Terminarz

Terminarz Ligi Narodów

05. sierpnia 2018 30. czerwca 2019

Brak danych
Czwartek, 06 września 2018
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja A, grupa 1
20:45 Niemcy 0:0 Francja
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja B, grupa 1
20:45 Czechy 1:2 Ukraina
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja B, grupa 4
20:45 Walia 4:1 Irlandia
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja C, grupa 3
20:45 Norwegia 2:0 Cypr
20:45 Słowenia 1:2 Bułgaria
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja D, grupa 1
16:00 Kazachstan 0:2 Gruzja
20:45 Łotwa 0:0 Andora
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja D, grupa 4
18:00 Armenia 2:1 Liechtenstein
20:45 Gibraltar 0:2 Macedonia
Piątek, 07 września 2018
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja A, grupa 3
20:45 Włochy 1:1 Polska
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja B, grupa 2
20:45 Turcja 1:2 Rosja
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja C, grupa 1
20:45 Albania 1:0 Izrael
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja C, grupa 4
20:45 Litwa 0:1 Serbia
20:45 Rumunia 0:0 Czarnogóra
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja D, grupa 3
18:00 Azerbejdżan 0:0 Kosowo
20:45 Wyspy Owcze 3:1 Malta
Sobota, 08 września 2018
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja A, grupa 2
18:00 Szwajcaria 6:0 Islandia
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja A, grupa 4
20:45 Anglia 1:2 Hiszpania
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja B, grupa 3
15:00 Irlandia Północna 1:2 Bośnia i Hercegowina
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja C, grupa 2
18:00 Finlandia 1:0 Węgry
20:45 Estonia 0:1 Grecja
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja D, grupa 2
18:00 Białoruś 5:0 San Marino
20:45 Luksemburg 4:0 Mołdawia
Niedziela, 09 września 2018
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja A, grupa 1
20:45 Francja 2:1 Holandia
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja B, grupa 1
15:00 Ukraina 1:0 Słowacja
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja B, grupa 4
18:00 Dania 2:0 Walia
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja C, grupa 3
18:00 Bułgaria 1:0 Norwegia
20:45 Cypr 2:1 Słowenia
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja D, grupa 1
18:00 Gruzja 1:0 Łotwa
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja D, grupa 4
18:00 Macedonia 2:0 Armenia
20:45 Liechtenstein 2:0 Gibraltar
Poniedziałek, 10 września 2018
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja A, grupa 3
20:45 Portugalia 1:0 Włochy
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja B, grupa 2
20:45 Szwecja 2:3 Turcja
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja C, grupa 1
20:45 Szkocja 2:0 Albania
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja C, grupa 4
20:45 Czarnogóra 2:0 Litwa
20:45 Serbia 2:2 Rumunia
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja D, grupa 1
20:45 Andora 1:1 Kazachstan
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja D, grupa 3
20:45 Kosowo 2:0 Wyspy Owcze
20:45 Malta 1:1 Azerbejdżan
Wtorek, 11 września 2018
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja A, grupa 2
20:45 Islandia 0:3 Belgia
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja A, grupa 4
20:45 Hiszpania 6:0 Chorwacja
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja B, grupa 3
20:45 Bośnia i Hercegowina 1:0 Austria
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja C, grupa 2
20:45 Finlandia 1:0 Estonia
20:45 Węgry 2:1 Grecja
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja D, grupa 2
20:45 Mołdawia 0:0 Białoruś
20:45 San Marino 0:3 Luksemburg
Czwartek, 11 października 2018
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja A, grupa 3
20:45 Polska 2:3 Portugalia
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja B, grupa 2
20:45 Rosja 0:0 Szwecja
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja C, grupa 1
20:45 Izrael 2:1 Szkocja
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja C, grupa 4
20:45 Czarnogóra 0:2 Serbia
20:45 Litwa 1:2 Rumunia
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja D, grupa 3
20:45 Kosowo 3:1 Malta
20:45 Wyspy Owcze 0:3 Azerbejdżan
Piątek, 12 października 2018
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja A, grupa 2
20:45 Belgia 2:1 Szwajcaria
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja A, grupa 4
20:45 Chorwacja 0:0 Anglia
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja B, grupa 3
20:45 Austria 1:0 Irlandia Północna
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja C, grupa 2
20:45 Estonia 0:1 Finlandia
20:45 Grecja 1:0 Węgry
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja D, grupa 2
20:45 Białoruś 1:0 Luksemburg
20:45 Mołdawia 2:0 San Marino
Sobota, 13 października 2018
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja A, grupa 1
20:45 Holandia 3:0 Niemcy
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja B, grupa 1
