Liga Mistrzów. Mecz Paris Saint-Germain – Liverpool FC...

• Koniec! PSG Wygrywa i sytuacja w grupie C jest jeszcze otwarta!

• I....... znowu kara indywidualna. Teraz do notesu sędziego trafił Naby Keita.

• Kolejna żółtą kartka. Tym razem ukarany Neymar.

• Posypały się żółte kartki. Teraz ukarany został Andrew Robertson.

• Virgil Van Dijk wyciął Daniego Alvesa i został ukarany żółtą kartką.

• 5 minut doliczone!

• Daniel Sturridge ukarany żółtą kartką.

• Koniec zmian w tym meczu. Kylian Mbappe zmieniony przez Adriena Rabiota.

• Kylian Mbappe zaczął dryblować w polu karnym rywala, ale nie udało mu się wykończyć akcji.

• Neymar przewrócił się w polu karnym, ale Szymon Marciniak jest pewny, że karnego nie było!

• Ostatnia zmiana w drużynie LIverpool'u. James Milner opuszcza murawę, a melduje się na niej Xherdan Shaqiri.

• Maxim Choupo-Moting został złapany na spalonym.

• Kolejna zmiana. Tym razem na murawie melduje się Daniel Sturridge, a schodzi Roberto Firmino.

• Alisson!! Co za interwencja! Brazylijczyk odbił strzał swojego rodaka Marquinhosa, który uderzył z 5 metrów!

• Jurgen Klopp także zdecydował się na zmianę. Naby Keita wchodzi, a schodzi Georgino WIjnaldum.

• Schodzi również Edinson Cavani, a zmienia go Maxim Choupo-Moting.

• Podwójna zmiana w PSG. Angel Di Maria zmieniony przez Daniego Alvesa.

• Stoperzy PSG działają dzisiaj jak w zegarku. Liverpool nie może przebić się pod bramkę.

• Bardzo mocno i precyzyjne dośrodkowanie Robertsona na głowę Firmino. Strzał Brazylijczyka poszybował jednak obok bramki.

• Cudowna interwencja Thiago Silvy! Kapitan PSG blokuje dośrodkowanie rywala!

• Sadio Mane znowu przewraca się w polu karnym, ale tym razem nie ma wątpliwości - karnego brak.

• Strzał Neymara z rzutu wolnego i piłka trafia w mur.

• Marquinhos zdobywa bramkę, po świetnym podaniu, ale sędzia liniowy wskazuje, że był na spalonym!

• Wracamy po przerwie! Czy Liverpool zdołał wyrwać zwycięstwo Paryżanom?

• Koniec pierwszej połowy! Bramka do szatni da nam jeszcze dużo emocji w drugiej połowie!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Pewny strzał Jamesa Milnera!

• Sadio Mane został wycięty w polu karnym przez Di Marię! Rzut karny dla gości, ale Szymon Marciniak podjął decyzję dopiero po interwencji sędziego za bramką.

• Dobre podanie do Salaha, który jednak nie dopadł do piłki.

• Co za akcja gospodarzy! Mbappe wyłożył piłkę Cavaniemu, obronił to Alisson, ale już przy dobitce Neymara był bez szans!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Znakomita kontra PSG i Neymar zdobywa bramkę!

• Joe Gomez zatrzymał akcję Neymara i Szymon Marciniak wyciąga żółtą kartkę.

• Mbappe świetnie wyłożył piłkę Cavaniemu, ale Alisson zdołał wybić mu futbolówkę spod nóg! Fantastyczna interwencja.

• James Milner dograł w pole karne, Firmino zgrał piłkę wzdłuż bramki, ale nikt nie zdołał wykończyć tej akcji.

• Bardzo brzydki faul Marco Verattiego. To cud, że skończyło się na żółtą kartką.

• Zdecydowanie przeciągnięte dośrodkowanie Mane. Liverpool nie ma pomysłu jak ugryźć rywala.

• Neymar został sfaulowany w okolicach pola karnego Liverpool'u. Za ten faul Georginio Wijnaldum został ukarany żółtą kartką.

• Hiszpan wpadł w pole karne Liverpoolu i płaskim strzałem zaskoczył bramkarza gości!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Juan Bernat otwiera wynik meczu!

