Legia Warszawa - Raków Częstochowa ONLINE. Gdzie oglądać w...

Legia Warszawa - Raków Częstochowa ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Przegrali siedem razy z rzędu

4 karne

• Dziękujemy Państwu za śledzenie tego niezwykle emocjonującego spotkania. Dobranoc!

• Po raz ósmy Legia przegrywa Superpuchar Polski, a Raków w swoim pierwszym występie w historii wygrywa ten puchar!

• Milan Rundić trafia do bramki i Raków Częstochowa wygrywa Superpuchar Polski!

• Filip Mladenović trafia w samo okienko bramki i Legia wciąż ma szansę na wygranie trofeum!

• Bardzo techniczne uderzenie Jakuba Araka trafia do bramki Legii!

• Josip Juranović bardzo pewnie uderza i Legia wraca do gry!

• Cezary Miszta także broni uderzenie rywala! Pechowcem Zoran Arsenić!

• Mahir Emreli trafia tylko w słupek bramki Kovacevića!

• Ivi Lopez trafia do bramki Legii i Raków na prowadzeniu!

• Vladar Kovacević broni uderzenie Bartosza Kapustki!

• Tomas Petrasek również nie myli się z jedenastu metrów i mamy remis!

• Tomas Pekhart pewnie wykorzystuje rzut karny i Legia na prowadzeniu!

• Rozpoczynamy serię rzutów karnych!

• Koniec meczu w Warszawie, ale wynik nie jest rozstrzygnięty. Będziemy mieli serię rzutów karnych!

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie zagroziło bramce Legii.

• Zoran Arsenić zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka po odbiciu od rywala wyszła na rzut rożny.

• Kontratak Legii zepsuł Filip Mladenović, który po próbie dryblingu stracił piłkę.

• Znakomita akcja Rakowa Częstochowa, ale w decydującym momencie Josip Juranović wygarnął piłkę spod nóg jednemu z graczy Rakowa.

• Josip Juranović dośrodkował w pole karne Rakowa, tam błąd w komunikacji popełnili Petrasek z Kovacevićem, z którego skorzystał Mahir Emreli i strzałem głową z bliskiej odległości wpakował piłkę do bramki rywala!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Mahir Emreli doprowadza do wyrównania!

• Luquinhas zdecydował się na indywidualną akcję, podał do Bartosza Kapustki, ale ten dośrodkował wprost w ręce Vladana Kovacevića.

• Do podstawowego czasu gry drugiej połowy meczu arbiter doliczył aż dziesięć minut!

• Legia naciska coraz mocniej, ale jest to chyba zbyt późno. Raków mądrze się broni i nie daje rywalom dojść do pozycji strzeleckiej.

• Bartosz Kapustka dośrodkował w pole karne rywali, ale żaden z jego partnerów nie dopadł do piłki.

• Luquinhas wpadł w pole karne Rakowa, minął dwóch przeciwników i upadł, ale arbiter nie zdecydował się na odgwizdanie rzutu karnego!

• W drużynie Rakowa Częstochowa Marko Poletanović zastąpił Bena Ledermana.

• Filip Mladenović popędził lewą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie nie trafiło do żadnego z partnerów.

• W zespole Rakowa Częstochowa Jakub Arak pojawił się w miejsce Sebastiana Musiolika.

• Cezary Miszta został ukarany żółtą kartką za zbyt intensywne protesty w kierunku arbitra.

• Ivi Lopez wpakował piłkę do bramki Legii Warszawa, ale chwilę wcześniej Sebastian Musiolik sfaulował Mateusza Hołownię i arbiter nie uznał bramki dla gości!

• Ostatnia zmiana w szeregach Rakowa Częstochowa. Tomas Petrasek pojawił się w miejsce Marcina Cebuli.

• Filip Mladenović dostał piłkę w polu karnym Rakowa, ale wahadłowy Legii uderzył bardzo niedokładnie.

• Mocno wstrzelone dośrodkowanie w pole karne Legii nie zostało przecięte przez żadnego z graczy gości.

• Mateusz Hołownia sfaulował rywala tuż przed własnym polem karnym i Raków będzie miał szansę na dobre dośrodkowanie.

• Marcin Cebula wpadł z piłką w pole karne Legii, dograł do Iviego Lopeza, ale ten stracił futbolówkę.

• Druga zmiana w szeregach Rakowa Częstochowa. Ivi Lopez zastąpił Davida Tijanića.

• Marcin Cebula został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Pierwsza zmiana w szeregach Rakowa Częstochowa. Mateusz Wdowiak pojawił się w miejsce Frana Tudora.

• Cezary Miszta ucierpiał po zderzeniu głowami z przeciwnikiem, ale bramkarz Legii wraca do gry.

• Cezary Miszta ucierpiał przy starciu z jednym z rywali.

• Kacper Skibicki wpadł z piłką w pole karne Rakowa, ale jego uderzenie okazało się minimalnie niecelne!

• Żółtą kartką za faul w środku pola ukarany Andrzej Niewulis.

• Natomiast Bartosz Kapustka pojawił się w miejsce Bartosza Slisza.

