Liga angielska. Zespół Przemysława Płachety został liderem Championship po zwycięstwie nad Stoke City

Press Focus/x-news
We wtorek (24.11) Stoke City przegrało na własnym stadionie 2:3 z Norwich City. W 60. minucie na boisku pojawił się Przemysław Płacheta. Był to jedenasty mecz reprezentanta Polski w barwach nowego klubu.

Goście objęli prowadzenie w 18. minucie, gdy na listę strzelców wpisał się Emiliano Buendia. Następnie Argentyńczyk zanotował asystę przy golu Teemu Pukkiego. W drugiej połowie fiński napastnik zdobył drugą bramkę i po niespełna godzinie gry „Kanarki” prowadziły już 3:0.

Emiliano Buendia dostał dwie żółte kartki w odstępie kilku minut, więc Norwich kończyło mecz w dziesięciu. Stoke wykorzystało grę w przewadze i zmniejszyło rozmiary porażki. Bramki zdobyli Tyrese Campbell i Nathan Collins.

Po 13 kolejkach Norwich City ma 27 punktów i prowadzi w tabeli Championship.

Niedawno poznaliśmy dodatkowe cztery zespoły, które wygrały baraże zagrają na Euro 2020. To oznacza, że skład Mistrzostw Europy został skompletowany i czas przedstawić wszystkich uczestników turnieju.

WSZYSTKIE zespoły Euro 2020. Jak awansowali? Jaki jest ich n...