4

3 1 połowa

Znicz Pruszków

1

• Koniec spotkania! Legia Warszawa w zupełnie innym składzie, pokonuje podobnie jak Wisłę Płock, tak i Znicza Pruszków 4:1. Drugi sparing i drugie zwycięstwo "Wojskowych".

• Końcowe minuty spotkania. Wynik nie ulegnie już chyba zmianie.

• Kolejna próba Kucharczyk, jednak młody napastnik "Wojskowych" trafił wprost w Skowrona.

• W ostatnich minutach nie działo się nic ciekawego na boisku. Tempo w porównaniu do pierwszej połowy wyraźnie spadło, gra toczy się w środkowej strefie.

• Legioniści stanęli przed szansą na strzelenie kolejnego gola, a w prostej sytuacji pogubił się Kucharczyk.

• Atomowe uderzenie Bylaka! Piłka przechodzi obok słupka.

• Prusinowski blokuje wrzutkę jednego z piłkarzy Znicza.

• Spotkanie ogląda około dwustu widzów.

• Latos zmienia Wolskiego.

• Groźnie pod polem karnym Legii! Tym razem uderzał Kasztelan, jednak górą był Szumski. Drugie celne uderzenie Znicza w drugiej połowie.

• Martin fauluje Prusinowskiego w środkowej strefie boiska.

• Żółtą kartką ukarany Kasztelan.

• Dobra interwencja jednego z obrońców Znicza, który uprzedził czającego się Kucharczyka.

• Ładną asystę zaliczył Kiełbowicz, dośrodkowując znakomicie na głowę Zboźnia.

• Mamy już 4:1! Do siatki trafia Zbozień!

• Strzał Kucharczyka z jedenastego metra, piłka wychodzi na korner.

• W międzyczasie zmiany w Legii: Za Antolovicia wszedł Szumski.

• Kontaktowego gola strzelił Kopciński.

• Bramka dla Znicza! 3:1.

• Druga połowa już rozpoczęta.

• Koniec pierwszej odsłony. Przerwa!

• Prosta strata Kneżevicia, jednak bez korzyści dla pruszkowian.

• Notorycznie łapany na spalonym Witkowski. To już trzeci raz.

• Jeden z zawodników Znicza starał się... przelobować Antolovicia. Nieudana próba.

• Teraz szansa dla legionistów, jednak Kucharczyk nie był w stanie oddać groźnego strzału.

• Niepewna interwencja Antolovicia, do piłki dopada Witkowski i... nie ma gola!

• Dośrodkowanie w kierunku Wojdygi, który nie był w stanie dogonić futbolówki, gdyż ta była zagrana za mocno.

• Szykuje się prawdziwy pogrom! Tym razem idealne podanie Kucharczyka wykorzystał aktywny w pierwszych minutach, Wolski.

• Gooooool! Wolski wpisuje się na listę strzelców!

• Piłka w siatce Legii, jednak gwizdek sędziego i bramka nie zostaje zaliczona. Spalony.

• Krótka przerwa: Komorowski zwijał się z bólu, lecz po chwili podniósł się z murawy i jest w stanie kontynuować grę.

• Gubią się w obronie gracze Znicza. Najpierw uderzył Żyro, jego strzał został zablokowany, ale potem do piłki doszedł Borysiuk i zdobył drugiego gola dla Legii!

• Gooooool! Borysiuk i mamy już 2:0!

• Kolejna okazja bramkowa dla legionistów! Przedarł się lewą stronę Kiełbowicz, podał do Łukasika, a ten minimalnie się mylił!

• Gra przeniosła się pod bramkę Legii, jednak Kiełbowicz do spółki z Komorowskim zażegnali niebezpieczeństwo.

• Koronkowa akcja gospodarzy. Łukasik zagrywa do Żyro, a ten bez problemów trafia do siatki.

• Gooooool! Żyro wyprowadza Legię na prowadzenie!

• Warszawiacy mają optyczną przewagę, choć niewiele z niej wynika. Tym razem próba Żyro. Obok bramki.

• Spore zagrożenie po rzucie rożnym dla "Wojskowych"! Wolski oddaje swój drugi strzał w tym spotkaniu, ale znowu bardzo niecelnie.

• Kiełbowicz dośrodkowuje w kierunku Łukasika, ale w porę interweniował defensor Znicza.

• W niezbyt sprzyjających warunkach atmosferycznych odbywa się sparing Legii ze Zniczem. Bez przerwy pada deszcz, choć znalazło się kilku kibiców, którzy zza płotu oglądają poczynania zawodników.

• Dwukrotnie wrzucał w pole karne Znicza Łukasik i za każdym razem został zablokowany.

• Zła decyzja Wojdygi, piłka trafia w ręce dobrze ustawionego Antolovicia.

• Wrzutka Kiełbowicza w szesnastkę, Wolski strzela głową i posłał futbolówkę nad poprzeczką.

• Tomas odebrał piłkę jednemu z rywali, ale źle dogrywał do Witkowskiego.

• I od razu pierwsza okazja dla Legii. Kucharczyk oddał jednak niecelny strzał.

• Pierwszy gwizdek w meczu, a więc zaczynamy.

• Piłkarze kończą rozgrzewkę, sparing już za chwilę powinien się rozpocząć.

• Ławka rezerwowych Znicza: Błażejczyk, Moryc, Jędrzejczyk, Martin, Kopciński, Duda, Michalak, Bylak

• Ławka rezerwowych Legii: Szumski, Prusinowski, Latos, Czarnecki

• Skład "Wojskowych" w znaczący sposób odbiega od tego, jaki trener Skorża wybrał na sparing z Wisłą Płock. Przeciwko Zniczowi Pruszków zagra odmienna jedenastka.

• Znicz: Skowron - Bobrowski, Kowalczyk, Makowski, Wojdyga - Sztybrych, Januszewski, Tomas, Kasztelan - Majewski, Witkowski

• Legia: Marijan Antolović – Artur Jędrzejczyk, Inaki Astiz, Marcin Komorowski, Tomasz Kiełbowicz – Daniel Łukasik, Ariel Borysiuk, Srdja Kneżević, Rafał Wolski, Michał Kucharczyk – Michał Żyro

• Witamy serdecznie. Już za kwadrans rozpocznie się drugi dzisiejszy sparing Legii. Rywalem podopiecznych Macieja Skorży będzie drugoligowy Znicz Pruszków. Mecz rozegrany zostanie na bocznym boisku przy Łazienkowskiej.