Liga Mistrzów. Inter Mediolan - FC Barcelona ONLINE....

Liga Mistrzów. Inter Mediolan - FC Barcelona ONLINE. Lewandowski debiutuje na San Siro. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga Mistrzów, Grupa C
2022-10-04 21:00

Inter Mediolan

1

FC Barcelona

0

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczoru. Dobranoc!

• Większość ekspertów mówiło że FC Barcelona jest faworytem spotkania i goście mieli dzisiaj dużą przewagę, ale Duma Katalonii nie potrafiła znaleźć na sforsowanie defensywy rywali. Robert Lewandowski praktycznie nie miał żadnej sytuacji w tym meczu. Inter zagrał świetnie w defensywie i bardzo skutecznie w ofensywie. Za tydzień rewanż na Spotify Camp Nou!

• Koniec meczu na San Siro!!! Inter Mediolan niespodziewanie wygrywa z FC Barceloną 1:0 po bramce Hakana Calhanoglu!

• Dwójkowy atak graczy Interu, ale Edin Dżeko zagrał niecelnie do partnera.

• Ousmane Dembele kolejna wrzutka, tym razem w kierunku Roberta Lewandowskiego, ale ten nie zdołał dopaść do futbolówki.

• Arbiter sprawdzał potencjalny rzut karny dla FC Barcelony, ale zdecydował, że gracz Interu nie zagrywał ręką we własnym polu karnym.

• Sergi Roberto ruszył prawą stroną boiska, ale ponownie wywalczył jedynie rzut rożny.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył aż osiem minut.

• Teraz Ousmane Dembele z rzutu wolnego wrzucił na głowę Sergio Busquetsa, ale ten uderzył bardzo niecelnie.

• Ousmane Dembele kolejny raz spróbował swoich sił wrzucając piłkę z narożnika boiska, ale efekt taki jak wcześniej.

• Ostatnia zmiana także w szeregach gospodarzy. Kristjan Asilani zmienił Hakana Calhanoglu.

• Ostatnia zmiana w FC Barcelonie. Franck Kessie zmienił Gaviego.

• Barcelona rozgrywa piłkę w środku pola, ale to jest jak bicie głową w mur. Zupełnie nic z tego nie wynika.

• Simone Inzaghi ukarany żółtą kartka.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego jak i wiele razy wcześniej także bez zagrożenia.

• Jeszcze jedna zmiana. Robin Gosens zastąpił Matteo Darmiana.

• Denzel Dumfries pojawił się w miejsce Federico Dimarco

• Dwie zmiany w Interze Mediolan. Francesco Acerbi zmienił Stefana De Vrija

• Żółta kartka także dla Gaviego.

• Lautaro Martinez został ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

• Alex Balde ruszył lewą stroną boiska i wywalczył korner dla Barcelony.

• Dośrodkowanie z narożnika boiska w pole karne Interu zupełnie bez zagrożenia.

• Po oskrzydlającej akcji Barcelona wywalczyła kolejny rzut rożny.

• Ousmane Dembele dośrodkował w pole karne Interu, ale tam spokojnie piłkę wyłapał Andre Onana.

• Hakan Calhanoglu został ukarany żółtą kartką.

• Pedri trafia do bramki Interu Mediolan, ale arbiter po analizie VAR bramki nie uznał!

• Natomiast Alex Balde pojawił się w miejsce Marcosa Alonso.

• Dwie zmiany w Barcelonie. Ansu Fati zmienił Raphinię

• Dośrodkowanie w pole karne Barcelony, ale Alessandro Bastoni nie zdołał dopaść do piłki przed końcową linią boiska.

• Sergio Busquets został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Zmiana także w FC Barcelonie. Gerard Pique zastąpił kontuzjowanego Andreasa Christensena.

• Pierwsza zmiana w Interze Mediolan. Edin Dżeko pojawił się w miejsce Joaquina Correi.

• Zagranie w pole karne Barcelony, ale w ostatniej chwili defensorzy gości wyszli z tej sytuacji obronną ręką.

• Andreas Christensen ucierpiał po jednym ze strać.

