rywala. Piłka spadła jednak pod nogi Luquinhasa, który uderza bardzo niecelnie.

• 3 minuty dłużej potrwa spotkanie w Warszawie.

• Carlitos świetnie odnalazł się w polu karnym, ale jego strzał był delikatnie niecelny.

• Lega z bardzo dużym spokojem rozgrywa piłkę. Gracze z Częstochowy czekają już na końcowy gwizdek.

• Tomas Petrasek wpadł w Radosława Majeckiego. Golkiper Legii bardzo mocno ucierpiał.

• Luquinhas znakomicie zszedł na prawą nogę i gdyby nie interwencja defensora Rakowa to Brazylijczyk miałby swojego pierwszego gola w Ekstraklasie.

• Uuuu ale teraz Radosław Majecki zagrał na nerwach kibiców Legii. Nie opanował podania od swojego kolegi i w ostatniej sekundzie uratował sytuację, wybijając piłkę z samej linii bramkowej.

• No i mamy debiut w ekipie z Częstochowy. Felicio Brown Forbes opuszcza murawę, a pojawia się na niej Aleksandyr Kolew.

• Bardzo dobra płaskie dośrodkowanie Marko Vesovicia. W polu karnym to Michał Gliwa był szybszy i Carlitos nie oddał strzału.

• Felicio Brown Forbes zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka mija jednak bramkę Majeckiego.

• Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. Aleksandar Vuković daje szansę Mateuszowi Praszelikowi, który zmienia Andre Martinsa.

• Bardzo brzydki faul Artura Jędrzejczyka. Kapitan Legii jest kolejnym graczem ukaranym żółtą kartką przez Tomasza Musiała.

• Domagoj Antolić ukarany żółtą kartką.

• Jarosław Niezgoda żegnany owacjami na stojąco schodzi z boiska! W jego miejsce pojawia się.....Carlitos! Hiszpan w końcu dostaje swoją szansę!

• Cafu znalazł miejsce w polu karnym Rakowa. Portugalczyk pomylił się jednak o kilka centymetrów.

• Bardzo dobra interwencja Mateusza Wieteski, który wybija piłkę spod nóg rywala.

• Cafu zmienia Waleriana Gwilię. To pierwsza zmiana w drużynie Legii.

• Nie ma bramki! Tomasz Musiał obejrzał całą sytuację i zadecydował, że jednak Felicio Brown Forbes faulował Mateusza Wieteskę!

• Felicio Brown Forbes znakomicie utrzymał się przy piłce, dograł ją do Patryka Kun, a ten zdobywa gola pakując futbolówkę do pustej bramki!

• Mateusz Wieteska całkowicie niekryty oddał strzał głową, jednak zrobiło to bardzo nieskutecznie.

• Luquinhas wyłożył piłkę pięta Walerianowi Gwilii! Gruzin huknął z 12 metra, ale Michał Gliwa zdołał sparować lecącą futbolówkę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Hat-trick! Jarosław Niezgoda bardzo pewnie pokonuje Michała Gliwę!

• Rzut karny dla Legii! Luquinhas faulowany w polu karnym Rakowa!

• Wracamy na Łazienkowską! Czas na drugie 45 minut!

• Sebastian Musiolik nie wyjdzie na drugą połowę. W jego miejsce pojawia się Bryan Nouvier.

• Koniec pierwszej części meczu. Po pierwszych 45 minutach Legia pewnie prowadzi z Rakowem 2:0. Wojskowi kontrolują przebieg spotkania i beniaminkowie ciężko będzie dojść do głosu.

• Patryk Kun huknął ze skraju pola karnego, ale bardzo dobrze broni bramkarz Legii!

• Zbyt mocne podanie Gwilii do Jarosława Niezgoda. Gliwa przejmuje piłkę.

• Bardzo dobra akcja Luquinhasa. Brazylijczyk minął kilku rywali, dograł w pole karne, tylko że jak zawsze zabrakło mu dokładności przy ostatnim podaniu.

• Bardzo dobre, mocne uderzenie Daniela Bartla! Radosław Majecki po raz pierwszy w tym meczu był zmuszony do większego wysiłku.

• Niezła wrzutka Patryka Kuna na Azemovicia. Dobrze ustawiony Mateusz Wieteska zdołał jednak wyjaśnić sytuację.

• Andre Martins fauluje rywala na 30 metrze od swojej bramki! Będzie groźna okazja dla Rakowa!

• Wędka Marka Papszuna. Jakub Apolinarski zostaje zmieniony przez Daniela Bartla.

• Ależ to byłby gol na 3:0! Marko Vesović uderzył z ostrego kąta, ale trafia w słupek! Było bardzo blisko!

• Andre Martins próbował dograć piłkę do Niezgody, a przypadkowo wyszedł mu "centrostrzał". Michał Gliwa z małym problemami wyłapuje futbolówkę.

• Michał Karbownik świetne opanował piłkę i wpadł w pole karne Rakowa. Tam jednak Szymonowicz świetnie interweniuje i zażegnuje niebezpieczeństwo.

• Sprytnie rozegrana akcja przez Legionistów. Andre Martins posłał świetną prostopadłą piłkę do Antolicia, ale Chorwat nie zdołał opanować tego zagrania.

• Spokojniejszy fragment gry. Legia kontroluje tempo gry, a Raków nie za bardzo wie jak zagrozić bramce rywala.

• Dobre dośrodkowanie Valeriana Gwilii. Do strzału doszedł Artur Jędrzejczyk, jednak piłka trafia prosto w Michała Gliwę.

