Legionovia Legionowo - GKS Tychy ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO. Trzecioligowiec sprawi niespodziankę?

Legionovia Legionowo

2

GKS Tychy

1

• Koniec! Legionovia wyeliminowała GKS Tychy z Pucharu Polski! Dziękujemy za uwagę.

• Świetna interwencja Jałochy, który odbił strzał Mazurka!

• U gospodarzy Luka Janković zastępuje Patryka Koziarę.

• Edgar Bernhardt wchodzi za Łukasza Bogusławskiego.

• GOOOOL!! PIOTR KRAWCZYK SKUTECZNY Z JEDENASTU METRÓW!!

• Czerwona kartka! Marcin Biernat wylatuje z boiska!

• Paweł Paczuk wchodzi za Daniela Gołębiewskiego

• Jakub Vojtus i Łukasz Grzeszczyk minęli się piłką po centrze Jakuba Vojtusa.

• Konrad Jałocha spokojnie łapie piłkę po dośrodkowaniu Piotra Krawczyka z rzutu wolnego.

• Piotr Krawczyk faulowany przez na lewej stronie przez Huberta Adamczyka. Sędzia nie zdecydował się sięgać do kieszonki.

• Kilka ujęć z drugiej połowy

• Nieudane dośrodkowanie Huberta Adamczyka. "Świeca" wyszła poza boisko, więc Oliwer Wieczatek wznawia grę od bramki.

• Kamil Wolski zmienia żegnanego brawami Grzegorza Mazurka

• Omar Monterde uderza z linii 16. metra tuż nad poprzeczką! "Dzieje się"!

• Nikt nie zamknął akcji Huberta Adamczyka i piłka przeleciała wzdłuż linii bramkowej! Po rykoszecie wyszła na korner.

• W odpowiedzi było równie groźnie! Uderzenia Jakuba Vojtusa w nieznacznej odległości mija bramkę Oliwera Wieczatka!

• Jęk zawodu na trybunach! Grzegorz Mazurek poszedł na przebój prawą stroną i uderza płasko w stronę dalszego rogu minimalnie obok słupka! Gdyby za akcją ruszył Daniel Gołębiewski, to Legionovia prowadziłaby!

• Akcję GKS-u lewą stroną przerywa gwizdek sędziego. Dopatrzył się faulu w ofensywie.

• Centra na bliższy słupek zapoczątkowała kontrę Legionovii, która straciła na tempie ok. 30 metrów od własnej bramki. Omar Monterde wrzucił ponownie z lewej strony, ale po rykoszecie jest korner. Oliwer Wieczatek pewnie piąstkuje poza pole karne.

• Kacper Będzieszak wybija piłkę na korner po centrze Huberta Adamczyka.

• Niepotrzebnie zaostrza się to spotkanie. Mateusz Grzybek skosił Eryka Więdłochę jak trawę na wiosnę. Żółta kartka.

• Teraz przewinienie Grzybka na lewej stronie. Powalił Eryka Więdłochę. Dośrodkowanie nie znajduje adresata.

• Niezła centra Omara Montere na 10. metr, ale gospodarze wybijają piłkę.

• Żółta kartka dla Eryka Więdłochy za faul blisko swojego pola karnego.

• Tyszanie zaczynają ze środka drugą połowę!

• Wracamy do Legionowa, gdzie dobiega końca przerwa w meczu Legionovia - GKS Tychy w meczu o 1/16 finału Pucharu Polski. Po pierwszej połowie mamy remis (1:1). Skoro wczoraj w PP nie było niespodzianek, to może dzisiaj będzie (tutaj)? Przed nami co najmniej 45 minut.

• Pierwsze trzy kwadranse stały na całkiem niezłym poziomie. Nie było tak, że Legionovia czekała na najniższy wymiar kary. W miarę upływu czasu tyszanie coraz bardziej dochodzili do głosu, co dało efekt w 19. minucie. Hubert Adamczyk zamknął akcję strzałem z pola karnego. Piłkarze Bartosza Tarachulskiego stworzyli kilka ciekawych akcji, głównie prawą stroną. Jednak akcja bramkowa przeszła drugą flanką. W zamieszaniu przed bramką Konrada Jałochy najprzytomniej zachował się Daniel Gołębiewski, który zdołał umieścić piłkę w siatce.

