Liga Mistrzów. Mecz Crvena Zvezda – Napoli LIVE! Serbowie...

Liga Mistrzów. Mecz Crvena Zvezda – Napoli LIVE! Serbowie wracają na salony. Trzech Polaków na boisku

Liga Mistrzów, Grupa C
2018-09-18 21:00

Crvena Zvezda Belgrad

0

SSC Napoli

0

• Koniec meczu, sensacyjny remis w Belgradzie!

• Mario Rui z żółtą kartką za pociągnięcie rywala za koszulkę.

• Żółta kartka dla Arkadiusza Milika za zatrzymanie kontrataku przeciwnika faulem.

• Cztery minuty doliczone do drugiej połowy.

• Veljko Simić na ostatnie minuty zmienia Marko Marina.

• Ależ nerwowa końcówka na Maracanie, co za mecz! Obie drużyny wciąż mają szansę na zwycięstwo!

• Milan Pavkov zmienia Richmonda Boakye.

• Ależ szansa Crvenej Zvezdy! Richmond Boakye przyjął piłkę na linii pola karnego Napoli i huknął ile sił w nodze, piłkę złapał David Ospina!

• Za mocne podanie na prawą stronę boiska od Arkadiusza Milika do Adama Ounasa.

• ...a Piotra Zielińskiego zastępuje Marek Hamsik.

• Dwie zmiany w Napoli. Jose Marię Callejona zmienia Adam Ounas...

• Do końca spotkania mniej niż 20 minut, tymczasem Napoli wciąż bije głową w mur. Crvena Zvezda doskonale broni się na własnej połowie.

• Kolejna dobra interwencja na przedpolu w wykonaniu Milana Borjana, golkiper łapie piłkę tuż przed nogami Driesa Mertensa!

• Milos Degenek wybija piłkę z linii bramkowej po strzale Jose Callejona!

• Rzut rożny dla Napoli po zablokowanym strzale Piotra Zielińskiego.

• Milan Borjan wygrywa w sytuacji sam na sam z Piotrem Zielińskim! Ależ to była szansa Polaka!

• Allana zmienia Dries Mertens.

• W międzyczasie żółtą kartką ukarany został Raul Albiol.

• Pewna interwencja Kalidou Koulibaly'ego we własnym polu karnym, Crvena Zvezda ma rzut rożny.

• Dusan Jovancić zmienia Branko Jovicicia.

• Milos Degenek z żółtą kartką za zagranie piłki ręką przed własnym polem karnym.

• Lorenzo Insigne dostał piłkę w poliu karnym Crvenej Zvezdy i próbował uderzyć "krzyżakiem", nie trafił jednak w piłkę.

• Już od początku drugiej połowy zawodnicy Napoli ruszają do zdecydowanego ataku.

• Trwa seria rzutów rożnych dla Napoli.

• Druga połowa rozpoczęta.

• Zawodnicy wracają na murawę.

• Przerwa, po 45 minutach bez goli w Belgradzie!

• Pierwsza połowa za chwilę dobiegnie końca. Zdecydowanie należała ona do gości, którzy mają olbrzymią przewagę, ale nie są w stanie sforsować serbskiej defensywy.

• Lorenzo Insigne dostał dobre podanie od Arkadiusza Milika i chciał błyskawicznie oddać piłkę do polskiego kolegi, ale kopnął zbyt mocno i niecelnie.

• Nenad Krsticić domagał się żółtej kartki dla faulującego, więc... sam został ukarany.

• El Fardou Ben faulowany w okolicach linii pola karnego Napoli!

• Kolejny odbiór Richmonda Boakye kończy się zablokowanym strzałem, piłka po chwili ląduje w rękawicach Davida Ospiny.

• Póki co w roli najlepszych bohaterów tego widowiska występują Piotr Zieliński i Milan Borjan.

• Fantastyczne podanie prostopadłe od Piotra Zielińskiego w kierunku Arkadiusza Milika, strzał napastnika jeszcze lepiej broni Milan Borjan!

• Pierwsza od dawna akcja gospodarzy kończy się niecelnym podaniem Gorana Causicia w pole karne Napoli.

• Napoli od jakiegoś czasu przestało agresywnie atakować bramkę rywala i spokojnie wymienia podania na połowie przeciwnika.

• Mimo dobrej postawy Crvenej Zvezdy w defensywie gra wciąż toczy się na połowie gospodarzy. Nie są oni w stanie skonstruować ani jednej akcji ofensywnej.

