Liga Mistrzów. Przyjemność ze strzelania. PSG zmiotło Anderlecht

JCZ
PSG - Anderlecht 5:0
PSG - Anderlecht 5:0 AFP/East News
Liga Mistrzów. Od zwycięstwa do zwycięstwa. Paris Saint-Germain bez żadnych problemów uporało się z Anderlechtem Bruksela (5:0). Pierwszy gol został wprawdzie strzelony "dopiero" po pół godziny gry, ale potem już poszło. Oprócz Marco Verrattiego do siatki trafili jeszcze Neymar, TRZYKROTNIE (!) Layvin Kurzawa. Łukasz Teodorczyk na boisku pojawił się w 60 minucie, ale nie był w stanie za wiele zrobić.

PSG sukcesywnie rozmontowywało defensywę Anderlechtu. W pierwszym meczu, w Brukseli, zaczęło się to już w 3 minucie. A dzisiaj w 30. Po koronkowej akcji jako pierwszy do siatki trafił Marco Verratti. Włoch podkręconym uderzeniem nie dał szans na skuteczną obronę. Mocno i w podobnym stylu uderzył również Neymar - na 2:0.

Show skradł jednak Layvin Kurzawa. Zawodnik występujący na lewej obronie w drugiej połowie ustrzelił hat-tricka! PSG po czterech kolejkach z kompletem punktów jest liderem grupy. Bilans bramek? Oszałamiający. To 17-0.