Liga Europy NA ŻYWO. Wyniki LE, losowanie pary 1/4 finału...

Liga Europy NA ŻYWO. Wyniki LE, losowanie pary 1/4 finału LIGA EUROPEJSKA LIVE ONLINE TV

redab

Gazeta Krakowska

Aktualizacja:

Gazeta Krakowska

Liga Europy - wyniki, terminarz

Liga Europy - wyniki, terminarz ©By UEFA Europa League - Praca własna, Domena publiczna, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=20927812

Liga Europy - wszystkie wyniki w jednym miejscu. Aktualne wyniki LE, terminarz, pary LE. 15.03 jest losowanie par 1/4 finału LIGA EUROPY 2018-19
Liga Europy - wyniki, terminarz

Liga Europy - wyniki, terminarz ©By UEFA Europa League - Praca własna, Domena publiczna, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=20927812

LIGA EUROPY LOSOWANIE PARY 1/4 FINAŁU

  • Arsenal Londyn - Napoli
  • Villareal - Valencia
  • Benfica Lizbona - Eintracht Frankfurt
  • Slavia Praga - Chelsea Londyn


LIGA EUROPY 1/8 finału - rewanże 14.03

  • 18:55: Krasnodar - Valencia 1:1 (0:0), Sulejmanow 85 - Guedes 90+3; pierwszy mecz: 1:2, awans: Valencia
  • 18:55: Dynamo Kijów - Chelsea Londyn 0:5 (0;3), Giroud 5, 33, 79, Alosno 45, Hudson-Odoi 78; pierwszy mecz: 0:3, awans: Chelsea
  • 18:55: Red Bull Salzburg - SSC Napoli 3:1 (1:1), Dabbur 25, Gulbrandsen 65, Leitgeb 90+2 - Millik 11; pierwszy mecz: 0:3, awans: Napoli
  • 21:00: Inter Mediolan - Eintracht Frankfurt 0:1 (0:1), Jović 6; pierwszy mecz: 0:0, awans: Eintracht
  • 21:00: Arsenal Londyn - Stade Rennais 3:0 (2:0), Aubameyang 5, 72, Maitland-Niles 15; pierwszy mecz: 1:3, awans: Arsenal
  • 21:00: Benfica Lizbona - Dynamo Zagrzeb 3:0 (0:0, 1:0) po dogrywce, Jonas 71, Ferro 94, Grimaldo 105; pierwszy mecz: 0:1, awans: Benfica
  • 21:00: Villarreal - Zenit St. Petersburg 2:1 (1:0), Moreno 29, Bacca 47 - Ivanović 90+1; pierwszy mecz: 3:1, awans: Villareal
  • 21:00: Slavia Praga - Sevilla 4:3 (1:1, 2:2) po dogrywce, Ngadeu-Ngadjui 15, Soucek 47 karny, van Buren 102, Kjaer 119 samob. - Ben Yedder 44 karny, Munir 54, Vazquez 98; pierwszy mecz: 2:2, awans: Slavia


LIGA EUROPY 1/8 finału - 7.03

  • 18.55: Eintracht Frankfurt - Inter Mediolan 0:0
  • 18.55: Dinamo Zagrzeb - Benfica Lizbona 1:0 (1:0), Petkovic 38
  • 18.55: Sevilla - Slavia Praga 2:2 (2:2), Ben Yedder 1, El Haddadi 28 - Stoch 25, Kral 39
  • 18.55: Stade Rennais - Arsenal 3:1 (1:1), [b]Bourigeaud 42, Monreal 65 samob., Sarr 88 - Iwobi 4
  • [b]18.55: Zenit Sankt Petersburg - Villarreal 1:3 (1:1), Azmoun 35 - Iborra33, Moreno 64, Morlanes 71
  • 21:00: Chelsea Londyn - Dynamo Kijów 3:0 (2:0), Rodriguez 9, Willian 17, Hudson-Odoi 90
  • 21.00: Napoli - Red Bull Salzburg 3:0 (2:0), Milik 10, Fabian 18, Onguene 58 samob.
  • 21:00: Valencia - Krasnodar 2:1 (2:0), Rodrigo 12, 25 - Claesson 63


Sonda

Kto wygra Ligę Europy 2018/19?




