Liga holenderska. Asysta Klicha na wagę punktu z Heraclesem [WIDEO, BRAMKI]

Tomasz J. Górski
W spotkaniu 25. kolejki Eredivisie PEC Zwolle rzutem na taśmę zremisował 1:1 z Heraclesem Almelo. Pełne 90 minut w barwach gospodarzy rozegrał reprezentant Polski, Mateusz Klich, który w doliczonym czasie zanotował asystę przy trafieniu Luciano Narsingha.

Kiedy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem, to Heracles niespodziewanie wyszedł na prowadzenie za sprawą Jeroena Veldmate'a. Chwilę wcześniej kontuzji nabawił się Karagounis, którego zmienił mający za sobą grę w Lechii Gdańsk, Freddie Benson. Tuż przed końcem meczu wyrównał Luciano Narsingh po podaniu Mateusza Klicha.