Liga francuska. Przerwany mecz OGC Nice - Olympique Marsylia. Chuligani wbiegli na boisko, obrzucany Payet nie wytrzymał

Jacek Czaplewski
Liga francuska. Mecz OGC Nice - Olympique Marsylia przy stanie 1:0 został przerwany. Na murawę wbiegli pseudokibice gospodarzy po tym jak zdenerwował się na nich Dimitri Payet, którego przy linii końcowej obrzucano różnymi przedmiotami - w tym szklaną butelką.

Na murawie pojawiło się około stu nieproszonych gości z trybuny za bramką. Chuligani z łatwością poradzili sobie z grupą stewardów i bandami reklamowymi. Rozjuszony tłum próbował uspokoić i powstrzymać kapitan Nicei, Dante, ale jego prośby na niewiele się zdały. Po namowie sędziego piłkarze obu drużyn zeszli do szatni.

W meczu nie wziął udziału Arkadiusz Milik, który realizuje swój plan treningowy po kontuzji.

Wszystko wskazuje na to, że ostatnie minuty spotkania zostaną dokończone bez udziału publiczności (np. jutro). W grę wchodzi też walkower na korzyść Marsylii.