• Luquinhas zastąpił Ernesta Muciego.

• Kacper Skibicki zastąpił Lindsaya Rose

• Aż cztery zmiany w szeregach Legii Warszawa. Mahir Emreli pojawił się w miejsce Rafaela Lopesa

• Dośrodkowanie Filipa Mladenovića trafiło wprost w ręce Vladana Kovacevića.

• Patryk Kun sfaulował Andre Martinsa w środku pola i Legia będzie miała szansę na dośrodkowanie.

• Piłkarze Rakowa Częstochowa wyraźnie dominują w środku pola. Legia wciąż nie potrafi dłużej rozegrać piłki na połowie przeciwników.

• Lindsay Rose odebrał piłkę po prawej stronie boiska, popędził w kierunku bramki rywala, dograł do Rafaela Lopesa, ale ten uderzył tylko w poprzeczkę bramki rywali!

• Fran Tudor popędził prawą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie okazało się niedokładne.

• Josip Juranović dośrodkował z prawej strony boiska, piłka trafiła do Tomasa Pekharta, ale ten uderzył bardzo niecelnie.

• Pierwsza akcja Rakowa Częstochowa w drugiej połowie meczu, Marcin Cebula dośrodkował w pole karne Legii, ale tam żaden z jego partnerów nie zdołał dopaść do piłki.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Piłkarze obu zespołów wracają już na murawę stadionu w Warszawie. Za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej części meczu w Warszawie. Do przerwy Raków Częstochowa prowadzi z Legią 1:0.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

• Lindsay Rose został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Legioniści mają bardzo duże problemy z wyjściem z piłką spod własnej bramki. Raków z łatwością odbiera piłki w środkowej strefie boiska.

• Fran Tudor mocno ucierpiał po faulu jednego z legionistów.

• Andre Martins wreszcie dośrodkował wprost na głowę Tomasa Pekharta, ale ten uderzył wprost w bramkarza Rakowa.

• Josip Juranović zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale piłka powędrowała bardzo daleko od bramki Rakowa.

• Dośrodkowanie Andre Martinsa trafiło na głowę gracza Rakowa.

• Mateusz Hołownie dośrodkował w pole karne Rakowa, ale obrońcy gości zdołali wybić piłkę na rzut rożny.

• Raków Częstochowa próbuje dłużej utrzymać się przy piłce w środku pola. Na razie Legia nie ma pomysłu na stawienie czoła rywalom.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie przyniosło zagrożenia pod bramką Rakowa.

• Filip Mladenović popędził z piłką lewą stroną boiska, ale zdołał wywalczyć jedynie rzut rożny.

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu, a ukarany nią Bartosz Slisz za faul w środku pola.

• Ernest Muci rozpaczliwie spróbował strzału z dalekiej odległości, ale pewnie piłkę złapał Vladan Kovacević.

• Kolejne prostopadłe podanie w kierunku pola karnego Legii, ale tym razem jeden z graczy Rakowa nie zdołał przyjąć piłki.

• Raków Częstochowa coraz mocniej naciska Legię. To goście prezentują się zdecydowanie lepiej od swoich przeciwników.

• David Tijanić dostał piłkę w polu karnym Legii, oddał mocny strzał, ale świetną interwencją popisał się Cezary Miszta!

• Cezary Miszta wyszedł do prostopadłego podania rywali, ale za krótko wybił piłkę. Ta trafiła do Marcina Cebuli, ale gracz Rakowa uderzył zbyt lekko i Miszta zdołał wrócić do bramki.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka trafiła do Davida Tijanića, ale ten uderzył bardzo niecelnie.

• Marcin Cebula wpadł z piłką w pole karne Legii, ale zdołał wywalczyć jedynie rzut rożny.

• Próba zagrania Zorana Arsenića w pole karne Legii wylądowało w rękach Cezarego Miszty.

• Legia Warszawa próbowała wyjść z kontratakiem po akcji Rakowa, ale wyprowadzenie piłki zakończyło się faulem w środku pola.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka trafiła do Andrzeja Niewulisa, ten zgrał do Frana Tudora, a on przytomnym uderzeniem głową wpakował piłkę do bramki Legii tuż przy słupku!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!! Fran Tudor otwiera wynik na korzyść Rakowa Częstochowa!

• Marcin Cebula wpadł z piłką w pole karne Legii, dograł do Davida Tijanića, ale nieczysto trafił w piłkę i Raków wywalczył zaledwie rzut rożny.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego Filipa Mladenovića nie trafiło do żadnego z partnerów.

• Filip Mladenović wpadł z piłką w pole karne Rakowa, ale jego wrzutka także okazała się niedokładna.

• Wysoki pressing Legii Warszawa przyniósł skutek i gospodarze odebrali piłkę na połowie rywali.

• Kolejna akcja Rakowa, tym razem lewą stroną popędził Patryk Kun, ale jego dośrodkowanie okazało się niedokładne.

• Pierwsza akcja Rakowa Częstochowa prawą stroną boiska, ale dośrodkowanie w pole karne Legii ostatecznie wylądowało w rękach Cezarego Miszty.