LIGA EUROPY TV. PLAN TRANSMISJI NA ŻYWO

  • 18.45 Polsat Sport Premium 1: Eintracht Frankfurt - Inter Mediolan
  • 18.45 Polsat Sport Premium 2: Rennes - Arsenal
  • 18.45 Polsat Sport Premium 3: Sevilla - Slavia Praga
  • 18.45 Polsat Sport Premium 4: Zenit Sankt Petersburg - Villareal
  • 18.45 Polsat Sport Premium 5: Dinamo Zagrzeb - Benfica Lizbona
  • 20.50 Polsat Sport Premium 1: Napoli - RB Salzburg
  • 20.50 Polsat Sport Premium 2: Chelsea - Dynamo Kijów
  • 20.50 Polsat Sport Premium 3: Valencia - Krasnodar


LIGA EUROPY NA ŻYWO 1/16 FINAŁU - rewanże


LE 20.02, godz. 18:
Sevilla - Lazio Rzym 2:0 (1:0), Ben Yedder 20, Sarabia 78; awans: Sevilla

LIGA EUROPY NA ŻYWO 21.02, godz. 18.55

  • Arsenal - BATE Borysów 3:0 (2:0), Wołkow 4 samob., Mustafi 39, Papastathopoulos 60, awans: Arsenal
  • Dinamo Zagrzeb - Viktoria Pilzno 3:0 (2:0), Orsić 15, Dilaver 33, Petković 73, awans: Dinamo
  • Eintracht Frankfurt - Szachtar Donieck 4:1 (2:0), Jović 23, Haller 27, 80, Rebić 88 - Moraes 64; awans: Eintracht
  • SSC Napoli - FC Zurych 2:0 (1:0), Verdi 42, Ounas 75; awans: Napoli
  • Red Bull Salzburg - Club Brugge 4:0 (3:0), Schlager 17, Daka 29, 43, Dabbur 90; awans: Red Bull
  • Valencia - Celtic Glasgow 1:0 (0:0), Gameiro 70; awans: Valencia
  • Villarreal - Sporting Lizbona 1:1 (0:1), Fornals 80 - Fernandes 45; awans: Villareal
  • Zenit Sankt Petersburg - Fenerbahce Stambuł 3:1 (2:1), Ozdojew 4, Azmoun 37, 76 - Topal 43; awans: Zenit


LIGA EUROPY LIVE 21.02, godz. 21
  • Bayer Leverkusen - Krasnodar 1:1 (0:0), Aranguiz 87 - Sulejmanow 84; awans: Krasnodar
  • Benfica Lizbona - Galatasaray Stambuł 0:0; awans: Benfica
  • Dynamo Kijów - Olympiakos Pireus 1:0 (1:0), Sol 32; awans: Dynamo
  • Inter Mediolan - Rapid Wiedeń 4:0 (2:0), Vecino 11, Ranocchia 18, Perisić 80, Politano 87; awans: Inter
  • Real Betis - Stade Rennais 1:3 (1:2), Lo Celso 41 - Rensebaini 22, Ben Arfa 30, Niang 90; awans: Rennais
  • KRC Genk - Slavia Praga 1:4 (1:1), Trossard 1 - Coufal 23, Traore 55, Skoda 64, 68, awans: Slavia
  • Chelsea - Malmoe FF 3:0 (0:0), Giroud 56, Barkley 74, Hudson-Odoi 84; awans: Chelsea


LIGA EUROPY WYNIKI - 1/16 FINAŁU, pierwsze mecze


12 lutego:
  • Fenerbahce Stambuł - Zenit Sankt Petersburg 1:0 (1:0), Silmani 21


14 lutego, godz. 18.55:
  • BATE Borysów - Arsenal FC 1:0 (1:0), Dragun 45
  • FK Krasnodar - Bayer Leverkusen 0:0
  • Galatasaray Stambuł - Benfica Lizbona 1:2 (0:1), Diagne 54 - Salvio 27 karny, Seferovic 64
  • Lazio Rzym - Sevilla FC 0:1 (0:1), Ben Yedder 22
  • Olympiakos Pireus - Dynamo Kijów 2:2 (2:1), Koka 9, Dias 40 - Bujalski 28, Verbić 89
  • Rapid Wiedeń - Inter Mediolan 0:1 (0:1), Martinez 39
  • Stade Rennais - Real Betis 3:3 (3:1), Hunou 2, Garcia 10 samob., Ben Arfa 45 karny - Lo Ceslo 42, Sidnei 62, Lainez 90
  • Slavia Praga - KRC Genk 0:0


