Liga Europy. Mecz AZ Alkmaar z Atromitos przerwany... z powodu pożaru (ZDJĘCIA)

msz
Nieprzewidziane emocje mieli kibice i piłkarze podczas meczu eliminacji Ligi Europy w Alkmaar. Mecz miejscowego AZ z greckim Atromitos został przerwany w 59. minucie, przy stanie 1:0 dla gości, z powodu... pożaru.

Sędzia przerwał spotkanie z powodu dymu, jaki wydobywał się z dachu obiektu. Pożar nie był poważny, ale wczoraj mecz nie mógł już zostać dokończony. Dograny zostanie dziś o godzinie 11. W pierwszym meczu Holendrzy wygrali 3:1. Piłkarze Atromitos będą mieli dziś nieco ponad 30 minut na zdobycie dwóch goli i odwrócenie losów rywalizacji.