Liga Mistrzów. Asysta Tomasza Kędziory. Dynamo Kijów zagra w Lidze Europy

Press Focus/x-news
Liga Mistrzów. We wtorek (8.12) Dynamo Kijów wygrało z Ferencvarosem 1:0 w meczu 6. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Dzięki temu zwycięstwu wicemistrzowie Ukrainy zajęli trzecie miejsce w grupie G i awansowali do 1/16 finału Ligi Europy.

W 60. minucie spotkania Tomasz Kędziora zanotował asystę przy golu Denysa Popova. Była to trzecia asysta 26-letniego prawego obrońcy w obecnym sezonie.

Reprezentant Polski wystąpił od pierwszej do ostatniej minuty we wszystkich sześciu meczach fazy grupowej Champions League. Do 1/8 finału Ligi Mistrzów z grupy G awansowały Juventus i Barcelona.

Sprawdziliśmy, kto z obecnych piłkarzy Ekstraklasy, czeka na gola najdłużej. Pierwszym zawodnikom już od 40 spotkań ta sztuka się nie udaje, ale nasz rekordzista ma ich ponad dwa razy więcej z 8 000 minut na koncie. Zobacz ranking graczy, którzy najdłużej czekają na gola w Ekstraklasie!