Liga Mistrzów. Liverpool miał wszystko pod kontrolą. Awans rozstrzygnięty?

DW
Liga Mistrzów. Liverpool miał wszystko pod kontrolą. Awans rozstrygnięty?
Liga Mistrzów. Liverpool miał wszystko pod kontrolą. Awans rozstrygnięty? EASTNEWS
Liga Mistrzów. Liverpool pewnie pokonał FC Porto 2:0 i zapewnił sobie dużą zaliczkę przed rewanżem. Podopieczni trenera Jurgena Kloppa mieli przewagę przez niemal całe spotkanie, przez co można stwierdzić, że ten rezultat to najniższy wymiar kary. Goście z Portugalii - poza krótkimi zrywami - mieli problem, by wypracować sobie dobrą okazję na bramkę. Gole dla The Reds strzelali Naby Keita i Roberto Firmino.

Jak padły bramki?

5. minuta - Liverpool w swoim stylu! Szybki atak The Reds, na skrzydle rozpędził się Mane, szybko wstrzelił futbolówkę w pole karne do Firmino. Brazylijczyk wycofał na 16. metr do Keity, który po rykoszecie pokonał Casillasa.

26. minuta - Prostopadłe podanie Hendersona do wbiegającego Alexandra-Arnolda. Prawy obrońca Liverpoolu idealnie wyłożył piłkę do Firmino, który z najbliższej odległości podwyższył prowadzenie.

LIGA MISTRZÓW w GOL24

Więcej o LIDZE MISTRZÓW - newsy, wyniki, terminarze, tabele

Zarobki czołowych polskich piłkarzy nie są tak poufne jak tych występujących w Ekstraklasie. Kontrakty, których reprezentantów Polski są najbardziej lukratywne? Oto lista zarobków wybranych zawodników.

Ile zarabiają polscy piłkarze? Lewandowski na czele listy. A...