• Co za strzał Lorenzo Insigne! Włoch uderzył z ponad dwudziestu metrów, uderzył w poprzeczkę, ależ szczęście miał w tej sytuacji Milan Borjan!

• Allan ukarany żółtą kartką za ostry faul w środku pola.

• Crvena Zvezda niespodziewanie stawia Napoli naprawdę trudne warunki. Piłkarze Carlo Ancelottiego nie mają zbyt wiele miejsca na konstruowanie swoich ataków.

• Milan Borjan pewnie zatrzymuje strzał Lorenzo Insigne z trzydziestu metrów.

• Kalidou Koulibaly zdecydowanie faulował rywala w walce o piłkę w polu karnym Crvenej Zvezdy. Piłka dla Serbów.

• Richmond Boakye przejął piłkę na połowie Napoli, ale niepotrzebnie zdecydował się na strzał z dystansu, piłka mija bramkę gości.

• Już od pierwszych minut gry znaczną przewagę mają zawodnicy gości.

• Piotr Zieliński wycofał piłkę pod pole karne, tam przyjął ją Mario Rui. Portugalczyk próbując dośrodkować piłkę przeniósł ją ponad szesnastką rywali.

• Za mocne podanie od Lorenzo Insigne do Arkadiusza Milika, piłkę przejął Milan Borjan.

• Początek meczu!

• Co za doping na popularnej Marakanie – zagłuszył on nawet hymn Ligi Mistrzów!

• Zawodnicy meldują się na murawie stadionu im. Rajko Miticia!

• Sędzią spotkania będzie pan Szymon Marciniak.

• Rezerwowi Napoli: Orestis Karnezis, Sebastiano Luperto, Nikola Maksimović, Adam Ounas, Marek Hamsik, Dries Mertens i Marko Rog.

• Rezerwowi Crvenej Zvezdy: Srdan Babić, Marko Gobeljić, Veljko Simić, Zoran Popović, Dusan Jovancić, Milan Papkov i Lorenzo Ebecilio.

• Dobry wieczór, z tej strony Piotr Bernaciak, zaczynamy relację z meczu Crvena Zvezda Belgrad – SSC Napoli!

red

©AP/East News

Liga Mistrzów. UEFA Champions League. Wraca Liga Mistrzów, a wraz z nią do gry wracają zespoły, które od dawna nie gościły w europejskiej elicie. Jednym z nich jest Crvena Zvezda Belgrad.

Crvena Zvezda – Napoli LIVE!

Do gry wraca Liga Mistrzów. Wśród europejskich gigantów nie zabraknie w niej drużyn, których w ostatnich latach nie było na tym poziomie. Do nich należy drużyna dzisiejszych gospodarzy, czyli Crvena Zvezda Belgrad.
Mistrzowie Serbii po udanej grze w Lidze Europy postawili kolejny krok i w tym sezonie zagrają w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Co ciekawe, gospodarze dzisiejszego spotkania wciąż nie przegrali meczu w nowym sezonie. Zupełnie inaczej, niż ich dzisiejsi rywale, wygląda więc na to, że Crvena Zvezda może dziś postawić trudne warunki na Maracanie, stadionie, na którym doping kibiców zaczyna się przez pierwszym gwizdkiem i trwa jeszcze po ostatnim.

Crvena Zvezda – Napoli ONLINE

Napoli z Arkadiuszem Milikiem i Piotrem Zielińskim w składzie ma powody do niepokoju. Jeszcze niedawno wydawało się, że drużyna z Neapolu będzie dominować rywali w Serie A zupełnie tak jak Juventus, tymczasem na ziemię brutalnie sprowadziła ich Sampdoria, która bez skrupułów obnażyła wszelkie braki i problemy Napoli. O dobre wyniki będzie jeszcze trudniej w europejskich pucharach, bo tam Azzurri trafili do grupy śmierci, i to nie oni stawiani są w roli faworytów do awansu.

Crvena Zvezda – Napoli TRANSMISJA TV

Zdecydowanym faworytem meczu będą Włosi, dla których zwycięstwo w Belgradzie jest obowiązkiem, przynajmniej, jeśli chcą walczyć o awans do następnej rundy. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi kanał Polsat Sport Premium 3, zapraszamy na relację tekstową minuta po minucie do Gol24.pl!