Piotr Janas
Piotr Janas
Liga Konferencji. Mecz Śląsk Wrocław - Ararat Erywań ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO Pawel Relikowski / Polska Press
Liga Konferencji. Mecz Śląsk Wrocław - Ararat Erywań ONLINE. W czwartek Śląsk podejmie w Ararat Erywań w drugim meczu 2. rundy eliminacji Ligi Konferencji. Wrocławianie pierwszy mecz w Armenii wygrali 4:2. Czy dopełnią formalności na Stadionie Wrocław? Pierwszy gwizdek o godz. 20. Relacja na żywo z meczu Śląsk - Ararat live w GOL24.pl.

Liga Konferencji. Mecz Śląsk Wrocław - Ararat Erywań ONLINE

Śląsk Wrocław sezon 2021/2022 rozpoczął udanie. Najpierw dwa zwycięstwa z wicemistrzem Estonii w I rundzie eliminacji Ligi Konferencji, potem wygrana w Giumri z Araratem Erywań 4:2, a następie remis z Wartą Poznań w 1. kolejce PKO Ekstraklasy na własnym stadionie.

- W Armenii wszystko było inne. Może przed telewizorem nie było tego widać, ale będąc na miejscu, czuło się różnicę. Nie tylko trawa, ale też wysokość, wilgotność i temperatura dawały się we znaki - tłumaczy trener Jacek Magiera.

Mimo niesprzyjających warunków wrocławianie wygrali 4:2, więc tym bardziej będą faworytem przed własną publicznością. Jeśli chodzi o kontuzjowanych, to bliżej występu od pierwszych minut ma być Patryk Janasik aniżeli Mark Tamas, ale w otwartym dla mediów przez pierwsze 30 minut treningu Węgier trenował z resztą zespołu, normalnie wykonywał sprinty i oddawał strzały, więc można założyć, że będzie do gry.

- Widzieliśmy trzy mecze Araratu - dwa z węgierskim Fehervarem i jeden z nami. We wszystkich grali dość podobnie. Spodziewam się więc takiego samego zaangażowania jak poprzednio. To drużyna nieobliczalna w ataku, która nie kalkuluje. Gdy mają przestrzeń, to prowadzą piłkę przy nodze, wbiegają na kilku graczy w obronie, nakręcają się tym. Grają bardzo bezpośrednio jeśli chodzi o transport piłki z własnej połowy na pole rywala. Kluczowa jest organizacja gry, zbieranie drugich piłek, dobre wejście w mecz, granie po ziemi. Śląsk to lubi i Śląsk chce to robić - podkreślił Magiera.

Liga Konferencji. Mecz Śląsk Wrocław - Ararat Erywań TRANSMISJA TV

Wprowadzenie przed mecze Śląsk - Ararat od godz. 19:50 w Super Polsacie i Polsacie Sport. Początek transmisji na żywo z meczu Śląsk - Ararat o godz. 20.00. A gdzie oglądać mecz Śląsk - Ararat online na żywo w internecie? Spotkanie będzie dostępne w aplikacji oraz na stronie IPLA.

20:00 mecz Śląsk Wrocław - Ararat Erywań online
Super Polsat
Polsat Sport

Relacja na żywo z meczu Śląsk Wrocław - Ararat Erywań live w GOL24.pl.

Ekstraklasa transfery. Nowy sezon PKO Ekstraklasy już rozpoczęty. Najwyższa klasa rozgrywkowa została rozszerzona i tym razem rywalizuje ze sobą aż 18 zespołów. Które drużyny najlepiej wykorzystały letnią przerwę na przebudowanie kadry i znalezienie wzmocnień? Sprawdź wszystkie potwierdzone transfery w PKO Ekstraklasie! Stan na 12 sierpnia 2021.

Ekstraklasa transfery. Wszystkie letnie TRANSFERY w PKO Ekst...