15:00 Słowacja 1:2 Czechy
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja B, grupa 4
20:45 Irlandia 0:0 Dania
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja C, grupa 3
18:00 Norwegia 1:0 Słowenia
20:45 Bułgaria 2:1 Cypr
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja D, grupa 1
18:00 Gruzja 3:0 Andora
18:00 Łotwa 1:1 Kazachstan
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja D, grupa 4
18:00 Armenia 0:1 Gibraltar
20:45 Macedonia 4:1 Liechtenstein
Niedziela, 14 października 2018
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja A, grupa 3
20:45 Polska 0:1 Włochy
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja B, grupa 2
18:00 Rosja 2:0 Turcja
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja C, grupa 1
20:45 Izrael 2:0 Albania
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja C, grupa 4
15:00 Rumunia 0:0 Serbia
20:45 Litwa 1:4 Czarnogóra
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja D, grupa 3
18:00 Azerbejdżan 1:1 Malta
18:00 Wyspy Owcze 1:1 Kosowo
Poniedziałek, 15 października 2018
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja A, grupa 2
20:45 Islandia 1:2 Szwajcaria
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja A, grupa 4
20:45 Hiszpania 2:3 Anglia
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja B, grupa 3
20:45 Bośnia i Hercegowina 2:0 Irlandia Północna
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja C, grupa 2
20:45 Estonia 3:3 Węgry
20:45 Finlandia 2:0 Grecja
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja D, grupa 2
20:45 Białoruś 0:0 Mołdawia
20:45 Luksemburg 3:0 San Marino
Wtorek, 16 października 2018
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja A, grupa 1
20:45 Francja 2:1 Niemcy
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja B, grupa 1
20:45 Ukraina 1:0 Czechy
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja B, grupa 4
20:45 Irlandia 0:1 Walia
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja C, grupa 3
20:45 Norwegia 1:0 Bułgaria
20:45 Słowenia 1:1 Cypr
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja D, grupa 1
16:00 Kazachstan 4:0 Andora
20:45 Łotwa 0:3 Gruzja
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja D, grupa 4
18:00 Armenia 4:0 Macedonia
20:45 Gibraltar 2:1 Liechtenstein
Czwartek, 15 listopada 2018
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja A, grupa 2
20:45 Belgia -:- Islandia
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja A, grupa 4
20:45 Chorwacja -:- Hiszpania
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja B, grupa 3
20:45 Austria -:- Bośnia i Hercegowina
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja C, grupa 2
20:45 Grecja -:- Finlandia
20:45 Węgry -:- Estonia
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja D, grupa 1
16:00 Kazachstan -:- Łotwa
20:45 Andora -:- Gruzja
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja D, grupa 2
20:45 Luksemburg -:- Mołdawia
20:45 San Marino -:- Mołdawia
Piątek, 16 listopada 2018
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja A, grupa 1
20:45 Holandia -:- Francja
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja B, grupa 1
20:45 Słowacja -:- Ukraina
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja B, grupa 4
20:45 Walia -:- Dania
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja C, grupa 3
20:45 Cypr -:- Bułgaria
20:45 Słowenia -:- Norwegia
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja D, grupa 4
20:45 Gibraltar -:- Armenia
20:45 Liechtenstein -:- Macedonia
Sobota, 17 listopada 2018
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja A, grupa 3
20:45 Włochy -:- Portugalia
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja B, grupa 2
18:00 Turcja -:- Szwecja
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja C, grupa 1
20:45 Albania -:- Szkocja
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja C, grupa 4
15:00 Serbia -:- Czarnogóra
20:45 Rumunia -:- Litwa
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja D, grupa 3
20:45 Azerbejdżan -:- Wyspy Owcze
20:45 Malta -:- Kosowo
Niedziela, 18 listopada 2018
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja A, grupa 2
20:45 Szwajcaria -:- Belgia
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja A, grupa 4
15:00 Anglia -:- Chorwacja
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja B, grupa 3
18:00 Irlandia Północna -:- Austria
Poniedziałek, 19 listopada 2018
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja A, grupa 1
20:45 Niemcy -:- Holandia
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja B, grupa 1
20:45 Czechy -:- Słowacja
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja B, grupa 4
20:45 Dania -:- Irlandia
Wtorek, 20 listopada 2018
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja A, grupa 3
20:45 Portugalia -:- Polska
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja B, grupa 2
20:45 Szwecja -:- Rosja
— Piłka nożna, — Liga Narodów, Dywizja C, grupa 1
20:45 Szkocja -:- Izrael

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane