Liga Mistrzów. Pewna wygrana Juventusu z Dynamem Kijów. Szczęsny się spisał, Kędziora był bliski asysty

DW
Juventus Turyn - Dynamo Kijów 3:0 (1:0)
Juventus Turyn - Dynamo Kijów 3:0 (1:0) brak
Liga Mistrzów. Juventus pewnie pokonał Dynamo Kijów 3:0 po golach Federico Chiesy, Cristiano Ronaldo i Alvaro Moraty. Włosi bez wątpienia byli lepszym zespołem, choć i Ukraińcy mieli swoje okazje, jak choćby ta Cygankowa po podaniu Tomasza Kędziory. Spisał się wówczas Wojciech Szczęsny, który obronił strzał z kilku metrów. Rywalizacja w grupie G toczy się obecnie już tylko o 3. miejsce.

Juventus Turyn - Dynamo Kijów 3:0 (1:0). Jak padły bramki?[/b]

• 21. minuta - Alvaro Morata ściągnął obrońców na siebie, Alex Sandro dorzucił piłkę na głowę uciekającego od rywala Chiesy, a ten precyzyjnie uderzył tak, że golkiper nie miał żadnych szans do obrony.
  • 57. minuta - Chiesa mocno wbił piłkę w pole karne, Morata strzelił, odbił bramkarz, ale na jego nieszczęście - wprost pod nogi napastnika. Ten oddał do Ronaldo, który wykończył akcję.
  • 66. minuta - Rajd Chiesy, który przedostał się w pole karne, Morata zrobił sobie miejsce przez sprytną ucieczkę obrońcy i wykończył podanie! Dynamo na kolanach.

LIGA MISTRZÓW w GOL24

Więcej o LIDZE MISTRZÓW - newsy, wyniki, terminarze, tabele

Kreatywność twórców nie zna granic i możemy się o tym przekonać również w sporcie. Przed Wami kilkanaście herbów, które swobodnie mogłyby stanąć obok straszydeł z okazji Halloween. Znajdziecie tu diabły, nietoperze, potwory i inne straszne stwory. A to wszystko pod szyldem klubów sportowych. Zobaczcie!

Halloweenowe herby klubów sportowych na świecie. Jest polski...