Liga niemiecka. Bramka Roberta Lewandowskiego z Freiburgiem! Polak się nie zatrzymuje [WIDEO]

Piotr Szymański
Bramka Roberta Lewandowskiego z Freiburgiem
Bramka Roberta Lewandowskiego z Freiburgiem East News
Liga niemiecka. Fantastyczna seria Roberta Lewandowskiego trwa dalej. Napastnik Bayernu Monachium strzelił gola w szóstym ligowym meczu z rzędu. Tym razem pokonał bramkarza SC Freiburg, w 7. minucie. Mecz zakończył się zwycięstwem Bawarczyków 2:1.

Akcję Bayernu Monachium zaczął na prawym skrzydle Serge Gnabry, który podał przed pole karne do Thomasa Muellera. Niemiec znakomicie, z pierwszej piłki zagrał do Roberta Lewandowskiego, a ten bez problemu pokonał bramkarza Freiburga.

Zobacz bramkę Roberta Lewandowskiego z SC Freiburg:

Po przerwie goście zdołali wyrównać za sprawą Nilsa Petersena, który zaliczył prawdziwe wejście smoka, zdobywając bramkę w tej samej minucie, w której pojawił się na boisku. Sensacji pozwolił uniknąć Thomas Muller, trafiając do siatki w 74. minucie i ustalając wynik meczu.

Bayern Monachium - SC Freiburg 2:1 (1:1)