Liga Mistrzów. Real postawił kropkę nad "i" w rewanżu z Atalantą. Królewscy w 1/4 finału

Piotr Szymański
Real Madryt - Atalanta Bergamo 3:1
Real Madryt - Atalanta Bergamo 3:1 East News
Liga Mistrzów. Real Madryt pokonał Atalantę Bergamo (3:1) w rewanżu na swoim terenie i pewnie awansował do 1/4 finału Ligi Mistrzów. Bramki dla zespołu Królewskich zdobyli Karin Benzema, Sergio Ramos (rzut karny) i Marco Asensio. Honorowe trafienie dla Włochów zanotował z rzutu wolnego Luis Muriel.

Liga Mistrzów: Real Madryt - Atalanta Bergamo 3:1 (16.03.2021)

Jak padły bramki?

• 1:0 (34. minuta) - Fatalnie spod własnej bramki podał Marco Sportiello, Luka Modrić przejął piłkę i wyłożył ją Karimowi Benzemie. A ten z zimną krwią wykończył akcję i Real objął prowadzenie.
  • 2:0 (60. minuta) - Vinicius Junior pokusił się o indywidualną akcję i został sfaulowany na linii pola karnego Atalanty. Jedenastkę pewnie zamienił na bramkę Sergio Ramos.
  • 2:1 (83. minuta) - Luis Muriel fantastycznie wykonał rzut wolny i Atalanta złapała kontakt na Santiago Bernabeu.
  • 3:1 (85. minuta) - Wprowadzony chwilę wcześniej Marco Asensio błyskawicznie odpowiedział na trafienie gości. Hiszpan dostał piłkę w polu karnym i sytuacyjnym uderzeniem pokonał bramkarza.

Atrakcyjność meczu: 6,5/10
Piłkarz meczu: Karim Benzema

Bez Kędziory i Walukiewicza! Najwięksi NIEOBECNI w reprezent...