Liga Konferencji. Mecz FK Astana – Raków Częstochowa ONLINE....

Liga Konferencji. Mecz FK Astana – Raków Częstochowa ONLINE. Prawie pewni awansu. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga Konferencji, 2. runda eliminacji
2022-07-28 17:00

FK Astana

0

Raków Częstochowa

1

• Koniec meczu! Raków pokonuje Astanę w dwumeczu 6:0 i awansuje do kolejnej rundy!!!

• Liczba strat Astany jest zatrważająca. Gospodarze wyglądają jakby pierwszy raz grali na sztucznej murawie

• Władysław Koczerhin odzyskał piłkę na połowię przeciwnika. Bez zastanowienia huknął z dystansu. Bramkarz Astany bez szans!

• GOOOOOOOOOOOOOL!!!! 1:0 dla Rakowa! Władysław Koczerhin

• Dobry strzał z dystansu w wykonaniu gospodarzy. Kovacević na posterunku spokojnie łapie piłkę

• Niezła wrzutka Astany z lewej strony, ale Kun wybija piłkę. Będzie rzut rożny

• Ale sytuacja! Piłka odzyskana na połowie przeciwnika. Ben Lederman zdecydował się na strzał z dystansu, ale na drodze znów stanęła poprzeczka!

• Astana popełnia dzisiaj bardzo dużo błędów indywidualnych. Błąd obrońcy w przyjęciu i będzie rożny dla Rakowa

• Widać, że Astana wierzy w odrobienie strat z pierwszego meczu. Gospodarze są bardzo agresywni w pierwszych minutach meczu

• Faul Manzorro na Wdowiaku w środku boiska

• Ależ sytuacja Musiolika! Długa piłka do Musiolika, błąd obrońcy i napastnik wyszedł sam na sam. Polak próbował przelobować bramkarza, ale trafił w poprzeczkę!

• Raków także nie zadowoli się remisem. Drużyna Papszuna podchodzi wysokim pressingiem do rywala

• Pierwsza akcja i pierwszy strzał Astany. Gospodarze od razu rzucili się do ataku

• Zaczynamy mecz rewanżowy Astana - Raków!

• Za kilka chwil zaczynamy mecz. Piłkarze pojawiają się na murawie

• Jeśli Raków wygra dwumecz z Astaną, w kolejnej rundzie zmierzy się ze Spartakiem Trnawa lub Newtown. Pierwszy mecz tych drużyn skończył się wygraną słowackiego klubu 4:1, dlatego najprawdopodobniej to z tym zespołem zmierzy się Raków

• Raków wyleciał do Kazachstanu we wtorek czarterowym lotem, planując podróż i aklimatyzację w każdym detalu. Wicemistrzowie Polski nie chcą popełnić tych samych błędów co rywale, dlatego na wyjazd wzięli nawet swojego kucharza. - Widać, że Astana w operowaniu piłką jest mocna, choć w Częstochowie nie przełożyła tego na boisku – docenił Astanę trener Marek Papszun.

• Wystarczy dopiąć formalności, żeby pojawić się w III rundzie Ligi Konferencji – to zadanie podopiecznych Marka Papszuna po pogromie 5:0, jaki zafundowali Kazachom w pierwszym spotkaniu

• Kapitanem zespołu będzie Zoran Arsenić.

• W Polsce zostali tacy piłkarze jak Ivi Lopez, Bogdan Racovitan czy Deian Sorescu. W meczowej kadrze brakuje też Waleriana Gwilli, Tomasa Petraska czy Andrzeja Niewulisa.

• Ławka rezerwowych Rakowa: Trelowski, Czyż, Długosz, Sapała, Piasecki, Sturgeon, Gutkovskis.

• Poznaliśmy wyjściowy skład Rakowa. W obronie debiutuje Grek Stratos Svarnas. Szansę w ataku dostają Władysław Koczerhin i Sebastian Musiolik.

Piotr Rzepecki

FK Astana – Raków LIVE! Bez Iviego. Tylko katastrofa zabierze awans

Mecz FK Astana – Raków Częstochowa ONLINE. Wystarczy dopiąć formalności, żeby pojawić się w III rundzie Ligi Konferencji – to zadanie podopiecznych Marka Papszuna po pogromie 5:0, jaki zafundowali Kazachom w pierwszym spotkaniu. Relacja LIVE w czwartek już od godziny 17:00.

Mecz FK Astana – Raków Częstochowa ONLINE

Pogrom w pierwszym spotkaniu w Częstochowie mówi w zasadzie wszystko na temat gry obu drużyn. Przed meczem i po ostatnim gwizdku równie głośno co o wydarzeniach boiskowych było o kulisach podróży, jaką musiała odbyć drużyna wicemistrza Kazachstanu.
Wyczerpujący lot, a po nim jazda autokarem w dwóch turach z pewnością dały piłkarzom w kość. Trener Blagojevic Srdjan nie szukał jednak przyczyn wysokiej porażki w logistyce. - Przy takim wyniku żadna wymówka nie jest dobra. 5:0 mówi wszystko – powiedział na konferencji pomeczowej. – Raków był o jedną klasę lepszy. Gratuluję – dodał z klasą.

Raków w Azji Środkowej. Benzyna za 2 złote! Tak wygląda Kazachstan ZDJĘCIA

Przed rewanżem Raków wypracował bezpieczną zaliczkę. W drugim meczu zabraknie największej gwiazdy zespołu, Iviego Lopeza. Hiszpan jest oszczędzany i podobnie tak jak Deian Sorescu i Bogdan Racovitan został w Polsce. Ponadto nie wystąpią Tomas Petrasek, Andrzej Niewulis i Marcin Cebula.

Raków Częstochowa: Trener Papszun wierzy w awans i nie boi się sztucznej murawy

Przewidywany skład Rakowa na mecz z FK Astaną:
Vladan Kovacević – Stratos Svarnas, Zoran Arsenić, Milan Rundić – Fran Tudor, Giannis Papanikolaou, Ben Lederman, Patryk Kun – Mateusz Wdowiak, Władysław Kocherhin, Vladislavs Gutkovskis.

Ławka rezerwowych:
Kacper Trelowski, Oskar Krzyżak, Igor Sapała, Szymon Czyż, Walerian Gwilia, Wiktor Długosz, Fabio Sturgeon, Sebastian Musiolik, Fabian Piasecki.

Nieobecni:
Deian Sorescu (kartki), Bogdan Racovitan, Ivi Lopez, Tomas Petrasek, Andrzej Niewulis, Marcin Cebula (urazy).

Mecz FK Astana – Raków Częstochowa TRANSMISJA TV
Transmisję na żywo przeprowadzi platforma Viaplay, która ma wyłączność na rozgrywki Ligi Konferencji Europy. Mecz skomentują Marcin Pawłowski wraz z Goncalo Feio (do niedawna asystent Marka Papszuna w Rakowie). Relacja LIVE w czwartek od godziny 17.00 w GOL24 – zapraszamy!