Liga litewska. Kamil Biliński znów strzela dla Żalgirisu

Marcin Trzyna
Siedemnasty gol Kamila Bilińskiego w rozgrywkach A-Lyga (litewska ekstraklasa). Napastnik Żalgirisu zdobył gola w zremisowanym przez zespół z Wilna spotkaniu z Suduvą Marijampolem 1:1.

Wreszcie! FIFA 14 z licencją na T-Mobile Ekstraklasę (ZDJĘCIA, WIDEO)

Żalgiris Wilno wyszedł na prowadzenie w 71. minucie spotkania. Na listę strzelców wpisał się niezawodny Kamil Biliński. Dla byłego zawodnika m.in. Śląska Wrocław i Wisły Płock było to siedemnaste trafienie w litewskiej ekstraklasie w obecnym sezonie. Suduva wyrównała w 86. minucie, strzelcem gola był Tomas Radzinevicius.

Liderem w lidze litewskiej jest Żalgiris Wilno, który po 22 spotkaniach ma na swoim koncie 57 punktów. Bilans bramkowy wileńskiego klubu jest imponujący, podopieczni Marka Zuba zdobyli 62 bramek, stracili zaledwie 9. Na drugim miejscu jest Atlantas, który na swoim koncie ma 6 punktów mniej niż Żalgiris, jednak zespół z Kłajpedy rozegrał dwa spotkania więcej od lidera A-Lygi.