• Bardzo mocne uderzenie Kyliana Mbappe, ale Alissona spokojnie broni.

• Thiago Silva doszedł do strzału głową z 5 metra, ale sędzia odgwizduje spalonego. W tej akcji na uznanie również zasługuje Alisson, który obronił strzał brazylijskiego stopera.

• Świetna interwencja Alissona, który odbija techniczny strzał Di Marii!

• Słaby strzał Kyliana Mbappe. Akcja PSG budzi podziw, ale sam strzał Francuza pozostawił wiele do życzenia.

• Pierwsza akcja PSG. Gospodarze szybko próbowali zaskoczyć defensywę Liverpoool'u, ale Alisson uprzedził graczy rywala.

• Szymon Marciniak gwizdnął po raz pierwszy! Czas na wielki mecz!

• Oba zespoły są już na murawie! Czas na hymn Champions League!

• Dzisiaj się zmierzą się ze sobą drużyny prowadzone przez trenerów, którzy przeszli bardzo podobną drogą. Najpierw niezbyt okazała kariera piłkarska, później kilka lat jako trenerze FSV Mainz, następnie Borussia Dortmund i teraz czołowa europejska drużyna.

• Dobry wieczór Państwu! Już za kilka chwil rozpocznie się wielkie widowisko pomiędzy PSG, a Liverpoolem! Na relację LIVE z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

red

Liga Mistrzów. Mecz Paris Saint-Germain – Liverpool FC ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©EASTNEWS

Liga Mistrzów. Mecz Paris Saint-Germain – Liverpool FC ONLINE. Starcie Paris Saint-Germain PSG - Liverpool FC to szalenie ważna potyczka dla obu zespołów. Obie jedenastki w dalszym ciągu są bowiem w walce o zwycięstwo w grupie C. Obecnie w nieco lepszym położeniu znajduje się Liverpool, który w czterech dotychczasowych pojedynkach zdobył sześć punktów i przewodzi w tabeli. "Oczko" mniej ma francuski potentat. Gdzie oglądać mecz PSG – Liverpool? Transmisja w telewizji i stream online.

Liga Mistrzów. Paris Saint-Germain – Liverpool FC ONLINE

- W naszej grupie wszystko jeszcze może się wydarzyć. Odnosząc dwa zwycięstwa i dwie porażki dołożyliśmy do tego swoją cegiełkę. Od samego początku spodziewałem się tak zaciętej rywalizacji - mówi szczerze Juergen Klopp, szkoleniowiec Liverpoolu.
PSG i Liverpool spotkały się ze sobą 18 września. Wówczas, po szalenie ciekawym pojedynku, podopieczni trenera Juergena Kloopa pokonali PSG 3:2. Nic więc dziwnego, że w Paryżu wszyscy pałają żądzą rewanżu.
Oglądaj mecze lig zagranicznych na żywo online w Player.pl >>>

- Dla nas mecz z Liverpoolem jest kluczowy. Musimy znaleźć odpowiedni balans między boiskową agresją i wewnętrznym spokojem. Nie możemy też zatracić wiary we własne możliwości i skupić się na naszym celu - mówi Thomas Tuchel, szkoleniowiec PSG.

Sporego wyróżnienia doczekał się Szymon Marciniak. Arbiter z Płocka został wyznaczony przez UEFA do poprowadzenia środowego meczu Paris Saint-Germin - FC Liverpool na stadionie Parc des Princes w Paryżu. To hit 5. kolejki fazy grupowej elitarnych rozgrywek. Asystentami Marciniaka jak zawsze będą Paweł Sokolnicki z Tomaszem Listkiewiczem. W rolę sędziów bramkowych wcielą się Paweł Raczkowski z Tomaszem Musiałem, a funkcję technicznego sprawować będzie Radosław Siejka.

Liga Mistrzów. Paris Saint-Germain – Liverpool FC TRANSMISJA TV

Mecz PSG - Liverpool na żywo w TV i internecie będzie można oglądać już dzisiaj wieczorem, od godz. 21. Transmisja w telewizji na antenie TVP1 i TVP Sport. Stream online dostępny na sport.tvp.pl. Relacja LIVE w GOL24.PL. Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.