Druga połowa zapowiada się zatem ciekawie. Czy tak będzie? Przekonamy się niebawem.

• Koniec pierwszej połowy

• Adamczyk popędził skrzydłem. Otrzymał ją w środku pola i znalazł się pod polem karnym. Nie zdołał wrzucić w nie futbolówki.

• [b]Będzieszak[/b] rozpoczął kontrę, podał na prawo do [b]Mazura[/]b. Uderzenie zza pola karnego nad poprzeczką

• Będzieszak rozpoczął akcję na prawej stronie. Pomknął pod linię końcową i wrzucił piłkę pod samą bramkę. Tam trochę zamieszania, kilka prób i w końcu Jałocha pokonany.

• LEGIONOVIA WYRÓWNUJE! DANIEL GOŁĘBIEWSKI!

• Wieczatek przenosi piłkę nad poprzeczką po strzale Tanżyny z bliskiej odległości!.

• Przerzut do Mazurka na prawą stronę i znowu piłka znalazła się pod bramką gości. Nie przebywała tam jednak długo. Gospodarze nie oddali strzału, ale utrzymują się przy piłce na połowie rywala.

• Vojtus przewrócił Krawczyka na jego połowie. Legionovia przy piłce, Tarasiewicz dyskutuje.

• Z dystansu i nad bramką uderzał Krawczyk po tym jak otrzymał podanie z lewej strony

• Piotr Krawczyk bliski wyrównania w 30. minucie

• Prosto w ręce Jałochy piłkę wrzucił Więdłocha. Wcześniej wyminął na skrzydle rywali

• Teraz próba na bramkę tyszan ze strony Mazurka. Gospodarze nieco przycisnęli

• Mazurek celną wrzutką z prawej strony obdarzył Krawczyka. Uderzenie bardziej w górę niż do bramki

• Jałocha poradził sobie z uderzeniem Chorosia. Zawodnik gospodarzy dostał piłkę z dośrodkowania z rzutu rożnego

• Krawczyk sam nie mógł wiele zrobić. Dostał piłkę na lewe skrzydło, ale stamtąd nie miał już komu podać.

• Uderzenie nad bramką. Grę wznowi golkiper gospodarzy.

• Motrendedostał piłkę na lewe skrzydło i zapewnił gościom korner, który sam wykonał.

• Żółta kartka dla Biernata za faul taktyczny na Gołębiewskim w środku pola.

• Weremko przeciął podanie od Tanzyny, ale nie oddalił zagrożenia od własnej bramki. Tyszanie wciąż w ofensywie

• Tym razem chorągiewka podniesiona po podaniu od Abramowicza.

• Po podaniu Stebleckiego na pozycji spalonej złapany Motrede

• GOL! Hubert Adamczyk schodził ze skrzydła i z pełnego biegu uderzył z najbliższej odległości. Wykończył akcję prowadzoną prawą stroną

• Jałocha wyszedł z bramki i powstrzymał rywali przed stworzeniem sytuacji. Tym razem przerzut na lewą stronę nie przyniósł zagrożenia

• [b]Adamczyk posłał piłkę pod samą bramkę, ale nikt nie zdołał wykończyć tego podania.

• Będzieszak wybił piłkę spod własnej bramki. Mazurek przeciągnął akcję na prawe skrzydło. Dośrodkowanie nie zamienione na strzał

• Bogusławski ucierpiał w starciu z Zakliką w środku pola i arbiter przerwał grę

• Grzeszczyk uderzał na bramkę, ale wywalczył jedynie korner.

• I znowu lewym skrzydłem próbowali gospodarze. Teraz Mazurek nie zdążył jednak do podania.

• [b]Koziara[/b] posłał długą piłkę na lewe skrzydło, a akcję strzałem wykańczał [b]Więdłocha[/]b. Bez problemu Jałocha

• Steblecki obrócił się z trzema rywalami na plecach, ruszył do przodu, ale ostatecznie stracił piłkę przed polem karnym

• Płasko po ziemi Grzeszczy dostarczył w pole karne piłkę. Wybita.

• Adamczyk próbował ruszyć skrzydłem, ale zahamowali go rywalie. Mimo to goscie utrzymują się przy piłce

• Prostopadłe podanie Mazurka pod pole karne, próbował dojść Gołębiewski, ale piłkę przejął jeden z obrońców

• Weremko spokojnie na własnej połowie przejął podanie rywala.

• Steblecki długo utrzymywał się przy piłce, przewrócony na własnej połowie. Bez kartki.

• I ruszyli! Od środka Legionovia

• Czas na przywitanie dzisiejszych kapitanów: Patryka Koziary i Łukasza Grzeszczyka

• Albert Różycki wyprowadza obie jedenastki na boisko. Kibice wciąż zbierają się na trybunie.

• W poprzedniej rundzie Pucharu Polski gospodarze dzisiejszego spotkania pokonali Stal Stalową Wola 3:2. Hattrickiem w drugiej połowie popisał się Krawczyk, który odpowiedział z nawiązką na trafienia Kitlińskiego i Dziubińskiego (w pierwszej połowie).

Jak będzie dzisiaj?

• Sędzią głównym jest Albert Różycki. Na liniach będą mu pomagać Arkadiusz Śpiewak oraz Jakub Jankowski Sędzią technicznym jest za to Konrad Gawroński.

• Rezerwowi Legionovii: Mikołaj Smyłek - Patryk Paczuk, Jacek Lewandowski, Kamil Wolski, Slaven Jurisa, Luka Janković, Filip Kowalczyk.

• Rezerwowi GKS-u Tychy: Marek Igaz - Maciej Mańka, Edgar Bernhardt, Jakub Piątek, Jan Biegański, Michał Staniucha, Dominik Pułap.

• Witamy w Legionowie, gdzie już za 250 minut Legionovia zmierzy się z GKS-em Tychy w ramach Pucharu Polski. Wczoraj nie było niespodzianek, czy dzisiaj trzecioligowiec pokona przedstawiciela zaplecza Ekstraklasy?

red

Legionovia Legionowo - GKS Tychy ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Karina Trojok

Legionovia Legionowo - GKS Tychy ONLINE. W meczu I rundy Pucharu Polski Legionovia podejmie pierwszoligowy GKS Tychy. Czy występująca na czwartym poziomie rozgrywkowym ekipa z Legionowa sprawi niespodziankę? Początek spotkania o godz. 16. Relacja na żywo w GOL24! 26.09.2018.

Puchar Polski: Legionovia Legionowo - GKS Tychy ONLINE

Legionovia poprzedni sezon zakończyła na ostatniej pozycji w 2. lidze. Zespół z Legionowa szybko pozbierał się po spadku i po dziewięciu kolejkach przewodzi tabeli I grupy 3. ligi. Drużyna prowadzona przez Bartosza Tarachulskiego przegrała do tej pory tylko raz, a w ostatnich pięciu spotkaniach odniosła cztery zwycięstwa i zanotował jeden remis. Do I rundy Pucharu Polski Legionovia awansowała po zwycięskim barażu z drugoligową Stalą Stalowa Wola (3:2).

W I rundzie drużynę spod Warszawy czeka konfrontacja z pierwszoligowcem z Tychów. Zespół GKS-u nie zanotował imponującego startu na zapleczu Ekstraklasy. W 11. kolejkach zgromadził 14 punktów i plasuje się na dopiero 11. pozycji w tabeli. Tyszanie nie wygrali od trzech kolejek, dlatego zrobią wszystko, by przełamać się w Legionowie i awansować do 1/16 finału Pucharu Polski.

Spotkanie poprowadzi Albert Różycki z Łodzi. Początek meczu na Stadionie Miejskim w Legionowie o godzinie 16.

Legionovia Legionowo - GKS Tychy TRANSMISJA TV

Spotkania Legionovii z GKS-em Tychy nie pokaże telewizja. Początek spotkania o godz. 16. Tekstowa relacja na żywo w GOL24! Startujemy 15 minut przed pierwszym gwizdkiem.