Liga angielska. Ben Hamer wypada z gry na cztery tygodnie

Mariusz Lesiak
Ben Hamer
Ben Hamer youtube.com
Rezerwowy bramkarz Leicester City, Ben Hamer przez najbliższy miesiąc poczynania swoim partnerów z drużyny będzie oglądał co najwyżej z wysokości trybun. 26-letni Anglik złamał bowiem podczas piątkowej sesji treningowej palec.

Uraz jakiego nabawił się były golkiper Charlton Athletic okazał się na tyle poważny, iż potrzebna była natychmiastowa operacja. Według najnowszych informacji wychowanek Reading będzie wyłączony z gry przez około cztery tygodnie - Ben potrzebował operacji. Pierwsza prognoza to 3-4 tygodnie przerwy - poinformował trener "Lisów", Nigel Pearson.

Na początku bieżącego sezonu Ben Hamer pełni rolę bramkarza rezerwowego. Jak do tej pory 26-latek tylko raz pojawił się na boisku w meczu Premier League. Miało to miejsce 13 września, kiedy to rozegrał pełne 90 minut na Britannia Stadium w wygranym 1:0 meczu ze Stoke City.