• Rozpoczynamy mecz o Superpuchar Polski!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie stadionu przy ulicy Łazienkowskiej! Za moment pierwszy gwizdek tego sezonu.

• Natomiast zestawienie Rakowa Częstochowa prezentuje się następująco:

• Skład mistrzów Polski na dzisiejsze spotkanie:

• Warto również odnotować, że w pierwszym składzie Legii Warszawa na dzisiejsze spotkanie będzie dwóch uczestników ostatnich mistrzostw Europy. Są to reprezentant Czech Tomas Pekhart, oraz reprezentant Chorwacji Josip Juranović.

• W obydwu zespołach zadebiutują dzisiaj nowi zawodnicy, na których warto zwrócić uwagę. W Legii Warszawa od pierwszej minuty wystąpi obrońca Lindsay Rose, natomiast w Rakowie Częstochowa w pierwszym składzie zagrają między innymi bramkarz Vladan Kovacević, czy były gracz Podbeskidzia Bielsko-Biała Milan Rundić.

• Dla przypomnienia Legia Warszawa przystępuje do tego meczu jako aktualny mistrz Polski, natomiast Raków Częstochowa jako zdobywca pucharu Polski. Raków w meczu finałowym pokonał pierwszoligową Arkę Gdynia 2:1.

• Witamy serdecznie! Dzisiaj rozpoczynamy sezon 2021/22 w Polsce spotkaniem o Superpuchar Polski! Na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej 3 w stolicy kraju Legia Warszawa zmierzy się z Rakowem Częstochowa. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

Superpuchar Polski: Legia - Raków LIVE! Przegrali siedem razy z rzędu

Superpuchar Polski: Legia - Raków LIVE! Przegrali siedem razy z rzędu ©Szymon Starnawski /Polska Press

Superpuchar Polski. Legia Warszawa w meczach o Superpuchar Polski przegrała siedem razy z rzędu. O przełamanie tej fatalnej serii powalczy z Rakowem Częstochowa - zdobywcą krajowego pucharu i wicemistrzem Polski. Początek spotkania w sobotę na stadionie przy Łazienkowskiej o godz. 20. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Superpuchar Polski: Legia Warszawa - Raków Częstochowa ONLINE

Mecz o Superpuchar zainauguruje sezon piłkarski w Polsce. Legia zagra o to trofeum po raz piętnasty (triumfowała czterokrotnie), a Raków pierwszy raz w 100-letniej historii.

Mistrz Polski ma za sobą już dwa mecze w kwalifikacjach Ligi Mistrzów, w których dwukrotnie wygrał z norweskim FK Bodo/Glimt (3:2 na wyjeździe, 2:0 u siebie). Raków w europejskich pucharach zadebiutuje w najbliższy czwartek. Jego rywalem w el. Ligi Konferencji będzie litewska Suduva Mariampol.

- Jest do podniesienia trofeum. Chcielibyśmy je wygrać, tym bardziej, że historia jest taka, iż przy Łazienkowskiej dawno nie było tego trofeum, choć okazji ku temu nie brakowało - przyznał przed spotkaniem Czesław Michniewicz. - Skład będzie na pewno troszeczkę zmieniony w stosunku do rewanżu z Bodo/Glimt. Niemniej jednak, oczekuję, że zespół zagra dobry mecz - podkreślił szkoleniowiec Legii.

Raków na stadionie przy Łazienkowskiej rywalizował z Legią osiem razy i osiem razy przegrał. - Zaczynamy sezon od meczu z mistrzem Polski i to na jego terenie. Czeka nas ciężkie spotkanie, ale jesteśmy na nie gotowi. Chcemy przełamać złą passę na stadionie w Warszawie i zdobyć Superpuchar, bo to byłoby kolejne trofeum wywalczone przez nasz klub - powiedział Marek Papszun, trener Rakowa.

Przewidywane składy na mecz Legia - Raków:
Legia: Miszta - Rose, Wieteska, Abu Hanna - Juranović, Slisz, Martins, Hołownia - Muci, Pekhart (Emreli?), Lopes.
Raków: Kovacević - Arsenić, Niewulis, Rundić - Tudor, Lederman, Sapała, Kun - Tijanić, Musiolik (Gutkovskis?), Cebula.

Nie zagrają w meczu Legia - Raków:
Legia: Jędrzejczyk, Kapustka, Yakshibaev
Raków: Bartl (?)

Legia Warszawa - Raków Częstochowa TRANSMISJA TV i ONLINE

Transmisja na żywo z Superpucharu Polski w kanałach Super Polsat (pasmo otwarte) oraz Polsat Sport. Stream online dostępny będzie na platformie IPLA.TV (cena 5zł). Przedmeczowe studio rozpocznie się godz. 19:00. Gośćmi Przemysława Iwańczyka będą Dariusz Dziekanowski i Wojciech Cygan. Spotkanie skomentują Bożydar Iwanow i Andrzej Niedzielan. Nasza relacja LIVE od godziny 20:00 - zapraszamy!

20:00 Legia Warszawa - Raków Częstochowa Super Polsat, Polsat Sport