Legia Warszawa

3

Zoria Ługańsk

2

• GOOOOOOOOOL! 2:1 dla Legii! W polu karnym Prijović wycofuje do Guilherme, ten strzela z pierwszej piłki, a strzał odbija się od Kucharczyka i ku rozpaczy Shevczenki wpada do jego siatki! Legia ponownie na prowadzeniu!

• Niezmiernie miło mi było relacjonować ten mecz, zapraszam na materiały pomeczowe. Spotkanie relacjonował dla Państwa Piotr Bernaciak.

• Chyba żaden kibic Legii długo dzisiaj nie zaśnie!

• Niezwykle denerwowaliśmy się w drugiej połowie, kiedy Zoria wkraczała na połowę Legii, jednak udało się obronić zaliczkę i w końcówce strzelić decydującego gola. To spotkanie potrafiło wprawić w stan przedzawałowy, ale to nie jest ważne. Ważne jest to, że będziemy mieli polską jesień i dwie drużyny w Lidze Europy!

• KONIEC!

• PEWNIE DUDA! LEGIA W LIDZE EUROPY!

• RZUT KARNY!

• Legia kradnie czas - niezwykle zmęczonego Prijovicia zmieni Marek Saganowski.

• Chciała wyjść z kontrą Zoria - nic z tego, piłkę stara się przetrzymać Dusan Kuciak.

• Kontuzjowanego Ljubenovicia zmienia Jaba Lipartia. A teraz Zoria zaskoczyła Legię rzutem wolnym, niewiele zabrakło, aby padł gol podobny do tego strzelonego przez Tomasza Brzyskiego.

• Ładny rajd Kucharczyka w pole karne, Legia wciąż przy piłce. Goście już trochę opadli z sił i zbierają siły na końcówkę.

• Wszystko na jedną kartę stawia trener Zorii - Pylyavskyiego zmieni Checher. A na boisku korner dla gości.

• Głupio traci piłkę Tomasz Jodłowiec i Zoria przy piłce na własnej połowie.

• Ukarany Budkivkiy za faul w ataku.

• Niebezpieczna sytuacja, Petryak nieczysto uderzył głową - kryjący go Bereszyński nawet nie wyskoczył!

• Kuciak piąstkuje piłkę, ale był też faulowany i Legia ma rzut wolny!

• Rzut rożny dla Zorii po błędzie Dusana Kuciaka.

• Teraz aut dla Legii przy linii końcowej.

• Rozgrywa teraz Zoria, goście złapali wiatr w żagle. Praktycznie każde ich wejście w pole karne tworzy niebezpieczną sytuację.

• Niesamowite emocje w Warszawie, Legia musi bardzo uważać, by obronić swoją przewagę.

• Reaguje trener Berg - Duda zmieni niewidocznego dzis Nikolicia.

• No cóż... Potężnie uderza Malinovskiy, nie dogadali się Rzeźniczak z Lewczukiem. Nie drgnął nawet Dusan Kuciak i piłka w siatce.

• Żółta kartka dla kapitana Legii i rzut wolny dla Zorii, bardzo dobra pozycja do strzału.

• Legia idzie za ciosem! Szybka kontra skończyła się za lekkim dośrodkowaniem Bartosza Bereszyńskiego.

• Na spalonym był jeden z zawodników Legii i z błyskawiczną kontrą rusza Zoria.

• Schodzi strzelec gola Khomchenovskyi, w jego miejsce Budkivskiy, zawodnik wypożyczony z Szachtara Donieck.

• Szykuje się zmiana w drużynie gości spowodowana kontuzją.

• Rzut rożny dla Zorii, niebezpiecznie w polu karnym Legii.

• Ładny rajd Guilherme, Brazylijczyk potknął się o piłkę, ale udało mu sie jeszcze podać do Prijovicia, który oddał zbyt lekki strzał.

• Niebezpieczny strzał na bramkę Kuciaka sprzed pola karnego, uderzał Ljubenović.

• Odważnie sprzed pola karnego uderza Guilherme, niewiele zabrakło do pięknej bramki.

• Nerwowa rozpoczęła Legia, ale Dominik Furman zażegnał niebezpieczeństwo.

• Od razu faul na zawodniku Zorii.

• Rozpoczynamy drugą połowę, przy piłce Legia Warszawa!

• Wielkie emocje przy Łazienkowskiej! Na nieco przypadkowy gol Tomasza Brzyskiego goście odpowiedzieli całkiem ładnym wykonaniem rzutu wolnego przez Khomchenovskiego. Legia jest o krok od Ligi Europy, prawdziwym testem będzie następne 45 minut. Jeśli uda się wytrzymać napory piłkarzy Zorii, piłkarze Legii będą cieszyć się z awansu. Z niecierpliwością czekamy na drugie 45 minut!