• Obraz z pierwszej połowy nie ulega zmianie. Inter ma duże problemy z wyprowadzeniem piłki, jednak to oni potrafili przeprowadzić jedyną skuteczną akcję w tym meczu.

• Sergi Roberto dośrodkował na pole karne gospodarzy, ale spokojnie interweniował Andre Onana.

• Barcelona znowu przejmuje inicjatywę, rozgrywa piłkę na połowie Interu.

• Intensywny początek drugiej części meczu. Najpierw atak Interu, teraz odpowiedź Barcelony. Jednak z obu stron bez oddania strzału.

• Rozpoczynamy drugą część meczu!

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę San Siro. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Mediolanie! Do przerwy Inter prowadzi z Barceloną 1:0!

• Hakan Calhanoglu dostał piłkę przed polem karnym gości i zdecydował się na silny strzał w twoim stylu, który powędrował do bramki tuż przy słupku!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Hakan Calhanoglu trafia do bramki FC Barcelony!!!

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Interu bez zagrożenia.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

• Ousmane Dembele ponownie popędził prawą stroną boiska, ale został zatrzymany przez rywala.

• Końcówka pierwszej połowy to więcej gry w środku pola. Obie strony świetnie zabezpieczają defensywę.

• Szybki kontratak Barcelony zatrzymał Alessandro Bastoni, ale arbiter nie zdecydował się jeszcze na wyciągnięcie żółtej kartki.

• Joaquin Correa opatrywany po starciu z rywalem.

• Ousmane Dembele wpadł z impetem w pole karne Interu, ale Francuz uderzył piłką tylko w boczną siatkę bramki rywali.

• Ousmane Dembele dośrodkował na pole karne gospodarzy, ale skutecznie interweniował Matteo Darmian.

• Barcelona konstruuje kolejną akcję, ale wciąż bardzo szczelnie i uważnie obrona gospodarzy.

• Dużo szybkiej gry w środku pola. Mecz jest intensywny, ale na razie chyba zasłużony remis dla obu stron.

• Lautaro Martinez ruszył sam na sam z Marc-Andre ter Stegenem i umieścił piłkę w bramce, ale arbiter znowu dopatrzył się spalonego!

• Andre Onana zabawił się z jednym z zawodników Barcelony, ale bramkarz gospodarzy wyszedł z tego wygrany.

• Rzutu karnego nie ma, bo wcześniej jeden z zawodników gospodarzy był na spalonym.

• Arbiter będzie sprawdzał potencjalny rzut karny dla Interu Mediolan!

• Nicolo Barella został ukarany żółtą kartką.

• Szybki kontratak Barcelony, Ousmane Dembele zagrał do Raphinii, ale ten uderzył wprost w rywala.

• Kolejna wrzutka, tym razem na głowę Laurato Martineza, ale ten uderzył niecelnie.

• Po wrzutce z narożnika boiska piłka trafiła do Federico Dimarco, ale ten trafił w rywala.

• Ofensywna akcja Interu Mediolan i Pedri zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

• Prostopadłe podanie do Roberta Lewandowskiego, ale tego w ostatniej chwili uprzedził jeden z rywali.

• Inter ma duże problemy z przedostaniem się na połowę Barcelony. Na razie jednak Barcelona nie potrafi skorzystać z dużej przewagi.

• Robert Lewandowski pokusił się o strzał z dystansu, ale Polak nieczysto trafił w piłkę i skutecznie interweniował Andre Onana.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego trafiło na głowę Andreasa Christensena, ale ten uderzył zbyt lekko i Andre Onana skutecznie interweniował.

• Pedri zagrał w pole karne gospodarzy do Marcosa Alonso, ale ten trafił wprost w nogi rywala.

• Dośrodkowanie w pole karne Interu ponownie bez zagrożenia.

• Ousmane Dembele dośrodkował na głowę Roberta Lewandowskiego, ale tego uprzedził jeden z obrońców gospodarzy i będzie rzut rożny dla Dumy Katalonii.

• Marcos Alonso z lewej strony wrzucił w pole karne Interu, ale żaden z jego partnerów nie dopadł do tej piłki.

• Ousmane Dembele ruszył prawą stroną boiska, ale tym razem Francuz bardzo łatwo stracił piłkę.

• Dośrodkowanie w pole karne Barcelony, ale tam na pozycji spalonej Lautaro Martinez.

• Hakan Calhanoglu oddał mocny strzał z dystansu, ale Marc-Andre ter Stegen skutecznie interweniował!

• Marcos Alonso zagrał w pole karne Interu do Raphinii, ale ten nie zdołał podać dokładnie w pole bramkowe.

• Kolejna kombinacyjna akcja Barcelony, ale obrońcy gospodarzy w ostatniej chwili skutecznie interweniowali.

• Próba rozegrania piłki przez Inter, ale bardzo niedokładne podanie spowodowało stratę.

• Źle rozegrany rzut rożny, który nie zagroził gospodarzom.

• Kolejna próba dośrodkowania i tym razem Barcelona rozpocznie z rzutu rożnego.

• Ousmane Dembele popędził prawą stroną boiska, próbował dośrodkować, ale jego wrzutka została zablokowana.

• Rozpoczynamy starcie Interu z Barceloną!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie San Siro. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację!

• Natomiast oto zestawienie FC Barcelony:

• Tak prezentuje się skład Interu Mediolan na dzisiejsze spotkanie:

• Faworytem dzisiejszego spotkania wydaje się być FC Barcelona, która jest w znacznie lepszej formie od rywala, ale wszystko zweryfikuje boisko. Miejmy nadzieję, że dzisiaj na San Siro obejrzymy fantastyczne widowisko!

• Natomiast FC Barcelona po raz pierwszy od bardzo dawna awansowała na fotel lidera hiszpańskiej LaLiga Santander. "Blaugrana" w weekend wygrała na wyjeździe z RCD Mallorca 1:0 po pięknym trafieniu Roberta Lewandowskiego, tym samym odniosła szóste zwycięstwo z rzędu w lidze i awansowała na fotel lidera tabeli. Real Madryt ma tyle samo punktów, ale zdecydowanie gorszy bilans bramkowy. Już za dwa tygodnie na Estadio Santiago Bernabeu zostanie rozegrane El Clasico, które rozstrzygnie, która drużyna jest aktualnie lepsza.

• Na krajowym podwórku Inter Mediolan zajmuje dopiero dziewiąte miejsce w lidze ze stratą ośmiu punktów do liderującego SSC Napoli. W mediach mówi się, że dzisiaj Simone Inzaghi może grać o swoją posadę, a jednym z kandydatów na jego zastąpienie jest były selekcjoner reprezentacji Polski, Paulo Sousa. Inter przegrał dwa ostatnie ligowe mecze z AS Romą i Udinese Calcio, a dzisiaj bardzo prawdopodobna jest trzecia porażka z rzędu.

• W tej edycji Ligi Mistrzów Robert Lewandowski ma na swoim koncie trzy bramki i wszystkie zdobył w starciu z Viktorią Plzeń. W pojedynku ze swoim byłym zespołem Polak miał dwie okazje na trafienie do bramki, ale nie potrafił pokonać Maneula Neuera. Dzisiaj RL9 stanie przed szansą na kolejne trafienia, gdyż oczywiście wystąpi w ataku Dumy Katalonii.

• Po dwóch meczach fazy grupowej zarówno Inter Mediolan jak i FC Barcelona mają po trzy punkty na swoim koncie. Obie drużyny nie miały najmniejszych problemów z pokonaniem czeskiej Viktorii Plzeń, natomiast nie potrafiły przeciwstawić się Bayernowi Monachium. Dzisiaj stają naprzeciw siebie i to powinien być decydujący dwumecz o zajęcie drugiego miejsca w grupie za plecami Bayernu Monachium.