14 lutego, godz. 21
  • Viktoria Pilzno - Dinamo Zagrzeb 2:1 (0:1), Pernica 54, 83 - Olmo 41
  • Club Brugge - Red Bull Salzburg 2:1 (0:1), Denswil 64, Wesley 81 - Junuzović 17
  • FC Zurych - SSC Napoli 1:3 (0:2), Kololli 84 karny - Insigne 11, Callejon 21, Zielinski 77
  • Malmoe FF - Chelsea FC 1:2 (0:1), Christiansen 80 - Barkley 30, Giroud 59
  • Szachtar Donieck - Eintracht Frankfurt 2:2 (1:1), Marlon 10 karny, Taison 67 - Hinteregger 7, Kostić 50
  • Celtic Glasgow - Valencia 0:2 (0:1), Czeryszew 42, Sobrino 49
  • Sporting Lizbona - Villarreal 0:1 (0:1), Pedraza 3


LIGA EUROPY WYNIKI - GRUPA A


1. kolejka, 20 września
AEK Larnaka - FC Zurich 0:1 (0:0), Kololli 61
Łudogorec Razgrad - Bayer Leverkusen 2:3 (2:1), Keseru 8, Marcelinho 21 - Havertz 38, 69, Thelin 63

2. kolejka, 4 października
Bayer Leverkusen - AEK Larnaka 4:2 (1:1), Havertz 44, Alario 49, 88, Brandt 90 - Trickovski 25, Raspas 89
FC Zurich - Łudogorec Razgrad 1:0 (0:0), Palsson 84

3. kolejka, 25 października
AEK Larnaka - Łudogorec Razgrad 1:1 (1:1), Larena 25 karny - Lukoki 7
FC Zurich - Bayer Leverkusen 3:2 (1:0), Marchesano 44, Domgjoni 60, Odey 78 - Bellarabi 50, 53

4. kolejka, 8 listopada
Bayer Leverkusen - FC Zurich 1:0 (0:0), Jedvaj 60
Łudogorec Razgrad - AEK Larnaka 0:0

5. kolejka, 29 listopada
Bayer Leverkusen - Łudogorec Razgrad 1:1 (0:0), Weiser 85 - Marcelinho 69
FC Zurich - AEK Larnaka 1:2 (0:1), Khelifi 74 - Giannou 38, Trickovski 85

6. kolejka, 13 grudnia
AEK Larnaka - Bayer Leverkusen 1:5 (1:2), Catala 26 - Kohr 28,68, Alario 40 karny, 86, Paulinho 78
Łudogorec Razgrad - FC Zurich 1:1 (1:1), Świerczok 45 - Odey 21

1. Bayer Leverkusen61316-9
2. FC Zurich6107-6
3. AEK Larnaka656-12
4. Łudogorec Razgrad645-7

LIGA EUROPY - GRUPA A
LIGA EUROPY - GRUPA B
LIGA EUROPY - GRUPA C
LIGA EUROPY - GRUPA D
LIGA EUROPY - GRUPA E
LIGA EUROPY - GRUPA F
LIGA EUROPY - GRUPA G
LIGA EUROPY - GRUPA H
LIGA EUROPY - GRUPA I
LIGA EUROPY - GRUPA J
LIGA EUROPY - GRUPA K
LIGA EUROPY - GRUPA L

GRUPA B -------->>>
1 3 4 5 ... 12 »

Komentarze (1)

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
hotrandka

malinka97 (gość)

Zgłoś naruszenie treści

Heej, Jestem Karolina mam 21 lat :) Napisz do mnie na http://flirtero.pl/ mój nick malinka97. Jeśli jesteś koneserem kobiecych kształtów, lubisz piękne i inteligentne kobiety to zapraszam Cię do...rozwiń całość

Heej, Jestem Karolina mam 21 lat :) Napisz do mnie na http://flirtero.pl/ mój nick malinka97. Jeśli jesteś koneserem kobiecych kształtów, lubisz piękne i inteligentne kobiety to zapraszam Cię do bliższej znajomości z moją osobą :)zwiń

Terminarz Ligi Europy

Herb godpodarza Herb gościa
Brak danych
Więcej

Polub nas na Fejsie!

