Liga Konferencji. Skrót meczu Raków Częstochowa - KAA Gent 1:0 [WIDEO]

etc
od 16 lat
Liga Konferencji. Raków Częstochowa wygrał z belgijskim KAA Gent 1:0 po golu Andrzeja Niewulisa. Goście przez niemal całe spotkanie prowadzili grę, byli zespołem zdecydowanie lepszym, o większej kulturze i umiejętnościach. Wicemistrz Polski postawił przede wszystkim na defensywę, ale z przodu był niezwykle skuteczny. Wynik 1:0 jest dobrą zaliczką przed rewanżem. Zobacz skrót meczu Raków - Gent!

Raków Częstochowa bronił dostępu do własnej bramki niezwykle skutecznie. Interwencje Kovacevicia na linii i ofiarne parady obrońców pozwoliły wicemistrzowi Polski zachować czyste konto. Piłka wpadła za to do sieci Belgów! W drugiej połowie niskie dośrodkowanie mogło zakończyć się udaną interwencją obrońcy, ale na nieszczęście jego zespołu popełnił on prosty błąd, podał piłkę prosto do Niewulisa, który wyrwał się z objęć rywala i mocnym strzałem z bliska pokonał bramkarza. Raków ma skromną zaliczkę przed rewanżem.

Wicemistrzowie Polski kończyli mecz w dziesiątkę. Wiktor Długosz był faulowany w powietrzu przez Fortunę i zniesiony na noszach. Z powodu braku zmian gospodarze musieli grać ostatnie 10 minut bez partnera z drużyny.

Atrakcyjność meczu: 7/10
Piłkarz meczu: Andrzej Niewulis/Fran Tudor

LIGA KONFERENCJI w GOL24

Więcej o LIDZE KONFERENCJI - newsy, wyniki, terminarze, tabele

Mimo posiadania gwiazd pokroju Leo Messiego, Kyliana Mbappe i Neymara Paris Saint-Germain nie ma, przynajmniej według branżowego serwisu Transfermarkt, najbardziej wartościowej drużyny na świecie. W rankingu dominują kluby Premier League, które zajmują połowę miejsc w pierwszej 10. Kto ma najdroższy skład? Sprawdź!Uruchom i przeglądaj galerię klikając ikonę "NASTĘPNE >", strzałką w prawo na klawiaturze lub gestem na ekranie smartfonu

Najbardziej wartościowe drużyny świata. Dominacja klubów Pre...