• Dawid Szymonowicz wyciął równo z murawą Luquinhasa. Obrońca Rakowa jest pierwszym graczem, który ogląda dzisiaj żółtą kartkę.

• Piorunujący początek gospodarzy! Michał Kabrownik wbiegł w pole karne z ogromną łatwością. Wyłożył piłkę Niezgodzie, który popatrzył-przymierzył! Perfekcyjny strzał napastnika Legii!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jarosław Niezgoda po raz drugi!

• Kompletnie nieudane uderzenie Igora Sapały. Od bramki zacznie Radosław Majecki.

• Znakomite dośrodkowanie Marko Vesovicia w pole karne Rakowa. Jarosław Niezgoda uprzedził rywala i bardzo mocnym strzałem głową umieszcza piłkę w siatce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jarosław Niezgoda! Mocny początek Legii!

• Luquinhas znakomicie utrzymał się przy piłce. Zabrakło tylko ruchliwości partnerów, gdyż Brazylijczyk nie miał do kogo podać.

• Tomasz Musiał gwizdnął po raz pierwszy!

• Nietypowa koszulka, a teraz minuta ciszy. Tak piłkarze oraz włodarze klubu z Warszawy uczcili rocznicę śmierci legendy Legii - Kazimierza Deyny. Oczywiście kibice odśpiewują hymn naszego, gdyż dzisiaj również obchodzimy rocznicę wybuchu II Wojny Światowej.

• Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę!

• Beniaminek z Częstochowy w tamtym sezonie potrafił zaskoczyć Legię Warszawa. Wyeliminowali ówczesnego mistrza Polski w ćwierćfinale Pucharu Polski. Czy dzisiaj uda im się powtórzyć ten wynik?

• Legia podchodzi do tego meczu kilka dni po przegranym pojedynku o fazę grupową Ligi Europy z Glasgow Rangers. Mimo, że Wojskowi nie zaprezentowali się źle to jednak taka porażka może odcisnąć swoje piętno na zawodnikach Aleksandara Vukovicia.

• Dobry wieczór Państwu! Czas na ostatni mecz przed przerwą reprezentacyjną! Legia Warszawa zmierzy się z Rakowem Częstochowa, a na relację LIVE z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

BM

©Bartek Syta

Legia Warszawa - Raków Częstochowa ONLINE. Legia jako ostatni przedstawiciel polskiej ligi pożegnała się z europejskimi pucharami. Teraz piłkarze Aleksandara Vukovicia muszą skupić się na rozgrywkach PKO Ekstraklasy, gdyż braku mistrzostwa w tym sezonie nikt nie wybaczy. Początek meczu Legia - Raków w niedzielę o godz. 20. Relacja LIVE w GOL24!

Legia Warszawa - Raków Częstochowa ONLINE

Spełnił się czarny scenariusz. Legia Warszawa po raz trzeci z rzędu nie zagra jesienią w europejskich pucharach. Dla włodarzy wicemistrzów Polski był to jeden z priorytetów na ten sezon, więc teraz może dojść do nieoczekiwanych zmian. Chociaż na razie nie słychać głosów, aby Aleksandar Vuković miał zostać zwolniony, to jednak w tym momencie jego osoba będzie na świeczniku.

Wojskowi mają teraz jedno, ale bardzo trudne zadanie. Mistrzostwo Polski musi wrócić do Warszawy. Nikt nie zakłada innej opcji. Nie chodzi tylko o prestiż, ale także o zapięcie klubowego budżetu. Nie od dziś wiadomo z jakimi problemami boryka się w ostatnich miesiącach Legia.

Wicemistrzowie Polski bez dwóch zdań są jednym z najpoważniejszych kandydatów do zdobycia tytułu. Szeroka kadra, mieszanka doświadczonych zawodników z młodymi, których talent powoli nam się ujawnia. Tacy gracze jak m.in. Michał Karbownik czy Mateusz Praszelik w meczu z ŁKS-em Łódź udowodnili, że warto w tym sezonie dać im szansę. Serbski szkoleniowiec Legii ma także w rękawie kilka asów, z których w tym sezonie rzadko korzystał. Do takich na pewno zalicza się Carlitos, który jeżeli nie odejdzie z Warszawy to w końcu musi dostać swoją szansę.

Pierwszy przeciwnikiem Legii po porażce w Glasgow będzie Raków Częstochowa. Beniaminek zdołał postawić się legionistom w poprzednim sezonie, kiedy to w ćwierćfinale Pucharu Polski pokonał ówczesnego mistrza kraju strzelając decydującego gola w dogrywce. Teraz będzie na pewno dużo trudniej. Podopieczni Marka Papszuna grają w tym sezonie w kartkę, mieszając niezłe spotkania z tymi bardzo słabymi. Zdołali jednak udowodnić, że w meczach z faworytami nie składają broni, gdyż w tym sezonie pokonali już Lechię Gdańsk i Jagiellonię Białystok.

Mecz przy Łazienkowskiej 3 zamknie siódmą kolejkę rozgrywek PKO Ekstraklasy. Mecz w poniedziałek nie odbędzie się, ze względu na rozpoczynające się zgrupowanie reprezentacji Polski. To spotkanie jest dużą szansą dla Wojskowych, gdyż przy korzystnych wynikach mogą spędzić dwutygodniową przerwę na podium mając oczywiście jeden zaległy mecz.

Legia Warszawa - Raków Częstochowa TRANSMISJA TV i STREAM

Spotkanie Legia - Raków pokaże Canal+ i Canal+ Sport 3. Komentują prosto z Warszawy Bartosz Gleń i Tomasz Wieszczycki. W internecie mecz będzie dostępny dla abonentów nc+ na canalplussport.pl.