Liga francuska. Gol Kurzawy dał remis AS Moncao

mgs
Layvin Kurzawa zapewnił AS Monaco remis
Bez Radamela Falcao AS Monca miało sporę problemy by ugrać chociażby punkt z drużyną Lorient. Podopieczni Claudio Ranieriego tylko zremisowali z niżej notowanym rywalem.

FC Lorient - AS Monac 2:2 (1:1)
1:0 Aboubakar 12'
1:1 Germain 41'
2:1 Aliadiere 73'
2:2 Kurzawa 87'

Pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze w 13. minucie spotkania po golu Aboubakara. Do remisu doprowadził Germain, ale w 73. Aliadiere trafił na 2:1 dla Lorient.

Punkt Monaco uratował w 87. minucie mający polskie korzenie Layvin Kurzawa. Dla lewego obrońcy Monaco był czwarty gol w sezonie.

Za sprawą podziału ligowych punktów z Lorient AS Monaco po 23 kolejkach ma na koncie 49 punktów i traci do lidera tabeli francuskiej ekstraklasy PSG pięć oczek.