Tabele Ligi Europy

Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
awans do 1/16 finału
1 Bayer Leverkusen Live 6 13 4 1 1 16-9
2 FC Zurich Live 6 10 3 1 2 7-6
3 AEK Larnaka Live 6 5 1 2 3 6-12
4 Łudogorec Razgrad Live 6 4 0 4 2 5-7
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
awans do 1/16 finału
1 Red Bull Salzburg Live 6 18 6 0 0 17-6
2 Celtic Glasgow Live 6 9 3 0 3 6-8
3 RB Lipsk Live 6 7 2 1 3 9-8
4 Rosenborg BK Live 6 1 0 1 5 4-14
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
awans do 1/16 finału
1 Zenit Sankt Petersburg Live 6 11 3 2 1 6-5
2 Slavia Praga Live 6 10 3 1 2 4-3
3 Girondins Bordeaux Live 6 7 2 1 3 6-6
4 FC Kopenhaga Live 6 5 1 2 3 3-5
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
awans do 1/16 finału
1 Dinamo Zagrzeb Live 6 14 4 2 0 11-3
2 Fenerbahce Stambuł Live 6 8 2 2 2 7-7
3 Spartak Trnawa Live 6 7 2 1 3 4-7
4 Anderlecht Bruksela Live 6 3 0 3 3 2-7
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
awans do 1/16 finału
1 Arsenal Londyn Live 6 16 5 1 0 12-2
2 Sporting Lizbona Live 6 13 4 1 1 13-3
3 Worskła Połtawa Live 6 3 1 0 5 4-13
4 Karabach Agdam Live 6 3 1 0 5 2-13
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
awans do 1/16 finału
1 Real Betis Sewilla Live 6 12 3 3 0 7-2
2 Olympiakos Pireus Live 6 10 3 1 2 11-6
3 AC Milan Live 6 10 3 1 2 12-9
4 F91 Dudelange Live 6 1 0 1 5 3-16
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
awans do 1/16 finału
1 Villarreal CF Live 6 10 2 4 0 12-5
2 Rapid Wiedeń Live 6 10 3 1 2 6-9
3 Glasgow Rangers Live 6 6 1 3 2 8-8
4 Spartak Moskwa Live 6 5 1 2 3 8-12
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
awans do 1/16 finału
1 Eintracht Frankfurt Live 6 18 6 0 0 17-5
2 Lazio Rzym Live 6 9 3 0 3 9-11
3 Apollon Limassol Live 6 7 2 1 3 10-10
4 Olympique Marsylia Live 6 1 0 1 5 6-16
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
awans do 1/16 finału
1 KRC Genk Live 6 11 3 2 1 14-8
2 Malmoe FF Live 6 9 2 3 1 7-6
3 Besiktas Stambuł Live 6 7 2 1 3 9-11
4 Sarpsborg 08 Live 6 5 1 2 3 8-13
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
awans do 1/16 finału
1 Sevilla FC Live 6 12 4 0 2 18-6
2 FK Krasnodar Live 6 12 4 0 2 8-8
3 Standard Liege Live 6 10 3 1 2 7-9
4 Akhisarspor Live 6 1 0 1 5 4-14
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
awans do 1/16 finału
1 Dynamo Kijów Live 6 11 3 2 1 10-7
2 Stade Rennais Live 6 9 3 0 3 7-8
3 FK Astana Live 6 8 2 2 2 7-7
4 FK Jablonec Live 6 5 1 2 3 6-8
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
awans do 1/16 finału
1 Chelsea Londyn Live 6 16 5 1 0 12-3
2 BATE Borysów Live 6 9 3 0 3 9-9
3 MOL Vidi FC Live 6 7 2 1 3 5-7
4 PAOK Saloniki Live 6 3 1 0 5 5-12