• Sędzia kończy już I połowę tego meczu.

• Jeszcze Sivakov ukarany kartką.

• Dwie minuty doliczył sędzia.

• Dobrze pod bramką Nikolić odgrywał do Kucharczyka, ten jednak na spalonym.

• Bardzo nerwowo się robi przy Łazienkowskiej, kiedy Zoria wyprowadza kontratak. Tym razem piłkę łapie Dusan Kuciak.

• Po stracie bramki przycisnąć stara się Legia, bezskutecznie.

• Niestety mamy wyrównanie. Groźna była od początku spotkania Zoria jeśli chodzi o stałe fragmenty gry. Ładne uderzenie tuż przy lewym słupku i mamy remis przy Łazienkowskiej.

• Kolejny rzut wolny dla Zorii, dogodne miejsce do oddania strzału na bramkę.

• Żółta kartka dla kapitana Zorii za faul na Guilherme.

• Dusan Kuciak po raz kolejny łapię piłkę po dośrodkowaniu Zorii.

• Kolejne dobre przejęcie piłki pod własnym polem karnym przez Jakuba Rzeźniczaka. Bezbłędny dziś jest kapitan Legii.

• Zoria wciąż próbuje stworzyć sobie dogodną sytuację - i tym razem ponownie nic z tego, bo faulowany jest Bartosz Bereszyński.

• Faulowany Guilherme, krótkie rozegranie rzutu wolnego lecz ostatecznie traci piłkę Legia po niedokładnym podaniu Kucharczyka.

• Trochę odwróciły się role - teraz to Legia stwarza sobie co chwila sytuacje, a Zoria chce wyprowadzać zabójcze kontrataki. Przed chwilą Prijovic miał okazję dobrze zagrać w polu karnym, lecz zrobił to zbyt lekko i dodatkowo wprost pod nogi obrońców Zorii.

• Dośrodkowanie Bereszyńskiego, łapie piłkę Shevchenko.

• Długie podanie w kierunku bramki Kuciaka, piłkę dobrze asekuruje Igor Lewczuk.

• Ten gol nie może sprawić że legioniści stracą czujność. Zoria wciąż atakuje.

• GOOOOOOOOOOL! 1:0! TOMASZ BRZYSKI! Obrońca wykonywał rzut wolny przy linii środkowej, nikt nie przeciął dośrodkowania i piłka wpadła do siatki! Legia na prowadzeniu i coraz bliżej Ligi Europy!

• Teraz rzut rożny piąstkuje Dusan Kuciak, po chwili piłka wraca do rąk słowackiego bramkarza.

• Długie podanie w pole karne do Karavayeva, ten jednak nie zdołał przyjąć piłkę. Gdyby mu się to udało, Zoria miałaby doskonałą sytuację.

• Niedokładnie teraz zagrywa zawodnik Zorii i Legia rozpocznie od autu.

• W Warszawie jesteśmy świadkami wielu fauli, tym razem w walce o piłkę na połowie przeciwnika faulował Michał Kucharczyk.

• Faulowany Prijovic, przeciwnik wskoczył mu na plecy podczas walki o piłkę. Po chwili faulowany także Dominik Furman, był to faul w ataku piłkarzy Zorii.

• Kuciak wybija piłkę, aby mogła nastąpić awizowana przeze mnie przed chwilą zmiana. Igor Lewczuk zmienia Michała Pazdana.

• Niestety kontuzję odnosi Michał Pazdan, do zmiany gotowy Igor Lewczuk.

• Wyśmienita piłka do Kucharczyka od Furmana, lecz dobrze przejmuje ją Shevchenko, bramkarz gości.

• Do ataków już od pierwszych minut rzucili się piłkarze Zorii. Legia póki co stara się grać z kontrataku.

• Bardzo niebezpieczny był ten rzut wolny, ale piłka ostatecznie omija bramkę Dusana Kuciaka.

• I od razu rzuca się do ataku Zoria - Pazdan ukarany kartką za brzydki faul. Niebezpieczny rzut wolny dla gości.

• Gwiżdże Pan Tobias Welz, zaczęli goście!

• Wierzymy w to, że Legia obroni swoją skromną zaliczkę. Już za moment zaczynamy!

• Rozbrzmiewa Sen O Warszawie, piłkarze już w tunelu! Na relację zaprasza Państwa Piotr Bernaciak!

• Na trybunach przy Łazienkowskiej gości dzisiaj Miroslav Radović. Były gracz warszawskiego zespołu przyjechał dopingować swoich dawnych kolegów w walce o europejskie trofea. Czy jego obecność poniesie legionistów do zwycięstwa?