• Witamy serdecznie! We pierwszy wtorek października przyszedł czas na trzecią kolejkę piłkarskiej Ligi Mistrzów. W najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu Inter Mediolan na San Siro zmierzy się z FC Barceloną! Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

Inter - Bayern LIVE! Lewandowski z wizytą na San Siro

Inter - Bayern LIVE! Lewandowski z wizytą na San Siro ©AA/ABACA/Abaca/East News

Liga Mistrzów. Inter Mediolan - FC Barcelona ONLINE. Robert Lewandowski walczy o czwartego gola w tej edycji, a jego Duma Katalonii o drugie zwycięstwo. To najważniejsza delegacja z punktu widzenia układu tabeli i spodziewanego awansu do fazy pucharowej. Relacja LIVE od godziny 21:00.

Liga Mistrzów. Inter Mediolan - FC Barcelona ONLINE

Co ciekawe, Lewandowski jeszcze nigdy nie miał okazji występować na San Siro. Nigdy los nie skrzyżował jego Bayernu ani Borussii z gospodarzami tego stadionu, czyli Interem albo Milanem. Nigdy na słynnym obiekcie nie zagrała też reprezentacja Polski z jego udziałem. We Włoszech Lewy trafiał tylko w Rzymie.

Od startu sezonu Barcelona zdążyła rozegrać dziewięć meczów. Przegrała tylko jeden - z Bayernem w Monachium (0:2). Styl gry jest na ogół niezły, choć akurat w sobotę pozostawił wiele do życzenia. Z Majorki udało się wrócić z kompletem punktów dzięki bramce Lewandowskiego i interwencjom ter Stegena.

W dalszym ciągu Barcelona nie ma do dyspozycji pięciu kontuzjowanych zawodników w tym co najmniej dwóch przewidzianych do podstawowego składu. To informacja nie bez znaczenia, bo chodzi o czołowych obrońców - tak dzisiaj potrzebnych, żeby zatrzymać Lautaro Martineza i Edina Dżeko.

Inter Mediolan - FC Barcelona na żywo w TV i online. Gra Robert Lewandowski. TRANSMISJA STREAM LIVE [04.10.2022]

Inter też przegrał z Bayernem 0:2, ale z tą różnicą, że nie na wyjeździe, lecz u siebie. W Serie A bez narzekającego na uraz uda Lautaro Martineza radzi sobie słabo, o czym świadczą dwie porażki z rzędu: z rewelacyjnym Udinese i nieobliczalną Romą.

Od ostatniego dwumeczu Inter - Barcelona miną niebawem trzy lata. Oba spotkania po 2:1 wygrała Barcelona. Ostatniego gola strzelił wschodzący wówczas talent, a dziś piłkarz pierwszego wyboru, Ansu Fati.

Simone Inzaghi, trener Interu: - Mierzymy się z jedną najlepszych drużyn w Europie, z drużyną kompletną. Jednocześnie ten mecz jest dla nas szansą. Potrzeba nam dużej agresji i determinacji w grze.

Xavi, trener Barcelony: - To bardzo znaczący mecz, zresztą jak i spodziewany rewanż na Camp Nou. I my, i Inter potrzebujemy punktów po porażce z Bayernem. Nie mamy zbyt dużego pola manewru. Musimy zagrać odważniej.

Przewidywane składy na mecz Inter - Barcelona:
Inter: Onana - Skriniar, De Vrij, Bastoni - Darmian, Barella, Asllani, Mkhitaryan, Dimarco - Dżeko, Martinez.
Barcelona: Ter Stegen - Roberto, Pique, Eric García, Alonso - Gavi, Busquets, Pedri - Dembele, Raphinha, Lewandowski.

Nie zagrają w meczu Inter - Barcelona:
Inter: Lukaku, Brozović, Cordaz
Barcelona: Araujo, Kounde, Depay, de Jong, Bellerin

Liga Mistrzów. Inter Mediolan - FC Barcelona TRANSMISJA TV
Mecz wyłącznie na kodowanym kanale Polsat Sport Premium 1. Komentuje duet Bożydar Iwanow – Przemysław Łagożny. W internecie mecz w aplikacji i na stronie Polsat Box Go. Dostęp na miesiąc kosztuje 40 zł. Relacja LIVE od godziny 21:00 w GOL24 - zapraszamy!